Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Naturopata Stary to by było zbyt proste oni odjebią coś takiego że nam szczęka opadnie może jakiś emeryt taki fes do nas zawita xd?
3
Sami dyrektorzy... może lepiej przekaż swoją wiedzę i doświadczenie z boiska młodzikom??
0
Jak za grosze to niech biorą jak mają bulić większy hajs to nie opłaca się ryzykować wyjdzie im drugi Pjanić
0
@rogal478 Barce B na zaplecze Laligi niech wprowadzi wyciągnie kilku wychowanków do pierwszej drużyny od razu jak Guardiola
0
Aha była podróbka Neymara a Ci kupili Dembele za 150 no kurwa mistrz Bartus...
0
Carlo ze słabszą Barceloną już nie będziesz miał okazji rywalizować jak nie teraz to nigdy xd
0
Chuj z niego nie trener Barcelona co sezon ma myśleć o wygraniu LM a nie pograniu 8 spotkań... Wyp****j rudy...
1
@monsterrize Chyba finansowe rujnowanie klubu...
1
Brak mentalu nas najbardziej wszystkich wkurwia....
0
@Volley Już za późno nikt go nie kupi chyba że za ile 500 tyś ?
1
@ramon59 Tak naprawdę tylko to nas ratuje tak będziemy się odbudowywać z 10 lat . Myślę że Ci z Dubaju będą nowym sponsorem długoterminowym na koszulkach bo nie wierze że ktoś wykłada 1,5 mld za nic.
0
@rafi1985 Jakim to trzeba być zjebem żeby taka wysoka odprawę wpisywać jakiemuś leszczowi w kontrakcie w nagrodę za to ze sobie nie poradził. Taka odprawa ma sens jezeli wygrywasz 1 puchar na 3 i zarząd od tak Cię zwalnia i chce kogoś innego wtedy to jest rekompensata dla takiego zwalnianego trenera a nie dla typa co przegrywa wszystko co się da i ledwo remisuje z cienkimi drużynami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To niech siedzi rudy i dalej będziemy dostawać w pizdę od Granady :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Takie przedłużane męki każdy wie że jest do wyjebania a dalej się to przeciąga bezcelowo
5
@Ronalwanderinho Real to dalej Real oglądając ich może i mają gorszy skład ale kurwa tam czuć dalej atmosferę głodu zwycięstwa to dalej Real Madryt przed którym inne drużyny czują respekt a my staliśmy się leszczami do bicia bez woli do walki i bez pomysłu na grę z trenerem 5 kategorii. Komentator dobrze powiedział podczas meczu z Granadą że gra Barcy ,, To nie jest poziom nawet Barcelony B... " Rudego trzeba się jak najszybciej pozbyć niech nawet zrobią zrzutkę na to jego odszkodowanie to się dorzucę i pewnie nie tylko ja bym tak postąpił.. Powinni spróbować ściągnąć albo świeżą krew tego z Ajaxu Ten Haga albo może Loewa bo o Simeone można tylko pomarzyć.
1
Weźcie tą rudą pałę z tego stołka z tym sezonem już się pogodziłem idzie na straty ale z nim to nawet europejskich pucharów nie powąchamy w przyszłym sezonie nawet tej Ligi Konferencji
0
@hobart29 Ma zapędy ofensywne idealnie by się nadawał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@lukbed232 To byłby dobry transfer ale z 5 lat temu jak grał w Romie a nie jak już się typ kończył
0
PJANIĆ W BESIKTASIE !!!!
0
@messi 94 Umtiti ma obniżyć pensje niby byle go w spokoju zostawili xd a Pjanić chyba wyląduje w Sevilli jak ona sprzeda Kounde
1
@DonMarcino87 Szczerze jakby go sprzedawał Perez wyszłoby 45 mln na bank Barca nie potrafi w transfery
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Może tak w ramach finansowego fair play tak ukrócić żądania byle pizd które ledwo co weszły do dorosłej piłki a już żądają po 10 mln zarobków za sezon ?
0
Co oni mają za prawo ? Nagana , Nagana dyscyplinarka i chajs z odszkodowania
0
@salomonFCB To dorzuć się do jego podwyżki :D
0
@Przemas8411 Są jeszcze Inter i Milan może wezmą tego leszcza