Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liverpool już podbił cene do 70 mln na nasze szczęście
0
Ja nwm co ten Messi widzi w tym MLS i USA chyba sam fakt że może bez ograniczeń nażłopać się Pepsi
0
Jeżeli to prawda to Pijusek ma pierwszy poważny sukces jako dyrektor
1
@Szalik Kurde ja myślałem że klejone logo to tania replika mam Xaviego takiego 05/06 klejone logo materiał koszulki taki szorstki dość . Dzięki to Coldplay moge w takim razie ze spokojem kupić
0
@kanver_ Mówiłem żeby zacząć chłopaka obserwować i próbować podkupić . Podobała mi się jego dynamika dryblingu w meczach z nami
0
Panowie poratujcie informacjami koszulki meczowe od którego sezonu mają klejony herb klubu bo w 2018 roku jak byłem na Camp Nou na meczu z Levante i na prezentacji Coutinho to kupowałem bluze i domówkę z haftowanymi logami. Podobno weszła jakaś technologia ADV i teraz meczówka ma klejone logo klubu. Chciałem z drugiej ręki kupić koszulkę Coldplay ona też ma klejone logo i się trochę zdziwiłem.
0
@JaroCoach I zawodników nba nfl
0
Olmo nie powinien zostać puszczony dopiero co do gry wrócił
0
Fermin powinien byc wlasnie falszywym napastnikiem ma ciąg na bramkę pilka go szuka
0
Dobrze zapłacimy a on gwarantuje 10 asyst i 5 bramek na sezon
0
@Emerald A co ty chcesz od Torre 4 najlepszy pomocnik jak na razie . Olmo, Gavi,Pedri,Bernal,Fermin,Torre,Casado to kompletna pomoc radzą sobie bardzo dobrze. De Jong jest zbędny spowalnia grę w środku pola.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niech sobie do Chelsea idzie albo innego City
0
@Stoiczkow Ja też bo jest kozakiem z charakterem dlatego mówię że powinien u nas grać od 2018 zamiast Lengleta
3
Chłopie o 5 miesięcy się pośpieszyłeś z tym przejściem do Bilbao uratowałbyś nas od Lengleta i dziś może byłbyś małą legendą Barcy :P
1
@BORO_12 No dokładnie w 2026 będzie dostępny za darmo. Po co będzie Ci potrzebny nowy bramkarz w 2025? o sprzedaży Stegena nie słyszałem .
0
@Murazor Taka bedzie sytuacja splacanie rat za stadion , podwyzki dla aktualnych zawodnikow w razie wiekszych sukcesow , oddawanie zysków podmiotom ktore kupily aktywa klubu za 10 lat najszybciej beda sobie mogli pozwolic na kupno kogos za 100 mln i nie bedzie nim ten dryblas .
5
Robercik ,Wojtuś zacznijcie polecać Bułkę za darmo . Wydawać niepotrzebnie 50 mln za bramkarza chyba pojebani są
0
@Azazel_Pazuzu No to nara tam bedziesz idealnie pasować
6
I oni Haalanda chcą kupić za 160 mln xd chyba Hohlanda na śniadanie co najwyżej za 2 euro
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co ty gadasz Cristiano wygrywał te złote piłki tylko dlatego że Messi spasował ze śrubowaniem swoich osobistych statystyk na rzecz Suareza i Neymara :P
0
@Czarny_ck Klopp jest podpisany jako doradzca w Redbullu zerwie go tylko dla kadry Niemiec. Alonso nie sadze predzej go Bayern przechwyci . Real wezmie Zidana 3 raz albo Raula
0
Jak zrobią w drugą strone spalonego to wszystkie ekipy beda siedziec obrona gleboko z tylu i bedziecie mieli wtedy autobusy mourinho. Beda to przepychac bo Mbappe nie ogarnia spalonych i ma za malo bramek
2
Nagrode mieli po ostatnim gwizdku radosc ze zwyciestwa
5
@CPuyol I nie muszą jak będzie naszym Florkiem to jakoś to przeboleje
4
@norbi77 Jako dyrektor za Deco owszem
0
Dobra Carlo weź już skończ zawijaj z tego Madrytu do Mediolanu tam Cię AC Milan potrzebuje
9
Ale na stronie Realu jadą po Mbappe swoim zbawicielu hahaha