0

Gdzie jest Pique?

0

Mogliby sprzedawać losy dla dzieci po końcowym gwizdku dzieciak mógłby podbiec do piłkarzy zrobić sobie fotę zebrać autografy

1

@kakusus Syna niech odda do szkółki

0

Jest Pena i Astralaga wiec po co? Za dużo pieniędzy maja ? Latem będą żebrać żeby kupić Wirtza czy kogo tam sobie wymarzyli? na Felixa oraz Cancelo nie wiadomo czy maja siano a będą kupować jakiegoś peta za 15 mln na ławkę którego nie będą się potem potrafili pozbyc

2

A chcą wydać 250 mln ?

0

@FCBurnley Sprzedawczyk nigdy nie bedzie legendą. Pajaca to widzisz w lustrze.

5

Komentarz usunięty

0

Jeden + tej tragedii może będzie taki ze Deco zeonie dupe z Joanemni kupia Wirtza

0

Kounde tez póki drogi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@denks1984 No ja niezapomne bo to następca Kroosa bedzie bo nie mamy 80 baniek.....

3

Jeden z demencja drugi z taktyczna impotencja

0

@Pstryk I będzie powtórka z rozrywki co z Setienem

4

Podziwiam chłopa strzelać tyle bramek w tak słabej drużynie a jeszcze się tu znajdą co dziadka będą krytykować ... Co nie zmienia faktu że jakby araby za Robercika dały 100 mln to też bym się ucieszył :D

2

@Adddi Tiki taka jest skuteczna jak ja uzywasz sporadycznie zmieniasz tempo gry podczas spotkania a nie monotonne napierdalanie podan non stop wiadomo ze rywal zejdzie do obrony 10 zawodnikami i poczeka na blad

4

Laporta wkraczaj do akcji trzeba im się odgryźć za Figo

0

A podajcie takich realnych kandydatów :)

1

@Sebolinho Koeman miał Messiego i chuja zrobił. Ten sam poziom maja

0

Oo oo jakiś przełom coś mu zaiskrzyło w główce zauważył że coś było nie tak na boisku O.o zobaczymy w nastepnym spotkaniu jakie wnioski wyciągnie

0

@Tatazolwinia Nie musze pisać komentarza. *Sonnym Andersonem. Od tej Barcelony 00/01 zaczynałem bracia wzieli mnie miedzy siebie na kanape jak lecial mecz Barcy z Realem powrot Figo w barwach Realu wtedy wybralem Barce bo fajnie szybko pilka chodzila jak rozgrywali swoje akcje no i kolory bordowo-granatowe to moje ulubione nic mnie nie obchodzilo że Real mial wtedy 7 czy tam 8 pucharów LM bylo tylko Barcia Barcia. Moimi ulubionymi zawodnikami byli Kluivert i Enrique w 02/03 juz jak kumałem dokładnie o co chodzi Valdes byl moim trzecim ulubionym zawodnikiem odpowiedzią na Casillasa. Ciągle poluje na ta srebrno czarna koszulke z numerem 26

0

@kfiatulla Wygrał Araujo swoim zaangażowaniem i charyzmą. A Barca Xaviego tylko przetrwała nacisk drużyny ze średniej półki. Do piłkarzy pretensji nie mam do trenera już tak za brak jakiejkolwiek koncepcji na gre drużyny.

0

Nie no co ten Araujo zrobił Xavi bedzie pierdolil ze wygrali ciezkie spotkanie tylko 1:0 bo rywal był niesamowicie dysponowany dzisiejszego wieczoru...

0

@against_modern_football Ja już czekam tylko na info kiedy będą się kontaktować z Artetą głowa mnie boli jak oglądam te mecze

0

@catalanian09 Nie był tak słaby bo miał Messiego i Albe którzy posyłali do niego podania Lewy nie ma takich osób :)

0

Pedri nie słuchaj tego co Ci ten ziomek z kartki dyktuje bo i tak Ci się to nie przyda na boisku :D

1

A tego Casado po co powołuje jak go nie wpuszcza w ogóle chłopak w rezerwach by przynajmniej pomógł a nie grzał dupe na ławce bez sensu

2

@Romario87 Prędzej się bym spodziewał że tą nażelowaną sztywną fryzurką wstrząśnie niż zawodnikami :D

9

Dałbym sobie kutasa obciąć że Iniesta zbiegu jakby wrócił grałby 5 razy lepiej od każdego obecnego pomocnika w składzie takie lebiegi biegąją bez celu 3 podania gwizdek faul laga 3 podanie gwizdek laga i to na naszej połowie sie wszystko dzieje

0

@1899Seba1899 Co ty stary wejdzie Alonso i Romeu bo mało obrońców na boisku mamy

1

Ktoś mi powie dlaczego Xavi gra ustawieniem którego nie rozumie on nigdy w tym ustawieniu nie grał to kogo on kurwa próbuje naśladować ?? Te wahadła za linie srodkowa boiska wyjsc nie moga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?