2

Przerasta chłopa zadanie

0

Idź sobie do bvb czy gdzies tam

0

Pewnie zgwalcic jej nie zgwalcil latwy hajs dla panienki następnym razem zanim któryś piłkarz ruchnie przypadkowa laskę to niech spisze z nią oświadczenie xd

1

@cyron1Mi by wystarczyło żeby z kibli nie jebalo na 0,5 km

0

@JarekS Założymy się ze Roberto u Xaviego i tak będzie lepszym graczem xd?

2

@Campeon87 Co ci szkodzi sprawdzić gościa jak nie będzie chcial wysokiej pensji i nie trzeba za niego płacić odstepnego?

0

@PIOTR76BARCA Pierd*licie farmazony jakby chłopak miał 30 lat a nie 20 dla mnie może przesiedzieć cały sezon na ławce i stosować się do tego nowego indywidualnego planu treningowego który mu ułożyli żeby wzmocnił się fizycznie jeśli to ma pomóc w odbudowie jego formy a on sam pierwsze co musi zrobić to pozbyć się tatusia z garba i sumiennie wykonywać polecenia sztabu medycznego. Pogódźcie się że czasy Iniesty , Xaviego i Messiego minęły i miną lata zanim pojawi się ktoś kto będzie grał chociaż na 70% ich talentów przez nierealne oczekiwania kibiców sukcesu i debila Bartomeu który na sile chciał zadowolić swój durny elektorat klub jest w czarnej finansowej dupie.

0

@PIOTR76BARCA Pierd*licie farmazony jakby chłopak miał 29 lat a nie 20 lat....

0

Może najpierw Messi a potem niech ida na jakaś terapie żeby oduczyć się kupowania szrotu

2

Fatiego zostawic i naprawic

0

Jak wam brakuje iskry to są takie fajne obroże elektryczne dla psow proszę je zalozyc na nastepny mecz i rozdać kibicom piloty od nich :)

0

@Lewandinho Kounde daj jeszcze jeden sezon jeśli okarze się slaby tzn ze Barca powinna dać sobie spokój z francuskimi obroncami

1

Ten zdechlak niech się lepiej nie wypowiada dzisiaj....

2

Każdy chu ma swój strój jego to Atletico

0

Cóż za niespodzianka

0

Casillas, DanI Alves, Beckenbauer , Paolo Maldini , Roberto Carlos , Xavi , Iniesta , Busquets , Messi , Ronaldo , Ronaldinho . Ławka : Zidane,Cruyff, Cristiano Ronaldo,Vieira,Sergio Ramos,Buffon,Henry.

0

Z tej trojki Torres out

0

Siema ma ktoś może na sprzedaż koszulki bramkarskie z lat 2003-2006 czyste albo z napisem Valdes?

0

@AbelKabelJuz w sierpniu 29 a za rok jego cena spadnie do 20 mln i będzie kolejnym niesprzedawalnym tryplem

2

No co wy taki mlody ?? Dawac Bernardo dziadka za 100 mln

0

No i dlaczego chrystus grzeje ławę ??

11

Zainteresujcie się poprawa skautingu zagranicznego... A nie kolesiami po 100mln

3

Chipa chyba z alliexpress Xavi dostał Tikitaki mu niewgrali to dlatego ta porazka

0

Oddać za 35 mln z opcja odkupu za 40mln

1

@El dominatore Ee ee to mój tekst XD

8

Nike z roku na rok co raz gorsze koszulki robi . Niech sobie na instagrama wejda jak fani robia swoje fanowskie zestawy koszulek na 20 lat do przodu bysmy mieli . Bayern co roku juz od 10 lat ma kozackie trykoty. A my gramy w koszulkach co sie nadaja na treningowki

0

Po dobrym mundialu cena wzrosła 130 mln i jest wasz diabelki

0

Zielińskiego za 10 mln + Depay

0

@Faro tak dzieciątko tak na bramkę od razu

0

Raphinie zdjac ze skrzydła i ustawić jak Guardiola Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?