12

@trelnik 7 jest u nas pechowa przez judasza tylko Villa grał z tym numerem dobrze

0

Chłopak ma 20 lat ma czas na powrót na dobre tory

5

@Firestone Każdy Socios ktory na niego głosował powinien mieć podniesiona stawkę do 600€ żeby splacali dlugi swojego Bartusia

1

Roque,Vanderson,A.Martinez i kadra zamknięta a wcstyczniu wrocimy do Messuego i jego wypozyczenia xd

0

@against_modern_football Spłacimy Ferrana xd

0

Dobra a teraz niech wymienia Lengleta,Garcie,Torresa na Leao ????

0

@Los_Dawidos A kiedy Holandia,Portugalia miały klasowych PO? Proponuje sprawdzona nacje czyli Brazil. A ekonomicznie za grosze Walkera

0

3-4 lata w gabinetach lekarskich to jego rekord jaki po sobie pozostawi.
Skończcie już o nim pitolić w nieskończoność nie jest jakąś legendą żeby skupiać na nim tyle uwagi... . Zacznijcie pisać może co z Vandersonem czy Barca obserwuje jakies brazylisjkie talenty, kto puka do drzwi pierwszej druzyny z LaMasii.

1

Jak Xavi wylozy z wlasnej kieszenie na Carrasco to ok

1

@Aragorn33 Arnau Tenas po co kolesiowi przedłużać kontrakt a później zarobić na jego wypożyczeniu i po rozegranym dobrym sezonie znowu zarobić na sprzedaży. Lepiej zaoszczędzić parę groszy ;P . Będę się śmiał jak okaże się że za 2-3 lata będzie jedynką w bramcę Hiszpanii

0

@Aragorn33 Tak na poważnie to nic im nie pomoże zbyt wiele przypadków w których dawali się dymać w dupę bez mydła .

3

@Aragorn33 Nie ważne ile razy upadniesz ważne żebyś był wstanie powstać a z tego co wiem to jego majątek to pare mld $

19

Xavi weź jeszcze z KDB pogadaj xd

1

@Aragorn33 Nic nowego żeby naprawić nasze działania na rynku transferowym to by musieli chyba Trumpa zatrudnić

0

@T^L Neymara czysto marketingowo na dwa lata może trzy wziąć żeby przyciągnął do Barcy jakieś brazylijskie talenty .Nikt nie oczekuje od niego takiej samej gry jak w 2014-2017, Nawet grając na pół gwizdka da więcej niż Dembele może odzyska radość z gry to i sie zepnie na 90% swoich mozliwosci

0

Jedyny scenariusz to wymiana Neymar za Dembele

2

Jak ma odejść to niech oddają Neymara za niego

1

@MarcepanowyKsiaze Nie to frajerstwo dyrektora wystarczyło przedluzyc kontrakt i chłopaka puścić na wypożyczenie do Girony,Betisu,Sevilli ,Valenci

0

Przegrywanie jest częścią tego sportu ale trzeba przegrywać z godnością a nie tłumaczyć się złą trawą , wirusami i innymi bzdetami.

0

@Sebolinho Po wczorajszym chciało by się powiedzieć ze rodzi się fajna drużyna. Śmiesznie to brzmi po dwóch sparingach nawet nie poczekałeś do końca okresu przygotowawczego z tym stwierdzeniem . Dostaną od Milanu 0:3 i co stwierdzisz po tym spotkaniu że jednak nic się nie urodzi ? .

2

@Sebolinho Nie podniecaj się tak szybko zobaczymy co to za druzyna po 6 meczach w LM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@graco14 Gdzie jest krzyż ? Gdzie jest krzyż ? Już był w poprzednim sezonie wystarczy xd

0

Jak sprzedają za 8 to odkup za 15 tak robi florek zabezpieczenia

0

Przedłużyć umowę i na wypożyczenie do dobrego klubu

0

@mvnBasten Lepiej by się spisywał za napastnikiem bo na skrzydłowego jest za wolny

0

Powinni zdelegalizować takie praktyki

0

@BarcaKings965212 Wypożyczyć można z opcja wykupu za 20 mln

1

Skończyć rozmowy z tymi biedakami 35 mln albo wypad

0

Jest jeszcze Cash

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?