0

Liverpool już podbił cene do 70 mln na nasze szczęście

0

Ja nwm co ten Messi widzi w tym MLS i USA chyba sam fakt że może bez ograniczeń nażłopać się Pepsi

0

Jeżeli to prawda to Pijusek ma pierwszy poważny sukces jako dyrektor

1

@Szalik Kurde ja myślałem że klejone logo to tania replika mam Xaviego takiego 05/06 klejone logo materiał koszulki taki szorstki dość . Dzięki to Coldplay moge w takim razie ze spokojem kupić

0

@kanver_ Mówiłem żeby zacząć chłopaka obserwować i próbować podkupić . Podobała mi się jego dynamika dryblingu w meczach z nami

0

Panowie poratujcie informacjami koszulki meczowe od którego sezonu mają klejony herb klubu bo w 2018 roku jak byłem na Camp Nou na meczu z Levante i na prezentacji Coutinho to kupowałem bluze i domówkę z haftowanymi logami. Podobno weszła jakaś technologia ADV i teraz meczówka ma klejone logo klubu. Chciałem z drugiej ręki kupić koszulkę Coldplay ona też ma klejone logo i się trochę zdziwiłem.

0

@JaroCoach I zawodników nba nfl

0

Olmo nie powinien zostać puszczony dopiero co do gry wrócił

0

Fermin powinien byc wlasnie falszywym napastnikiem ma ciąg na bramkę pilka go szuka

0

Dobrze zapłacimy a on gwarantuje 10 asyst i 5 bramek na sezon

0

@Emerald A co ty chcesz od Torre 4 najlepszy pomocnik jak na razie . Olmo, Gavi,Pedri,Bernal,Fermin,Torre,Casado to kompletna pomoc radzą sobie bardzo dobrze. De Jong jest zbędny spowalnia grę w środku pola.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niech sobie do Chelsea idzie albo innego City

0

@Stoiczkow Ja też bo jest kozakiem z charakterem dlatego mówię że powinien u nas grać od 2018 zamiast Lengleta

3

Chłopie o 5 miesięcy się pośpieszyłeś z tym przejściem do Bilbao uratowałbyś nas od Lengleta i dziś może byłbyś małą legendą Barcy :P

1

@BORO_12 No dokładnie w 2026 będzie dostępny za darmo. Po co będzie Ci potrzebny nowy bramkarz w 2025? o sprzedaży Stegena nie słyszałem .

0

@Murazor Taka bedzie sytuacja splacanie rat za stadion , podwyzki dla aktualnych zawodnikow w razie wiekszych sukcesow , oddawanie zysków podmiotom ktore kupily aktywa klubu za 10 lat najszybciej beda sobie mogli pozwolic na kupno kogos za 100 mln i nie bedzie nim ten dryblas .

5

Robercik ,Wojtuś zacznijcie polecać Bułkę za darmo . Wydawać niepotrzebnie 50 mln za bramkarza chyba pojebani są

0

@Azazel_Pazuzu No to nara tam bedziesz idealnie pasować

6

I oni Haalanda chcą kupić za 160 mln xd chyba Hohlanda na śniadanie co najwyżej za 2 euro

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co ty gadasz Cristiano wygrywał te złote piłki tylko dlatego że Messi spasował ze śrubowaniem swoich osobistych statystyk na rzecz Suareza i Neymara :P

0

@Czarny_ck Klopp jest podpisany jako doradzca w Redbullu zerwie go tylko dla kadry Niemiec. Alonso nie sadze predzej go Bayern przechwyci . Real wezmie Zidana 3 raz albo Raula

0

Jak zrobią w drugą strone spalonego to wszystkie ekipy beda siedziec obrona gleboko z tylu i bedziecie mieli wtedy autobusy mourinho. Beda to przepychac bo Mbappe nie ogarnia spalonych i ma za malo bramek

2

Nagrode mieli po ostatnim gwizdku radosc ze zwyciestwa

5

@CPuyol I nie muszą jak będzie naszym Florkiem to jakoś to przeboleje

4

@norbi77 Jako dyrektor za Deco owszem

0

Dobra Carlo weź już skończ zawijaj z tego Madrytu do Mediolanu tam Cię AC Milan potrzebuje

9

Ale na stronie Realu jadą po Mbappe swoim zbawicielu hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?