Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
180 mln jak dla nich
1
Kurwa niech te szroty powciskaja arabom i do mls a potem niech spróbują Rice ściągnąć
1
@franiu Przedłużyć kontrakt i wypożyczyć do dobrego klubu niech się ogrywa
0
Za miliard euro co to dla katarczykow??
0
Zdenerwowani to oni sobie moga byc faktem że nie usuwają kurew z gabinetow wyniszczajacych klub od lat 90
0
Jak na swetr ok. Trzeba powiedzieć nike papa niech wraca Kappa
8
No to pozbadz sie Roberto, Garcii i Kessiego a nie asa druzyny koszykarsakiej... bo jak beda dostawac po pizdzie to zaraz spadnie ogladalnosc i sekcja pojdzie do likwidacji
0
Słabe w tym nike jakieś uposledznce pracuja . Niech się zaczną inspirować ziomkami z instagrama co robią swoje kibicowskie projekty
0
Abde i Nico spowrotem reszte sprzedac do Interu Miami
2
@KrwawiaceoczyVEB Daj to drewno Perezowi sprzeda je za 30 mln
0
Oj Lapcio jak serwetki z kontraktem Mateo nie pokażesz to sobie trochę przejebałeś kolego xd. Pracuj tam lepiej nad okienkiem 2024 jak zajebać Mbappe z przed nosa Realowi 23 lata minęło a za Figo dalej się nie odgryźliśmy :D
2
@J23Closs To idź ty ogarnij . Chłop drugi raz Barce z gówna wyciąga
1
No redakcjo teraz czekamy na artykuł ,, czy Inter Miami wypożyczy Barcelonie Messiego " hahaha
0
Laporta zrobi psikusa potwierdzi Messiego ale rozpoczecie gry Mateo dla juniorkow XD
3
@Wiatrak Od Cancelo wolalbym przetestowac Vandersona
14
Droga redakcjo przestancie nas wkurwiac plotkami dotyczacymi Messiego jak przyjdzie to przyjdzie jak nie to nie.
3
Ma sens chociazby dlatego zeby Mateo w LaMasii zaczal grac
0
Dobrze niech idą robić atmosferę Messiemu , Leo zarobi mld spłaci Barcelonie dług i będzie git hahaha
0
Da sie pogodzic Kounde i Andreasa w 11. Kounde na ŚO a Andreas na ŚPD z Realem pieknie wyprowadzał piłke i rozgrywał warto go sprawdzic na tej pozycji
2
@LatajacyHolender Tym ze ich na nich stać a nas nie
0
W tym oknie dla ustabilizowania finansów powinni się wstrzymać jeszcze z transferami gotówkowymi i ściągnąć tylko pilkarzy bez odstepnego :
1.Powrót Messiego za darmo
2.Biegacza Kante za darmo
3. Aubameyang/Thuram za darmo
4.Powrót Abde
Vitora Roque ściągnąć zima albo latem 2024
A z klubem powinni się pożegnać definitywnie Roberto, Torres, Alba, Alonso.
0
Komentarz usunięty
0
@talizmo To my mamy chujowy sztab niepotrafiący przygotować fizycznie zawodników do sezonu
0
Ale niech mądrze kurwa zrobią ten transfer wypożyczyć z opcja wykupu po roku.
0
Kiedy się kończy kontrakt z nike?
0
@adukla Byleby robił wysokie przelewy za kazdego
0
Porwać bladego i usadzic obok naszego ogrodnika
0
Jprdl to tak jakby za Oleguera źadac 25 mln kiedyś. Stanowcze nie dla skupowania odrzutow od innych i to jeszcze za taki hajs....
0
Chyba Mendesa pojebalo za Fatiego 80 mln w gotowce niech zalatwia
8
Pique przeproś Messiego Andorra FC niech podpisze z nim kontrakt i wysle do Barcy na wypozyczenie