6

Skończcie z tymi 30 letnimi dziadami za +50mln

2

Hansi załamany tymi patyczkami XD

1

Najpierw pokaż Hansi jak chłopaczki biegaja na pelnych obrotach przynajmniej 60 minut na mecz potem pogadamy

0

Wypozyczyc Vitora Roque Xabiemu do Leverkusen budować fundamenty pod transfer Wirtza

0

@Terroriser Powtarzasz się xd

1

Dziękujemy Xavi za próbę podjęcia walki niestety głowa nie dojechała. Czekamy aż poprawisz swoje błędy w szkoleniu drużyny i za parę lat można spróbować jeszcze raz drzwi pozostają otwarte bo potencjał jest ale sam potencjał to za mało w tej chwili na nasz klub który potrzebuje szybkiej odbudowy.

1

@Hawajski89 Wyciągnął raz klub z gówna teraz wyciąga go z głębokiego szamba dopóki klub nie zbankrutował i trzyma się w LaLidze to bądź mu wdzięczny za to co robi dla klubu albo przejmij stery nad zadłużonym klubem który podupadł marketingowo ogromnie po odejściu najbardziej rozpoznawalnych graczy przyciągających sponsorów który przestał być konkurencyjny również na polu sportowym i pokaż jak to się powinno robić. Odpierdala chłop dziwne akcje ostatnimi czasy ale dzięki nie mu jeszcze nie gramy w Laliga 2 lub niżej.

0

@Terroriser Uciekł tchórz w 2012 pod pretekstem odpoczynku bo był zmęczony psychicznie po 4 sezonach trenowania drużyny którą tak kochał wielce wiedział że Barcelonie zbliża się dołek formy i nie miał pomysłu co zrobić żeby zmotywować zawodników do walki bo wbił im do głów że są wielcy i niepokonani przez co przestali się starać na boisku zamiast obijać rywala w każdym meczu opuszczali gardę i dostawali zbędny oklep od paru ekip. Dogadał się z Bayernem który zapłacil mu tyle ile Rosell mu nie chciał dać . Za słowa o tym że kategorycznie już nigdy nie będzie trenował Barcy że w City czuje się jak w domu to sobie przejebał u mnie jeszcze bardziej 8 lat się chłopak jakoś nie zmęczył tam szejk przecież dba o jego zdrowie psychiczne rekompensując mu stresy przelewami na konto. Leje na niego i na wasze opinie lizodupy . Idźcie jeszcze Figo jego przyjaciela po jajach posmyrać też był legendą :D

1

Trzeba szanować Xaviego za to że podjął sie trenowania Barcy bez Messiego nie to co ten łysy ściemniacz na uslugach szejkow

1

Już raz to chuju zrobiłeś jak i twój uczeń następny arcychuj Bartomeu

0

@Cukson Niestety historia się powtórzy chciałem Ozila,Kroosa teraz Wirtza i Real znowu przechwyci fajnego pomocnika

0

@kacperFCB_ Tam jest dobry lewo skrzydlowy nie pamietam nazwiska

0

@Elvisek I dobrze nic specjalnego nie pokazał przez 5 lat czas go wymienić

0

@FCBurnley To ty jesteś tępy jak but typ ma kontrakt do 2026 więc okienko 2024 jest ostatnim okresem w którym wezmą za niego normalne pieniądze w 2025 będą musieli schodzić sporo z ceny a w 2026 odejdzie sobie za darmo więc albo przedłuża kontrakt albo wyjeżdża z klubu. Pograł 5 lat nic specjalnego nie pokazał czas na zmiany.

0

Jak będzię dążył do tego żeby odejść za frajer to niech go pozwą za działanie na niekorzyść pracodawcy

1

@don'T.R.I.P.e Wirusowa

0

Chłop nie ma nazwiska na gwiazdę nie ma co płakać xd

0

@beter2 Ziomek z Interu w Juve ? Wątpie

0

Bierzcie Motte a Xaviego do pucowania murawy

0

Czekam na brązową z 03/04 nową wersję i granatową z 04/05. Ta wygląda jak glut wirus w sumie klub jest zawirusowany to pasuje

1

Za 3 lata za darmo ok

0

Dobrym kierunkiem byłoby PSV jak już ma dojść do takiego scenariusza

0

@luka1995 Dlatego napisałem naciąganie :P

0

@Faro Dlaczego ? takie przepisy są w hiszpanii ?

0

Jest dla niego miejsce w Barcie B niech się odbudowuje

0

@luka1995Naciąganie Pique i Fabregas haha

0

@Luccas I byłby dzisiaj gównem prawdopodobnie tam przynajmniej wskoczył na jeszcze wyższy level

0

Wybić sobie go z głowy na stałe niech zaczną urabiać Leao na 2025 rok

3

Za rok za darmo brać a nie teraz kase marnować na 30 latka

1

Dzwońcie do Iniesty niech mu pomoże...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?