2

Dzwoń do Andresa niech pokieruje tą pomocą 1,5 roku póki ma siłe biegać

0

@Arekvip *a na lewej obronie Gaye

2

@hazo428 Ktoś z czwórki : Drągowski,Onana,Casteels,Meslier . Niech opchną Stegena za 55 mln

0

@Barca1922Po co Ci napastnik za 200 mln który nie będzie otrzymywać podań ?
Mistrzowską drużynę buduje się od tyłu powinni dążyć do tego by mieć parę stoperów Araunjo - DeLigt/Todibo o ile będzie utrzymywać nadal dobrą formę na lewej obronie.
Chcą kupić kogoś do ofensywy to niech pozbędą się zimą Dembele z Coutinho i zaklepią transfer Anthonyego z Ajaxu + ten napastnik z River Plate.

0

Kompletnie nie potrzebny. Niech się zainteresują DeLigtem Juve chce się go pozbyć

0

@Drogba1 Co ci z napastnika jak nie ma kto mu dograć piłki . Nie masz pomocy jesteś stracony

0

Kaziol47 :
Kasztana to widzisz jak się z es rasz a potem jak spojrzysz w lustro myjąc ręce :* . Messi to przeszłość tyle w temacie możesz go sobie przetransferować w fifce jak tak tęsknisz. Redakcja powinna pisać o bieżących sprawach dziejących się w klubie a nie rozpisywać się o byłych zawodnikach i ich nastrojach poproś może o artykuł o Neymarku jeszcze xd.

0

Redakcja załamana czy co ? To strona o Barcelonie czy o Messim i PSG ?

0

Komentarz usunięty

0

@Encore Dziwne że nie wygrał był cudowny . Miał ktoś więcej baboli w tym roku xd ?

0

Miej godność i oddaj tą nagrodę Lewemu...

1

@hazo428 Van Dijk jest słaby xd

0

Przeważnie transfer jest rozkladany na 3-5 rat

4

Pomocnik ma być ruchliwy i kreatywny

2

Męcząca już jest ta pokora grzecznych katalończyków weźcie znajdźcie swoje jaja i zacznijcie walczyć o zwycięstwa..

2

@333tricampeones333 To dobiorą latem za darmo :)

0

200 mln i niech biora

5

Niech sie skonsultują z doktorkami z Bayernu

1

@SIWY SIX Patrząc na tą padakę która biega od jego odejścia to w wieku 38 lat ich będzie zjadał :P

2

8 weźmie sobie :D

0

@krzysiuw Będą musieli to zrobić już o tym zaczynali mówić w tam tym roku chcieli uzyskać 300 mln za 25 lat

0

Jeszcze bym do tego wydzierżawił nazwę stadionu na 10 lat też za parę set mln euro

0

@Zielony55 Ja bym Stegena sprzedał jakby Newcastle zapłaciło 80 mln

1

Xavi pamiętasz czystkę 2008? rób tak samo :)

4

@daro22 Pep wyłysiał :P

0

Też byś już wrócił blady :*

0

0

No w końcu ktoś kurwa pomyślał żeby wyjebać tych słabych medyków bravo Generale :)

1

Może tak Giovani Simeone póki nie kosztuje 100 mln ?

0

Barcelona nie ma taktyki na spotkania więc o jakich aspektach dyskusja :) ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?