1

@dziku77 Po co najemnik ma młodych blokować ? Jedynym frajerstwem jest oddanie go za darmo

1

@Edii7777 Ja po tych filmikach bym go nie kupił

1

@RC28 Prosta sprawa eliminacje do mundialu kontuzje odszkodowania czysty pieniądz spływający do kasy klubu szwagry mają łeb nie od parady hahaha

27

Przydalby sie nam teraz ban transferowy bylby chyba dla naszych finansów zbawieniem....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie zdziwię się jak zaraz wyskoczą z powrotem Neymara i Messiego xd

0

@FATTOMY To za Sancho ten chociaz dryblowac potrafi a Rashford ma tylko szybkosc i platfusa jak Dembele

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Onlikox On niech zacznie strzelać gola na mecz to bedzie dobrze a nie z jakimś science fiction wyskakujesz :P

0

@jacek905 Za 3 lata będzie miał 24 lata dopiero wstępne dogadywanie transferu można rozpocząć i obserwować jak się będzie rozwijać mi się podobała jego gra w dwumeczu z nami odważny szybki i drybling dobry ma

1

@jacek905 Ja bym Barcole podpierdolił PSG ale nasi zarzadzajacy sa zbyt ułomni

0

Tebasik chce ujebac Fermina bedacego w gazie?

1

@BISHBASHBOSH A czego ty wymagasz klub rzadzony przez szmaciarzy prawie 25 lat.

1

To kiedy oglaszaja drugi powrót Thiago hahaha . Ciekawe czy oddadza Gundogana za umorzenie splaty rat za Ferrana ktorego jeszcze nie spłacili.

0

@sonia1 Spokojnie Thiago bedzie rozgrywal zapamietaj moje slowa :D

1

Pierwszy mecz bezpłciowy najważniejsze że mają 3 pkt

1

@Edii7777 Mecz kontrolujesz jak wygrywasz 3:0 a nie ledwo 2:1 dzięki słabemu sędziemu który nie podyktował karnego i nie wyjebal z boiska mojego ulubieńca

0

Co dziadek truchtający tylko bramki potrafi strzelić? ;D

0

Ta oferta od Chelsea za podróbkę Neuera na 55 mln jest prawdziwa czy fake ktoś wie ? Tu się dalej trzepią nad Roque i Williamsem dwiema przegranymi sprawami .

1

@burza1982 Tylko że Messi dreptając skanował ustawienie rywali dostał piłkę minął 5 typa i strzelił bramkę

0

Zaraz beda do niego dzwonić i mówić że tu też mu dadzą 10 hahahah

2

@Sebolinho To romantyczna historia wraca po latach do domu :)

0

@Litman Galeno z Porto bym przetestowal

2

@vangoor Wiedzą że potem frajerom za 130 wcisną bo będą szukać 9 za magistra

0

Niech sobie już dadzą spokój z Williamsem w tym roku niech go poobserwują w tym sezonie czy utrzyma poziom . A pijaczek Deco niech może wynegocjuje wypożyczenie Galeno a w drugą stronę powędruje Roque

1

@ViscaelBarca2007 Jeszcze przed Copa America było wiadome że szykują mu nowy kontrakt

0

@picznik Co mnie Fati . Na Roque ma stratę co najmniej 20 mln

2

Mam lepszy pomysł niech ten ochlapus zapijaczony Deco opuści klub póki nie narobił wiekszych strat wtedy klub napewno zaoszczedzi na tym

0

No zobaczymy każdy taki pierdolił a potem zdychali po 25 minutach gry

0

Niech rozwiąże kontrakt z City potem i my pomyślimy o nim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?