0

Teraz to niech proszą Borussie o Haalanda i Sancho do tego Frenkiemu niech dokupia partnera z Ajaxu Van den Beeka

3

Anemia i opier***nie się na treningach siłowych

0

Hahahaha o rezerwowych piszecie a z pierwszego składu kto strzela oprócz Messiego xd Griezmann co kilka spotkań?

3

Milan 2 się szykuje ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kozaxus Kto był zgrany ? Guardiola przecież przemeblował pół składu : Pique,Alves,Busquets,Pedro weszli do drużyny dyscyplina dobre odżywianie i ciężkie treningi tylko dzięki temu się robi różnicę na boisku i wygrywa spotkania. Co zrobił Wenger przychodząc do Arsenalu ? Nakazał piłkarzom zdrowo się odżywiać , wprowadził treningi poprawiające kondycję co było nowością w tam tych czasach ustalił sztywne zasady i surowe kary za nie przestrzeganie ich to samo zrobił Guardiola w 2008. Teraz kluchy nie mają siły biegać po 50 minucie spotkania

1

Co prawda zarząd to dno ale Busquetsik wasze przygotowanie fizyczne to takie samo dno bez Messiego zajmowalibyście z 5 miejsce w tabeli . PS przypomnij sobie 2009 rok i finał Barca vs MU jaka była wtedy wąska kadra a jak wtedy graliście za Guardioli nie było obijania się na treningach i wpieprzania byle czego mieliście siłę do biegania przez 80 minut niszczyliście rywala a przez ostatnie 10 minut odpoczywaliście klepiąc piłką a rywal biegał za piłką z nadzieją że ją odbierze....

1

Jak Laporta wróci to będzie dobrze uwielbiałem patrzeć jak siedzi z Perezem podczas ElClasico i uśmiechał się szeroko po każdej bramce strzelonej Realowi a Perez zgrzytał w tym samym momencie zębami hahaha

0

On sam też już może :D . Mówiłem Wengera brać a nie kolejnego trenera małych klubików

0

Wenger jest bez pracy stawiał na młodych w Arsenalu mogliby się z nim skontaktować

0

Szkoda że Borussia go nie chcę tam by nabrał doświadczenia i gry na poziomie

0

Taaa na bank koleś z Espanyolu będzie Barce trenował xd

1

Nooo w końcu !!!! :D Spoko by było jakby Wenger przyszedł a Xavi przejął Barcę B tak na początek

0

Teraz po prostu wychodzi tylko brak Iniesty i Xaviego było dwóch kreatorów trzymjących piłkę teraz ich brakuje nikt ich nie zastąpił chociaż w 50 % a tacy zawodnicy jak Rakitić byli od zapie****a i wspomagania ich to samo Busquets

1

Nie mogą w ramach współpracy wysyłać takich graczy do Ajaksu nie ma miejsca dla gracza w składzie wysłać go do małej Barcelony z Amsterdamu niech się ogrywa liga całkiem dobra i gwarantowana gra w europejskich pucharach

0

@hazo428 I co zostanie żeby za rok odejsc juz lepiej go teraz oddac w rozliczeniu za tego Lautaro

0

Latem wystarczyłyby dwa transfery Son i Van den Beek

8

To się nie dziwie że nie mają siły biegać za leszczami z Granady :P. Xavi weź przyjdź człowieku

0

@Catalanian1991 Arthur DeJong Eriksen a Rakitić do Włoch za 40 mln :P

7

Placki niech odłożą 300 euro i niech zaczna gadac z Eriksenem bo bedzie za darmo

0

A jutro dostaną po dupie od Villarrealu :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I to była jego pierwsza wizyta na camp nou chyba bo sie ratowal kontuzjami :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oj tych 100 baniek nie odzyskają

8

Kiśnij w tym PSG

0

Ziomek gorszy od Piatka w pierwszej 3 xd

0

60 mln dusigrosze i jest wasz

0

@El dominatore Chodziło mu pewnie o to żeby nie wracał bo się u nas zmarnuje

0

Wymienić na Eriksena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?