Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To niech idzie wyleczyć nóżkę a Tenas między słupki
0
@LatajacyHolender A kim jest Haaland żeby kosztować 180 mln i zarabiać prawie 50 baniek rocznie nic nie osiągając do tej pory praktycznie co on wygrał puchar niemiec i mistrzostwo austrii ? strzela bramki ogórkom jak na razie i zaczyna się sypać jest tylko dobrze wypromowaną gwiazdeczką Raioli nie wartą 500 mln poniesionych kosztów przy jego zatrudnieniu za te pieniadze można zajebiscie uzupelnic kadre dokonczyc zmiane pokoleniowa i szukać pilkarzy z potencjalem .
0
@JARULE21 Za Koulibalyego lepiej DeLigt/Demiral/Bastoni
0
Zupełnie niepotrzebny koleś jeszcze zaczyna się z niego robić szklanka.. Weźcie się za Antonyego i młodych z Brazylii
0
Kupili od murzyna z plaży za 2 juro xd
0
@LatajacyHolender Messi za słaby na PSG xd trzeba umieć znaleźć swoje miejsce
1
Czemu nie wziął 14 ? Adama po Demirze 11 normalnie przejął
1
@Greenalley Spadek formy R10 to tylko i wyłącznie wina jego samego.
0
Nie ma innych tematów na artykuły ? nikogo nie interesuje ten piździelec
0
Włączając FIFE 23 w październiku :)
0
Już dawno powinien dostawać kary dyscyplinarne za doprowadzanie się do kontuzji swoim stylem życia
3
Transfery jakich powinna dokonać Barca :
PS - Antony z Ajaxu 35 mln w drugą stronę Dest
ŚO - Pau Torres z Villareral CF w drugą stronę ktoś z dwójki Umtiti/Lenglet dla zbicia ceny 30 mln
LO - Gaya z Valencia CF kontrakt do 2022 - za darmo
N - Richarlison z Everton FC kontrakt do 2023 - 35 mln w drugą stronę Depay
ŚP - Ryan Gravenberch z Ajaxu kontrakt do 2023 - 35 mln
Tylko musieliby znaleźć tego dobrego sponsora na koszulki i wydzierżawić nazwę stadionu żeby zdobyć kasę na transfery bo ze sprzedaży własnych niepotrzebnych graczy to by nie uzbierali 50 mln nawet.
1
@Wydra92 Raphinia z Bayernem chyba dogadany za 40 mln . Antonyego z Ajaxu niech biorą 3 lata go juz obserwują czekają chyba aż cena z 35 mln wzrośnie do 80 mln bo tak lubią kupować..
1
@Krzyszt8f_xd Den Fenomeno :D
0
@Lukdedomb Powinno się liczyć jako remis
0
@Lucassito Dla mnie pośpieszyli się z Xavim. Powinni go usadzić co najwyzej w Barcelonie B by zajął się młodymi i odbudową La Masii
0
Pinto z emerytury niech biorą :P
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@stone80 Luuk ?
0
Bankructwo jak nie pomoże zdobyć 4 miejsca xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kitek1640 Real miał jako takich medyków my mamy ich dopiero od przyjscia Xaviego
0
Sprzedać klub chyba...
0
@ViscaDelFritz1983 Pau Torres raczej przyklepany będzie przez Real Madryt
3
Sprzedać obydwu i odkładać na DeLigta. Ten marokańczyk z Ajaxu będzie za darmo
0
@Tomix_83 Cavani i Alexis przyjdą xd
0
@Guess Thiago ma 30 lat wpasowywać się nie musi 2-3 lata by pograł i jest tani , Adama na PO do sprawdzenia w fifie nie wiem czy jest dobry bo skończyłem przygode na 20 , Fabio pomyliłem sezony xd , Werner ? a stać ich na kogoś lepszego w tym momencie ? Podałem piłkarzy do 60-70 mln max .
0
Ronaldinho był z Manchesterem prawie dogadany potem wkroczył Rosell i go przekonał do przyjścia do nas a Florek w przedbiegach odpuścił Ronaldinho bo nie był dość przystojny na Galacticos xd
2
Antony,Richarlison,Thiago,Wirtz,Ferran,Bastoni,Kessie,Tielemans,Coman,Werner,Pau Torres,Theo Hernandez,Nkunku,Gaya,Renato Sanches,Adama Traore,Fabio Silva,Marcos Llorente,Julian Alvarez,Tonali tymi niech się zainteresują
0
Po co kusicie los pewnie im się uda teraz xd