4

I tak się znajdą zjeby co to kupią a Nike dalej będzie tworzył takie gówno

1

@TripleA Pena z Galatasaray a Pena z Barcy dwaj różni bramkarze u nas gra jak sparaliżowany

3

Laga na Robercika !!!

3

Chyba nikt nie jest idiotą i nie myśli że awansujemy bezpośrednio xd

0

@mightyanaldevastator Może trzeba wpuszczać konkurencje na boisko nie mowie tu o tym drugim placku Peni . Astralaga na Villareal

0

Zdejmijcie tą przereklamowaną piz*e z bramki mogli go sprzedać wpizdu do Chelsea je*ana podróba Neuera

1

Tak żeby to zrobić musiałby sprzedać z 20 takich chłopców jak ty

4

4,5 mln kontrakt na 5 lat to będzie wystarczająca oferta jak będzie chciał więcej to niech wygra LM w tym czasie

0

Niech Tonaliego lepiej obserwują w tym sezonie

0

@zytko3 Do końca roku ma nie grać chyba i operacje przejść

0

@Czak18 Na youtube byl jeszcze miesiac temu

0

Wiecie gdzie oni się nadają do ekstraklasy a nie do podpisania z nimi kontraktu

0

@TanczaceKoty Do pierwszej reprezentacji tak o młodziezówce nie mam wiedzy. To mogli powiedzieć że jest przeziębiony

1

Chłop jest potrzebny na Lige Mistrzow a te zjeby puszczaja go na zgrupowanie młodzieżówki

0

Zostawcie go w spokoju zejdźcie mu z psychiki ma 21 lat niech się nim Flick zajmie na spokojnie chciał żeby został to niech chłopa ratuję jeśli potrafi ciągłe przypominanie mu jakim miał być kotem i wypychaniem co okienko z klubu w poszukiwaniu drobnych w niczym mu nie pomoże

4

Ten mecz byl tak nudny jedynym pozytywem byl ten murzyn z obrony Betisu Sabale czy jakos tak szedl do przodu spoko

6

Raphinhi nie dlugo beda należeć sie ode mnie przeprosiny ale jeszcze poczekam czy jego forma pod Flickiem bedzie utzrymana przez caly sezon.

1

Upośledzony Neuer mu się załącza

0

Powołania dla Yamala,Cubarsiego i Fermina powinny być zablokowane znowu na Lige mistrzów nie bedzie kim grać...

1

Tak jeszcze niech doda że płacili sędziom za dopuszczenie Ronaldinho do gry będącego pod wpływem na kacu

1

@scotti Przeprowadziliśmy bardzo ciekawą rozmowę. Powiedzieliśmy im: „Nie róbcie tego [w kontekście uruchomienia dźwigni finansowych - red.], wyłożymy dwa lub trzy miliardy, odnowimy Camp Nou i będziemy mieli 50 procent praw do klubu. Podpiszemy też dokument zabraniający nam sprzedaży naszych udziałów w przyszłości”. Byliśmy zainteresowani jedynie futbolem, a nie zarabianiem pieniędzy. Myślę, że to mogło się udać” – cytuje Ratcliffe’a „The Times”.
Była spoko propozycja od typa zainwestowalby w klub postawil na nogi a mongoly po paru latach mogliby odkupić udziały to poszli w dzwigienki.
Socios to rak tego klubu.

0

@Azglahal Casado jeszcze zostal nie polamal sie

0

Przezył to starcie czy juz szpital?

0

@JUNIORcom Ja sie nie nastawiam na nic przez najblizsze 5 lat. Tym bardziej że klubem od Nuneza rządzą idioci.

0

Co tam ten ćwiakala mowil Barcelona turbodoładowana ?

2

Juve zrobiło kolejny deal dobry wypożyczyli sobie Conceicao za 7 mln a za rok mają opcję uruchomienia klauzuli wykupu za 30 mln a my się interesujemy niechcianymi odrzutami , dziadkami i nierealnymi gwiazdami po 100 mln

5

Tebas ładuj bana transferowego bo juz czytać tego pierdolenia transferowego nie moge... Wiecie kiedy będzie nas stać na transfery jak się znajdzie inwestor i Socios którzy doprowadzili do upadku klubu wybierając śmiecia Bartomeu na prezydenta nie będą mieli nic do gadania

2

Neymar rozwiązuj kontrakt już wole ciebie...

1

@dziku77 Po co najemnik ma młodych blokować ? Jedynym frajerstwem jest oddanie go za darmo

1

@Edii7777 Ja po tych filmikach bym go nie kupił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?