Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przerasta chłopa zadanie
0
Idź sobie do bvb czy gdzies tam
0
Pewnie zgwalcic jej nie zgwalcil latwy hajs dla panienki następnym razem zanim któryś piłkarz ruchnie przypadkowa laskę to niech spisze z nią oświadczenie xd
1
@cyron1Mi by wystarczyło żeby z kibli nie jebalo na 0,5 km
0
@JarekS Założymy się ze Roberto u Xaviego i tak będzie lepszym graczem xd?
2
@Campeon87 Co ci szkodzi sprawdzić gościa jak nie będzie chcial wysokiej pensji i nie trzeba za niego płacić odstepnego?
0
@PIOTR76BARCA Pierd*licie farmazony jakby chłopak miał 30 lat a nie 20 dla mnie może przesiedzieć cały sezon na ławce i stosować się do tego nowego indywidualnego planu treningowego który mu ułożyli żeby wzmocnił się fizycznie jeśli to ma pomóc w odbudowie jego formy a on sam pierwsze co musi zrobić to pozbyć się tatusia z garba i sumiennie wykonywać polecenia sztabu medycznego. Pogódźcie się że czasy Iniesty , Xaviego i Messiego minęły i miną lata zanim pojawi się ktoś kto będzie grał chociaż na 70% ich talentów przez nierealne oczekiwania kibiców sukcesu i debila Bartomeu który na sile chciał zadowolić swój durny elektorat klub jest w czarnej finansowej dupie.
0
@PIOTR76BARCA Pierd*licie farmazony jakby chłopak miał 29 lat a nie 20 lat....
0
Może najpierw Messi a potem niech ida na jakaś terapie żeby oduczyć się kupowania szrotu
2
Fatiego zostawic i naprawic
0
Jak wam brakuje iskry to są takie fajne obroże elektryczne dla psow proszę je zalozyc na nastepny mecz i rozdać kibicom piloty od nich :)
0
@Lewandinho Kounde daj jeszcze jeden sezon jeśli okarze się slaby tzn ze Barca powinna dać sobie spokój z francuskimi obroncami
1
Ten zdechlak niech się lepiej nie wypowiada dzisiaj....
2
Każdy chu ma swój strój jego to Atletico
0
Cóż za niespodzianka
0
Casillas, DanI Alves, Beckenbauer , Paolo Maldini , Roberto Carlos , Xavi , Iniesta , Busquets , Messi , Ronaldo , Ronaldinho . Ławka : Zidane,Cruyff, Cristiano Ronaldo,Vieira,Sergio Ramos,Buffon,Henry.
0
Z tej trojki Torres out
0
Siema ma ktoś może na sprzedaż koszulki bramkarskie z lat 2003-2006 czyste albo z napisem Valdes?
0
@AbelKabelJuz w sierpniu 29 a za rok jego cena spadnie do 20 mln i będzie kolejnym niesprzedawalnym tryplem
2
No co wy taki mlody ?? Dawac Bernardo dziadka za 100 mln
0
No i dlaczego chrystus grzeje ławę ??
11
Zainteresujcie się poprawa skautingu zagranicznego... A nie kolesiami po 100mln
3
Chipa chyba z alliexpress Xavi dostał Tikitaki mu niewgrali to dlatego ta porazka
0
Oddać za 35 mln z opcja odkupu za 40mln
1
@El dominatore Ee ee to mój tekst XD
8
Nike z roku na rok co raz gorsze koszulki robi . Niech sobie na instagrama wejda jak fani robia swoje fanowskie zestawy koszulek na 20 lat do przodu bysmy mieli . Bayern co roku juz od 10 lat ma kozackie trykoty. A my gramy w koszulkach co sie nadaja na treningowki
0
Po dobrym mundialu cena wzrosła 130 mln i jest wasz diabelki
0
Zielińskiego za 10 mln + Depay
0
@Faro tak dzieciątko tak na bramkę od razu
0
Raphinie zdjac ze skrzydła i ustawić jak Guardiola Messiego