0

Zielińskiego za 10 mln + Depay

0

@Faro tak dzieciątko tak na bramkę od razu

0

Raphinie zdjac ze skrzydła i ustawić jak Guardiola Messiego

1

@koziar Tak . Kupujesz karty Futera i czasami ci sie trafi unikat special w złotej ramce z jakimś wycinkiem koszulki z danego momentu kariery gracza . Villa 1/1 drugiej takiej karty nie ma warty 1500-2000 zł narazie trafiłem 5 takich kart .

0

@Derean Idźcie sobie dzieciaczki strzepać kapucyna jak nie macie co robić.

1

@dv7wisnia za 5 zł to sobie Panini możesz kupić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Witam chciałby ktoś kupić karte Davida Villi Futera unique 2018 w złotej ramce z wycinkiem koszulki Realu Saragossa z meczu z Deportivo 22.12.2004
?

0

@Harnas2 A ja nie wolałbym skauting na wysokim poziomie

0

@Kamil689 Prace społeczne przy przebudowie Camp Nou niech s******l targa gruz i myje kible szczoteczka do zebów

0

Tylko Kante jak juz

0

@cwynu Cruyff coś zapoczątkował , Guardiola to udoskonalił , Enrique do tego co udoskonalił Guardiola dodał coś od siebie gre z kontry Barca nie tylko grała starą klepą ale i wykanczala rywala kontrami a Xavi narazie nie dodaje kompletnie nic swojego bazuje na przestarzałych systemach tamtej wielkiej trójki . System gry musi ewoluować żeby zaskoczył rywala. Jeżeli miałoby dojść do zmiany trenera to tylko widziałbym tu Kloppa. Tiki Taka złączona z Gegenpressing to mogłoby wypalić tylko i tak do tego potrzebni są jeszcze zawodnicy nie pękający pod presją ;). Ja na ten moment zdjąłbym z prawego skrzydła Raphinie i ustawił go za Lewandowskim chłop ma dobry drybling i strzały z za pola karnego. Na prawe skrzydło ustawił Torresa gra tam dużo lepiej niż na lewym i na lewym skrzydle Fati przestać się z nim pier**ić jak się połamie to się połamie widocznie nie będzie mu pisane zostać kimś wielkim skoro jest szklany

2

@Sebolinho Nie każdy miał Messiego,Neymara,Inieste,Xaviego,Puyola, Alvesa,Ronaldinho,Eto"o , CR7, Modricia,Ramosa ,Di Marie , Ozila i innych.
Takie są skutki opierania o 5 lat za długo gry zespolu na jednym gościu. Era Messiego się skończyła czekają nas chude lata trzeba się z tym pogodzić i liczyć że trafi się jakaś brazylijska gwiazda która tchnie trochę życia do ofensywy.
Xavi pierwsze co powinien zmienić nastawienie bo na razie chodzi i stęka jakby miał depresje . Po drugie inne legendy klubu powinny trochę wspomóc klub w potrzebie Puyol i Iniesta powinni dołączyć do sztabu szkoleniowego Xaviego. Iniesta do pomocy organizacji planu gry ofensywnej a Puyol powinien zająć się mentalem i nastawieniem do spotkań bo na razie nie ma przywodcy ani na ławce trenerskiej ani na boisku.

1

@cwynu Przyjdzie i pójdzie po sezonie xd Skończcie pieprzyc o tym Tuchelu trzeba było się lepiej przygotowywać na erę po Messim.

0

Pique to teraz mógłby się przydać ale w gabinetach niech kołuje inwestorów dla Barcy

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 Odszedł z Barcy po to żeby nie siedzieć na ławce więc nie widze sensu żeby wracał po latach żeby siedzieć na ławce. Balde ma się ogrywać łapać doświadczenie a na ławkę wskoczy ktoś z Barcy B

1

@Scross Po co Ci Grimaldo jak jest Balde .

0

Zapewne tymi którzy grają na prawej obronie w rezerwach

2

Weźcie się puknijcie w łeb z tym Bernardo kupią go jak Pjanicia 3-4 sezony za późno i stracą 100 mln.... Messi i Kante są do wzięcia za darmo w 2023 a po drugie niech szukają młodszych opcji.

2

@Patryk966Od kiedy Silva jest ŚPD ?

0

@kondzix2115 Oczywiście żeby się nie spasł bo nie będzie miał siły biegać xd

0

@Malkey95 9-11 mln chyba miał

3

Przy tak ciotmeńskim poziomie w Lidze różnica pomiędzy Realem a Barcą to będzie kwestia maksymalnie kilku punktów

0

Warunki powrotu Messiego są proste :
- chęć samego piłkarza na powrót
- zarobki maksymalnie na poziomie 5 mln euro netto
- gra jako rozgrywający


0

@Benek1899x1910 To tylko potwierdzi to że jest pazerną świnią robiącym kibiców Barcelony w ch**a

0

Leczyć od razu Umtitiego chcą drugie wyhodować ?

0

@mm_ Nie ma opcji żeby był prezydentem odrazu. Najpierw dyrektorkiem niech zostanie zarobi dla klubu setki milionow potem bedzie mogl myslec o prezydenturze ;)

0

@SenoX Wczoraj ladnie kims rzucil o ziemie :D

19

Dałbym małą sugestie Xaviemu. Ściagnij Pan Inieste na asystenta

4

@MatiSh Powinni zrobić challenge jak w siatkowce ma trener 3 do wykorzystania na mecz a nie jakies polglowki przed monitorem kawke pija i gowno widza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?