1

To niech idzie wyleczyć nóżkę a Tenas między słupki

0

@LatajacyHolender A kim jest Haaland żeby kosztować 180 mln i zarabiać prawie 50 baniek rocznie nic nie osiągając do tej pory praktycznie co on wygrał puchar niemiec i mistrzostwo austrii ? strzela bramki ogórkom jak na razie i zaczyna się sypać jest tylko dobrze wypromowaną gwiazdeczką Raioli nie wartą 500 mln poniesionych kosztów przy jego zatrudnieniu za te pieniadze można zajebiscie uzupelnic kadre dokonczyc zmiane pokoleniowa i szukać pilkarzy z potencjalem .

0

@JARULE21 Za Koulibalyego lepiej DeLigt/Demiral/Bastoni

0

Zupełnie niepotrzebny koleś jeszcze zaczyna się z niego robić szklanka.. Weźcie się za Antonyego i młodych z Brazylii

0

Kupili od murzyna z plaży za 2 juro xd

0

@LatajacyHolender Messi za słaby na PSG xd trzeba umieć znaleźć swoje miejsce

1

Czemu nie wziął 14 ? Adama po Demirze 11 normalnie przejął

1

@Greenalley Spadek formy R10 to tylko i wyłącznie wina jego samego.

0

Nie ma innych tematów na artykuły ? nikogo nie interesuje ten piździelec

0

Włączając FIFE 23 w październiku :)

0

Już dawno powinien dostawać kary dyscyplinarne za doprowadzanie się do kontuzji swoim stylem życia

3

Transfery jakich powinna dokonać Barca :
PS - Antony z Ajaxu 35 mln w drugą stronę Dest
ŚO - Pau Torres z Villareral CF w drugą stronę ktoś z dwójki Umtiti/Lenglet dla zbicia ceny 30 mln
LO - Gaya z Valencia CF kontrakt do 2022 - za darmo
N - Richarlison z Everton FC kontrakt do 2023 - 35 mln w drugą stronę Depay
ŚP - Ryan Gravenberch z Ajaxu kontrakt do 2023 - 35 mln
Tylko musieliby znaleźć tego dobrego sponsora na koszulki i wydzierżawić nazwę stadionu żeby zdobyć kasę na transfery bo ze sprzedaży własnych niepotrzebnych graczy to by nie uzbierali 50 mln nawet.

1

@Wydra92 Raphinia z Bayernem chyba dogadany za 40 mln . Antonyego z Ajaxu niech biorą 3 lata go juz obserwują czekają chyba aż cena z 35 mln wzrośnie do 80 mln bo tak lubią kupować..

1

@Krzyszt8f_xd Den Fenomeno :D

0

@Lukdedomb Powinno się liczyć jako remis

0

@Lucassito Dla mnie pośpieszyli się z Xavim. Powinni go usadzić co najwyzej w Barcelonie B by zajął się młodymi i odbudową La Masii

0

Pinto z emerytury niech biorą :P

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@stone80 Luuk ?

0

Bankructwo jak nie pomoże zdobyć 4 miejsca xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kitek1640 Real miał jako takich medyków my mamy ich dopiero od przyjscia Xaviego

0

Sprzedać klub chyba...

0

@ViscaDelFritz1983 Pau Torres raczej przyklepany będzie przez Real Madryt

3

Sprzedać obydwu i odkładać na DeLigta. Ten marokańczyk z Ajaxu będzie za darmo

0

@Tomix_83 Cavani i Alexis przyjdą xd

0

@Guess Thiago ma 30 lat wpasowywać się nie musi 2-3 lata by pograł i jest tani , Adama na PO do sprawdzenia w fifie nie wiem czy jest dobry bo skończyłem przygode na 20 , Fabio pomyliłem sezony xd , Werner ? a stać ich na kogoś lepszego w tym momencie ? Podałem piłkarzy do 60-70 mln max .

0

Ronaldinho był z Manchesterem prawie dogadany potem wkroczył Rosell i go przekonał do przyjścia do nas a Florek w przedbiegach odpuścił Ronaldinho bo nie był dość przystojny na Galacticos xd

2

Antony,Richarlison,Thiago,Wirtz,Ferran,Bastoni,Kessie,Tielemans,Coman,Werner,Pau Torres,Theo Hernandez,Nkunku,Gaya,Renato Sanches,Adama Traore,Fabio Silva,Marcos Llorente,Julian Alvarez,Tonali tymi niech się zainteresują

0

Po co kusicie los pewnie im się uda teraz xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?