0

@Naturopata Stary to by było zbyt proste oni odjebią coś takiego że nam szczęka opadnie może jakiś emeryt taki fes do nas zawita xd?

3

Sami dyrektorzy... może lepiej przekaż swoją wiedzę i doświadczenie z boiska młodzikom??

0

Jak za grosze to niech biorą jak mają bulić większy hajs to nie opłaca się ryzykować wyjdzie im drugi Pjanić

0

@rogal478 Barce B na zaplecze Laligi niech wprowadzi wyciągnie kilku wychowanków do pierwszej drużyny od razu jak Guardiola

0

Aha była podróbka Neymara a Ci kupili Dembele za 150 no kurwa mistrz Bartus...

0

Carlo ze słabszą Barceloną już nie będziesz miał okazji rywalizować jak nie teraz to nigdy xd

0

Chuj z niego nie trener Barcelona co sezon ma myśleć o wygraniu LM a nie pograniu 8 spotkań... Wyp****j rudy...

1

@monsterrize Chyba finansowe rujnowanie klubu...

1

Brak mentalu nas najbardziej wszystkich wkurwia....

0

@Volley Już za późno nikt go nie kupi chyba że za ile 500 tyś ?

1

@ramon59 Tak naprawdę tylko to nas ratuje tak będziemy się odbudowywać z 10 lat . Myślę że Ci z Dubaju będą nowym sponsorem długoterminowym na koszulkach bo nie wierze że ktoś wykłada 1,5 mld za nic.

0

@rafi1985 Jakim to trzeba być zjebem żeby taka wysoka odprawę wpisywać jakiemuś leszczowi w kontrakcie w nagrodę za to ze sobie nie poradził. Taka odprawa ma sens jezeli wygrywasz 1 puchar na 3 i zarząd od tak Cię zwalnia i chce kogoś innego wtedy to jest rekompensata dla takiego zwalnianego trenera a nie dla typa co przegrywa wszystko co się da i ledwo remisuje z cienkimi drużynami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To niech siedzi rudy i dalej będziemy dostawać w pizdę od Granady :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Takie przedłużane męki każdy wie że jest do wyjebania a dalej się to przeciąga bezcelowo

5

@Ronalwanderinho Real to dalej Real oglądając ich może i mają gorszy skład ale kurwa tam czuć dalej atmosferę głodu zwycięstwa to dalej Real Madryt przed którym inne drużyny czują respekt a my staliśmy się leszczami do bicia bez woli do walki i bez pomysłu na grę z trenerem 5 kategorii. Komentator dobrze powiedział podczas meczu z Granadą że gra Barcy ,, To nie jest poziom nawet Barcelony B... " Rudego trzeba się jak najszybciej pozbyć niech nawet zrobią zrzutkę na to jego odszkodowanie to się dorzucę i pewnie nie tylko ja bym tak postąpił.. Powinni spróbować ściągnąć albo świeżą krew tego z Ajaxu Ten Haga albo może Loewa bo o Simeone można tylko pomarzyć.

1

Weźcie tą rudą pałę z tego stołka z tym sezonem już się pogodziłem idzie na straty ale z nim to nawet europejskich pucharów nie powąchamy w przyszłym sezonie nawet tej Ligi Konferencji

0

@hobart29 Ma zapędy ofensywne idealnie by się nadawał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@lukbed232 To byłby dobry transfer ale z 5 lat temu jak grał w Romie a nie jak już się typ kończył

0

PJANIĆ W BESIKTASIE !!!!

0

@messi 94 Umtiti ma obniżyć pensje niby byle go w spokoju zostawili xd a Pjanić chyba wyląduje w Sevilli jak ona sprzeda Kounde

1

@DonMarcino87 Szczerze jakby go sprzedawał Perez wyszłoby 45 mln na bank Barca nie potrafi w transfery

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Może tak w ramach finansowego fair play tak ukrócić żądania byle pizd które ledwo co weszły do dorosłej piłki a już żądają po 10 mln zarobków za sezon ?

0

Co oni mają za prawo ? Nagana , Nagana dyscyplinarka i chajs z odszkodowania

0

@salomonFCB To dorzuć się do jego podwyżki :D

0

@Przemas8411 Są jeszcze Inter i Milan może wezmą tego leszcza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?