Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dzwoń do Andresa niech pokieruje tą pomocą 1,5 roku póki ma siłe biegać
0
@Arekvip *a na lewej obronie Gaye
2
@hazo428 Ktoś z czwórki : Drągowski,Onana,Casteels,Meslier . Niech opchną Stegena za 55 mln
0
@Barca1922Po co Ci napastnik za 200 mln który nie będzie otrzymywać podań ?
Mistrzowską drużynę buduje się od tyłu powinni dążyć do tego by mieć parę stoperów Araunjo - DeLigt/Todibo o ile będzie utrzymywać nadal dobrą formę na lewej obronie.
Chcą kupić kogoś do ofensywy to niech pozbędą się zimą Dembele z Coutinho i zaklepią transfer Anthonyego z Ajaxu + ten napastnik z River Plate.
0
Kompletnie nie potrzebny. Niech się zainteresują DeLigtem Juve chce się go pozbyć
0
@Drogba1 Co ci z napastnika jak nie ma kto mu dograć piłki . Nie masz pomocy jesteś stracony
0
Kaziol47 :
Kasztana to widzisz jak się z es rasz a potem jak spojrzysz w lustro myjąc ręce :* . Messi to przeszłość tyle w temacie możesz go sobie przetransferować w fifce jak tak tęsknisz. Redakcja powinna pisać o bieżących sprawach dziejących się w klubie a nie rozpisywać się o byłych zawodnikach i ich nastrojach poproś może o artykuł o Neymarku jeszcze xd.
0
Redakcja załamana czy co ? To strona o Barcelonie czy o Messim i PSG ?
0
Komentarz usunięty
0
@Encore Dziwne że nie wygrał był cudowny . Miał ktoś więcej baboli w tym roku xd ?
0
Miej godność i oddaj tą nagrodę Lewemu...
1
@hazo428 Van Dijk jest słaby xd
0
Przeważnie transfer jest rozkladany na 3-5 rat
4
Pomocnik ma być ruchliwy i kreatywny
2
Męcząca już jest ta pokora grzecznych katalończyków weźcie znajdźcie swoje jaja i zacznijcie walczyć o zwycięstwa..
2
@333tricampeones333 To dobiorą latem za darmo :)
0
200 mln i niech biora
5
Niech sie skonsultują z doktorkami z Bayernu
1
@SIWY SIX Patrząc na tą padakę która biega od jego odejścia to w wieku 38 lat ich będzie zjadał :P
2
8 weźmie sobie :D
0
@krzysiuw Będą musieli to zrobić już o tym zaczynali mówić w tam tym roku chcieli uzyskać 300 mln za 25 lat
0
Jeszcze bym do tego wydzierżawił nazwę stadionu na 10 lat też za parę set mln euro
0
@Zielony55 Ja bym Stegena sprzedał jakby Newcastle zapłaciło 80 mln
1
Xavi pamiętasz czystkę 2008? rób tak samo :)
4
@daro22 Pep wyłysiał :P
0
Też byś już wrócił blady :*
0
@MessiIniestaRonnie Roberto ?
0
No w końcu ktoś kurwa pomyślał żeby wyjebać tych słabych medyków bravo Generale :)
1
Może tak Giovani Simeone póki nie kosztuje 100 mln ?
0
Barcelona nie ma taktyki na spotkania więc o jakich aspektach dyskusja :) ?