Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie powinno być żadnych wyborów tylko dobrowolne oddanie władzy Laporcie człowiekowi który był jednym z tych którzy odbudowali Barcelonę i sprawił że ta stała się bardzo silna
1
@franka1968 Gdyby nie Messi to kto wie czy oni by grali w Lidze Europy chociaż...
0
90 tysięcy powinno zostać pozbawione jakichkolwiek praw za działanie na nie korzyć klubu
1
Zarząd mam nadzieje że tak o 95 % obniży swoje pensje
3
Bo jest zbyt biedna i upośledzona w tych sprawach xd
1
@Firestone Tak ? To zobacz jak przygotowani fizycznie są zawodnicy Bayernu a jak Barcelony dobrze zbudowani szybcy i wytrzymali kontra nasze ciepłe kluchy z bębnami na wierzchu
0
Musieliby go wysłać na wypożycznie do Bayernu xd żeby tamci lekarze i trenerze personalni zrobili z niego dzika xd
1
Koeman do stycznia max xd
4
Do stycznia ten Pan bedzie pierdzial w stolek w tym klubie xd
0
Ty na ten sezon to na siłownie sobie pójdź i odpuść grę bo znowu się połamiesz i bedziesz grac ale na playstation w fifie
0
Fuck you może pokazać Barcelonie xd
6
Messi jest jakimś nieogarem jeśli to wszystko to prawda to co on myśli że gra dla FC Bartomeu czy dla FC Barcelony??? Jak odejdzie i Barcelona nic nie będzie z tego miała to będzie fraj**skim zwisem pobierał po 50 mln rocznie a teraz jeszcze da zarobić obcemu klubowi na jego nazwisku...
0
Bierzcie Ancelottiego cymbały siedzi w Evertonie przecież tylko... Jedyny w miarę realny kandydat
0
Tylko jedno w głowie mam koksu 5 gram xd
4
Laporta albo Pique na prezydenta tyle w temacie nikt inny nie ogarnie tego syfu
2
Co za idioci koleś ma 20 lat zapowiada sie na dobrego obrońce wypożyczałbym go do coraz lepszych klubów w 4 lata by uzyskali 20 mln z wypożyczeń o ile dobrze by grał i w razie co mają potem obrońcę młodego do składu.... a nie sprzedadzą za 20 mln i odkupią za 80 mln xd
0
Spodenki bordowe powinny być jak w 10/11
0
@Dajnatace Jak dla mnie jak już mają ryzykować 100 mln to tylko Haalanda kupić chłop pokazuję że nie ważne gdzie i tak bombarduje bramke rywala.
0
@Abegor Tylko że to nieaktualne od dawna
1
@AJHM Newcastle United nowe desperatki z najwiekszym zapleczem finansowym w historii
0
Skąd macie to info że niby chce zakonczyc kariere w Newells jak ostatnio mówił że to bzdura i że chce zostać w Barcelonie gdzie czuje sie najlepiej
1
Ten transfer miał sens kilka lat temu przed tym jak dołączył do Juve .
0
Niech go sprzedadzą póki mogą... 60 mln się przyda
3
Coutinho to tak wypożyczać po 30 mln zwróci się 140 mln i potem sprzedać za 50 mln xd
3
Xavi to tym miejscem będzie Barcelona po odejściu Messiego :P
0
Dziwne na 40 % się nie zgadzali a na 70% od tak nie mają nawet malutkich pretensji?
8
@FeloRPS Taa tak jak z całej Barcelony miał zrobić :P dalej są skazani na Messiego i jego dyspozycje
0
Czyli nie wysokie wezmą byle kogo xd
0
@Rhaan I co z tego nas też za dwa lata czeka liga europy xd Bartuś to załatwi ;)
0
Rok 2021 płacą klauzule za Haalanda w wysokosci 75-80 mln i jaki jest problem ? Dogadać się z samym Haalandem. Van Den Beek 40 mln jedyny drogi byłby Sancho 120-140 mln . Pewnie wolisz jak zarząd przepi**ć 200 mln na jakiś leszczy z LaLigi i modlić się o to że Lautaro puszczą za 150 mln czy Neymarka odkupią z PSG hahaha. Wystarczy że pozbędą się szrotu Dembele,Umtiti,Rakitić,Coutinho Juventus dwóch pierwszych spokojnie by odkupił