Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Stegena bym zdjął z bramki i w pomocy ustawił bo narazie najkreatywniejsze podania posyła
0
@Serducho Ja już się uśmiechnałem jak to przeczytałem xd . Jak będzie 2:0 to bedzie dobrze
1
Wy nie macie ani dobrych wyników ani dobrej gry . Ja mam siłe ogladac was 45 min po czym zasypiam i budze się pod koniec meczu i tylko dzięki temu że sobie alarm ustawie .
2
@martiniloca Trauma i depresja po odejściu Messiego który ciągnął drużyne latami
0
Wiadomo że skończy w Realu jako naturalny następca Kroosa przyjdzie razem z Alonso pewnie szkoda
0
To jest to o czym mówie impotencja taktyczna brak złości brak poczucia krwi i miażdżenia rywala kiedy można bo przecież rywala trzeba szanować i 4:0 , 5:0 wystarczy a potem przychodzi Bayern i Cię gnoi 8:2....
2
Farsą to jest pierodolenie twoje na temat Lewego i brak złotej piłki dla niego za 2020 rok
1
No niech czekają aż będzie za 100 mln wtedy zaczną działać jak zwykle hehe
0
No niech wróca na wyjeździe ich skopią i znowu beda kontuzjowani .
2
@kejdzi Kij z przegraną chodzi o styl gry grają jak jakieś przeciętniaki ze środka tabeli nie potrafiacy wymienić 4 podań z pierwszej piłki zaskoczyć rywala klepą u nas najlepiej technicznie w tym aspekcie to wyglądają obrońcy i to trzech Cancelo ,Araujo i Balde oglądając te mecze liczę na to że to właśnie oni pierwsi zdobędą bramkę bądź asystę a nie spodziewam się tego po naszych pomocnikach...
2
Powtórzę to jeszcze raz Xavi to taktyczny impotent bez charyzmy . Pomocnikiem był najlepszym na świecie razem z Iniestą ale trenerem jest cienkim.
1
Dlaczego tylko po Balde widać że jest kondycyjnie przygotowany do sezonu reszta ledwo co człapie
7
Oby przekazał pałeczkę Gerardowi
0
Tylkoo i wyłącznie za śmieszne pieniądze
1
@Matt_i1992 Brazylijczyków to tylko ściągać z pozycji N , LW i PO nic więcej
0
Ciekawe czy w Milanie się tak przejmował :)
2
Nie dziwie im się od 2008 oni najwiekszy wpierdol dostawali bo Negreira kazał Messiemu ich niszczyć hahaha
0
No Raphinia w końcu za napastnikiem
0
Joan syp pozwami za pomówienia zawsze to jakieś drobne do kasy klubu
1
Normalnie wstawiając kolejnego zawodnika z ławki lub z rezerw
0
Tak tak Messiemu 10 na styczeń zwolnili będą go próbować wypożyczyć hahaha
2
@Dynak nie opowiadaj takich rzeczy bo az mnie kolano zabolalo haha
0
Felix rok bez gry odradza się u nas dopiero 40 mln max
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A niech biorą ale 400 mln na stół
0
City albo United
20
Nie długo kurewki będą mówić ile jaki piłkarz ma dostawać chyba ich pojebało
4
Jest nasza legenda Sergi Roberto on załata tę dziurę
0
@Ronaldinho10theking Mam dwie wersje koszulki z tym brązozłotymbeżem kozak są
1
Suarez 34 lata ostatni sezon w FCB 16 bramek w LaLidze pierwszy sezon w Atletico 21 bramek . Kup za 20 mln gościa który jest gwarantem 15 bramek w lidze Suarez to nie David Villa po złamaniu kulasa.
Lewandowski 34 lata 50 mln .
Transferów Griezmanna i Bombele nie rozwijałem sprzedali za ile sprzedali bo nie mieli wyjścia więc nie wiem o co szczekasz jakbym miał takie wonty do transferów to powinienem płakać że Messiego nie sprzedali i odszedł za darmo xd
Abde to już inna sytuacja trochę mieli pole do popisu wiedzieli że go nie chcą to mogli wcześniej pracować nad tym transferem a nie na ostatnią chwilę za groszę oddali . Wyjdą na prostą i dalej będą sprzedawać graczy za bezcen na klasowych piłkarzy jeszcze długo ich nie będzie stać i dobrze niech rozwijają skauting i szukają w ameryce południowej talentów . A co do Fify a realnego życia to Bartuś się w to zabawił przepłacając za transfery.