0

180 mln jak dla nich

1

Kurwa niech te szroty powciskaja arabom i do mls a potem niech spróbują Rice ściągnąć

1

@franiu Przedłużyć kontrakt i wypożyczyć do dobrego klubu niech się ogrywa

0

Za miliard euro co to dla katarczykow??

0

Zdenerwowani to oni sobie moga byc faktem że nie usuwają kurew z gabinetow wyniszczajacych klub od lat 90

0

Jak na swetr ok. Trzeba powiedzieć nike papa niech wraca Kappa

8

No to pozbadz sie Roberto, Garcii i Kessiego a nie asa druzyny koszykarsakiej... bo jak beda dostawac po pizdzie to zaraz spadnie ogladalnosc i sekcja pojdzie do likwidacji

0

Słabe w tym nike jakieś uposledznce pracuja . Niech się zaczną inspirować ziomkami z instagrama co robią swoje kibicowskie projekty

0

Abde i Nico spowrotem reszte sprzedac do Interu Miami

2

@KrwawiaceoczyVEB Daj to drewno Perezowi sprzeda je za 30 mln

0

Oj Lapcio jak serwetki z kontraktem Mateo nie pokażesz to sobie trochę przejebałeś kolego xd. Pracuj tam lepiej nad okienkiem 2024 jak zajebać Mbappe z przed nosa Realowi 23 lata minęło a za Figo dalej się nie odgryźliśmy :D

2

@J23Closs To idź ty ogarnij . Chłop drugi raz Barce z gówna wyciąga

1

No redakcjo teraz czekamy na artykuł ,, czy Inter Miami wypożyczy Barcelonie Messiego " hahaha

0

Laporta zrobi psikusa potwierdzi Messiego ale rozpoczecie gry Mateo dla juniorkow XD

3

@Wiatrak Od Cancelo wolalbym przetestowac Vandersona

14

Droga redakcjo przestancie nas wkurwiac plotkami dotyczacymi Messiego jak przyjdzie to przyjdzie jak nie to nie.

3

Ma sens chociazby dlatego zeby Mateo w LaMasii zaczal grac

0

Dobrze niech idą robić atmosferę Messiemu , Leo zarobi mld spłaci Barcelonie dług i będzie git hahaha

0

Da sie pogodzic Kounde i Andreasa w 11. Kounde na ŚO a Andreas na ŚPD z Realem pieknie wyprowadzał piłke i rozgrywał warto go sprawdzic na tej pozycji

2

@LatajacyHolender Tym ze ich na nich stać a nas nie

0

W tym oknie dla ustabilizowania finansów powinni się wstrzymać jeszcze z transferami gotówkowymi i ściągnąć tylko pilkarzy bez odstepnego :
1.Powrót Messiego za darmo
2.Biegacza Kante za darmo
3. Aubameyang/Thuram za darmo
4.Powrót Abde
Vitora Roque ściągnąć zima albo latem 2024

A z klubem powinni się pożegnać definitywnie Roberto, Torres, Alba, Alonso.

0

Komentarz usunięty

0

@talizmo To my mamy chujowy sztab niepotrafiący przygotować fizycznie zawodników do sezonu

0

Ale niech mądrze kurwa zrobią ten transfer wypożyczyć z opcja wykupu po roku.

0

Kiedy się kończy kontrakt z nike?

0

@adukla Byleby robił wysokie przelewy za kazdego

0

Porwać bladego i usadzic obok naszego ogrodnika

0

Jprdl to tak jakby za Oleguera źadac 25 mln kiedyś. Stanowcze nie dla skupowania odrzutow od innych i to jeszcze za taki hajs....

0

Chyba Mendesa pojebalo za Fatiego 80 mln w gotowce niech zalatwia

8

Pique przeproś Messiego Andorra FC niech podpisze z nim kontrakt i wysle do Barcy na wypozyczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?