Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz możemy się łudzić że dogadują Kloppa na 2025 xd
1
Jak dadzą miliard to niech biorą
0
Gdyby Pedri miał siłe biegać a De Jong ustawiał się normalnie to Araujo nie musiałby zapierdalać po 3 strefach i gonić potem Barcoli taka jest prawda. Gundogan nie ma z kim grać czy w 10 czy w 11 dostaliby tak samo w pizde
0
@Kazragore Tylko nie Xavi nie zapominaj o tym
0
@Wu_tang_dzban To nie musimy nikogo praktycznie sprzedawać tylko trener z mózgiem jest tej drużynie potrzebny a jak już sprzedać kogoś koniecznie będą musieli to Roberta i Raphinie arabom z reszta mówić możemy co chcemy patałachy i tak większość rzeczy spierdoli
0
Rodzina już łysego chce się pozbyć ? oj jak mi przykro. Szkoda że nie ma tchórz jaj poprowadzić Barcy bez Messiego,Iniesty i Xaviego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
30 latka to sobie moga w pizde wsadzić
0
@Lewandinho Kimmich + 50 mln koniec z frajerowaniem sie na rynku nie pójdą na to są inne desperatki z premier league chetne na dejonga
0
akurat te 150 za DeJonga im wystarczy :D
0
@Emhyr Też nie kojarzę
6
Zaczyna się oblewanie miodem Marqueza żeby łatwiej nam się było pogodzić latem z tyn że to on bedzie nastepca Xaviego kurwa kolejny sezon na straty zanim się jeszcze zaczał...
0
Nie zdał niestety musi wyp***ać szkolić się u kogoś jako asystent najpierw
0
@Iniesta997 Tchórza nie chcę ponownie na ławce raz uciekł i wystarczy z resztą sam mówił że w City czuje się jak w rodzinie niech tam gnije.
1
Mikela Artete kurwa podpiszcie albo za 2 sezony bankructwo ogłosicie
0
@VegetaPolska Może nie chce popełnić błedu Cristiano z 2003 roku xd
3
@Lisuuu Z Atletico,Roma i Liverpoolem w tych sezonach oddaliśmy jak frajerzy LM realowi którego ośmieszaliśmy...
0
To zacznij oglądać powtórki z grą Alvesa bo gdzie indziej jak na PO nie ma dla ciebie miejsca. Araujo&Cubarsi opanują środek pola karnego w przyszłym sezonie bezapelacyjnie z dochodzącym Faye jak Araujo się potłucze.
3
Jprdl naszym celem nie jest wygranie LM O.o co chłop dojebał nwm ten żel do włosów mu się przysmażył w tym katarze i tlen do mózgu nie dochodzi ??
0
@waletpl Po części tak ale Florka to nie obowiązuje on ustala kwotę za którą odkupi zawodnika i jeszcze zawiera często klauzule anty Barca jak jakiś klub chce kupić niechcianego piłkarza Realu po korzystnej cenie. Morate tak ogarniał oddał do Juve za 20 zawarł klauzule na 30 mln z której skorzystał bo Morata był w lekkim gazie i wykopał ich z LM ten posiedział sezon na ławie i go florek odsprzedał do Chelsea za 66 mln
0
@DzizuSS Lepiej niech go wcisną Gironie na sezon zobaczymy co pokaże
0
@Czarny_ck Ronaldo 2x zerwał więzadła i później dalej grał dobrze . Mental jeszcze raz mental
0
@AlphaNumeric Co ty gadasz reprezentacja Francji to zlepek murzynów z afryki xd
0
@waletpl Prawo pierwokupu – prawo określonej osoby do zakupu danej rzeczy w pierwszej kolejności na wypadek, gdyby jej właściciel miał zamiar ją sprzedać. Czyli wrazie gdyby piłkarz odpalił to florek dopłaca ciutke i odkupuje gościa za normalny pieniądz a nie jak frajerzy z biur Barcelony oddali Todibo za 10 mln czy ile tam wyskrobali a jakby go chcieli z powrotem teraz to do zapłacenia maja 6x tyle.
0
@pawelgrywalski13 Nikt na razie nie zasługuje na ten numer
0
Niech ktoś odda serce przez minimum dwa sezony dla tego klubu i wtedy można porozmawiać o wręczeniu 10 takiemu zawodnikowi . Na razie 10 niech będzie zablokowana .
0
Jprdl do czego to doszło że mamy się przejmować powrotami jakichś leszczy do składu klubu średniej klasy O.o . Barca w strachuu...
0
@MaFCB W pomocy też było bogactwo i się połamało xd Jak sprzedać to tak jak to robi florek oddaje za 30 i zawiera opcje pierwokupu za 35 mln.
0
Nie ma co płakać wypożyczyć na przyszły sezon do Girony
9
Wypożyczyć do Girony na przyszły sezon. Blisko domu psychicznie będzie się czuł lepiej i może wróci do formy