Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie jest Pique?
0
Mogliby sprzedawać losy dla dzieci po końcowym gwizdku dzieciak mógłby podbiec do piłkarzy zrobić sobie fotę zebrać autografy
1
@kakusus Syna niech odda do szkółki
0
Jest Pena i Astralaga wiec po co? Za dużo pieniędzy maja ? Latem będą żebrać żeby kupić Wirtza czy kogo tam sobie wymarzyli? na Felixa oraz Cancelo nie wiadomo czy maja siano a będą kupować jakiegoś peta za 15 mln na ławkę którego nie będą się potem potrafili pozbyc
2
A chcą wydać 250 mln ?
0
@FCBurnley Sprzedawczyk nigdy nie bedzie legendą. Pajaca to widzisz w lustrze.
5
Komentarz usunięty
0
Jeden + tej tragedii może będzie taki ze Deco zeonie dupe z Joanemni kupia Wirtza
0
Kounde tez póki drogi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@denks1984 No ja niezapomne bo to następca Kroosa bedzie bo nie mamy 80 baniek.....
3
Jeden z demencja drugi z taktyczna impotencja
0
@Pstryk I będzie powtórka z rozrywki co z Setienem
4
Podziwiam chłopa strzelać tyle bramek w tak słabej drużynie a jeszcze się tu znajdą co dziadka będą krytykować ... Co nie zmienia faktu że jakby araby za Robercika dały 100 mln to też bym się ucieszył :D
2
@Adddi Tiki taka jest skuteczna jak ja uzywasz sporadycznie zmieniasz tempo gry podczas spotkania a nie monotonne napierdalanie podan non stop wiadomo ze rywal zejdzie do obrony 10 zawodnikami i poczeka na blad
4
Laporta wkraczaj do akcji trzeba im się odgryźć za Figo
0
A podajcie takich realnych kandydatów :)
1
@Sebolinho Koeman miał Messiego i chuja zrobił. Ten sam poziom maja
0
Oo oo jakiś przełom coś mu zaiskrzyło w główce zauważył że coś było nie tak na boisku O.o zobaczymy w nastepnym spotkaniu jakie wnioski wyciągnie
0
@Tatazolwinia Nie musze pisać komentarza. *Sonnym Andersonem. Od tej Barcelony 00/01 zaczynałem bracia wzieli mnie miedzy siebie na kanape jak lecial mecz Barcy z Realem powrot Figo w barwach Realu wtedy wybralem Barce bo fajnie szybko pilka chodzila jak rozgrywali swoje akcje no i kolory bordowo-granatowe to moje ulubione nic mnie nie obchodzilo że Real mial wtedy 7 czy tam 8 pucharów LM bylo tylko Barcia Barcia. Moimi ulubionymi zawodnikami byli Kluivert i Enrique w 02/03 juz jak kumałem dokładnie o co chodzi Valdes byl moim trzecim ulubionym zawodnikiem odpowiedzią na Casillasa. Ciągle poluje na ta srebrno czarna koszulke z numerem 26
0
@kfiatulla Wygrał Araujo swoim zaangażowaniem i charyzmą. A Barca Xaviego tylko przetrwała nacisk drużyny ze średniej półki. Do piłkarzy pretensji nie mam do trenera już tak za brak jakiejkolwiek koncepcji na gre drużyny.
0
Nie no co ten Araujo zrobił Xavi bedzie pierdolil ze wygrali ciezkie spotkanie tylko 1:0 bo rywal był niesamowicie dysponowany dzisiejszego wieczoru...
0
@against_modern_football Ja już czekam tylko na info kiedy będą się kontaktować z Artetą głowa mnie boli jak oglądam te mecze
0
@catalanian09 Nie był tak słaby bo miał Messiego i Albe którzy posyłali do niego podania Lewy nie ma takich osób :)
0
Pedri nie słuchaj tego co Ci ten ziomek z kartki dyktuje bo i tak Ci się to nie przyda na boisku :D
1
A tego Casado po co powołuje jak go nie wpuszcza w ogóle chłopak w rezerwach by przynajmniej pomógł a nie grzał dupe na ławce bez sensu
2
@Romario87 Prędzej się bym spodziewał że tą nażelowaną sztywną fryzurką wstrząśnie niż zawodnikami :D
9
Dałbym sobie kutasa obciąć że Iniesta zbiegu jakby wrócił grałby 5 razy lepiej od każdego obecnego pomocnika w składzie takie lebiegi biegąją bez celu 3 podania gwizdek faul laga 3 podanie gwizdek laga i to na naszej połowie sie wszystko dzieje
0
@1899Seba1899 Co ty stary wejdzie Alonso i Romeu bo mało obrońców na boisku mamy
1
Ktoś mi powie dlaczego Xavi gra ustawieniem którego nie rozumie on nigdy w tym ustawieniu nie grał to kogo on kurwa próbuje naśladować ?? Te wahadła za linie srodkowa boiska wyjsc nie moga