0

Kolejny Andre Gomes ?

0

Wyjebać wpizdu bez sentymentów nawet nazwisk nie mają dobrych na koszulke XD

4

Przestałbym się przejmować tym finansowym fair play i odsyłał do ukarania najpierw PSG i City wykluczeniem z europejskich pucharów za lewe umowy

0

Dla szmaciarzy 160 mln

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@wdokk Wina tych pizd Socios co na Bartusia głosowali ;)

0

@FCBpersempre Głośny transfer z koszulek sie troche zwroci

3

Gaya to juz priorytet

0

Niech już Messiego lepiej odkupią ale na warunkach co Alves grając za groszę .

4

@Norkusik Chodzi mi o to że najpierw powinni kupić pomocnika a potem sprzedawać F.DJ a nie jak z Neymarem sprzedali za 222 a potem Borussia i Liverpool wykorzystała frajerów i wyssała z nich po 130 mln zamiast po max 90 mln

7

Znowu się ośmieszą sprzedadzą F.DJ za 70-80 potem się zgłoszą po tego ziomka z Monaco i usłyszą od nich że chcą 100 mln XD dalej się debile nie nauczyli bawić w transfery...

3

W końcu pojawiła się jakaś plota o zainteresowaniu Bernardo Silva przydalby sie chlop.

0

Nie styl a efektywność

6

Fajnie że tak mowa jest o tym DNA ale czas żeby to DNA ewoluowało bo z drapieżnika alfa staliśmy się ofiarą która czasem ma fart i spierdoli przed drapieznikiem

1

Przepraszam bardzo kogo to interesuje . Nikogo nie obchodzą Rosell i Bartomeu z ich sługusami napiszcie o nich dopiero jak dostaną wyroki po minimum 15 lat więzienia... :)

0

@Antimadridista_WR Powiedz mi kiedy Barcelona zapłaciła Sevilli więcej niż 36 mln ? Sevilla to prawie taki sam frA*er jak my na rynku transferowym. Do dziś nie mogę uwierzyć że wyciągnęliśmy od nich Alvesa za mniej niż 40 mln . Po drugie mamy z nimi dobre relacje więc myślę że transfer zamknął by się w 40 mln + 5 mln. Christiensen może wypali , Rudiger to sobie może na sztucznym hype do PSG polecieć.

1

Niech odpuszczą sobie tego dziada jak kupować to Kounde. Sevilli oddać Lengleta i wypożyczyć Puiga

0

@Barca2022 Już chyba raczej on albo Lenglet bo Araunjo musi zostać

0

@FC1899Barca Pamiętasz Stegena z Bilbao ?

1

Joan podpisuj Mbappe odgryziemy się za Figo :D

0

Niech mu dadzą te 6mln... + długoletni kontrakt na 6 lat

0

Messiego pozbył się Morawiecki Barcelony czyli Bartuś. Laporta bardzo dobrze zrobił nie zatrzymując Messiego za wszelką cenę po drugie jakby Messi chciał grać w Barcelonie to by nie podpisywał z PSG kontraktu na 2 czy tam 3 lata tylko na rok by mieć potem możliwość bezgotówkowego powrotu do Barcelony. Mi też w sumie Lapcio podpadł tym sprzedaniem nazwy stadionu za grosze i przedłużaniem umów Araujo, Gaviemu.

0

@svaras Umtiti gratis

3

Siedź Robercik w Bayernie i bądź najwieksza legenda klubu w ktorym tak chciales grac

0

@krajana O MLS mówił

0

@Azrik To podliczmy koszt transferu plus minus 140 mln z podatkiem + pensja 40 mln z podatkiem za sezon gry daje 140 mln + 80 mln wydawać 220 mln na gościa który pogra 2 max 3 lata no bezsens bo chyba nie łudzisz się że go puszczą za mniej niż 80 mln . Aubameyang nie był ryzykiem przyszedł za darmo a Adama za grosze póki co na wypożyczeniu obydwaj plusują co mecz.

0

Cztery lata za późno kolejny bezsensowny transfer. Może tak najpierw niech się skupią na chłopakach którzy są w zespole niech im kontrakty przedłużą ???

1

@Sewren122 Daj go Perezowi to zobaczysz za ile pójdzie ;)

0

@Firestone Ja się cieszyłem z bramek Benzemy jakbym Barce oglądał xd

0

@LatajacyHolender Nkunku bym też chciał ale na bank będą krzyczeć za niego 80 mln . Raphinia niby z Bayernem był dogadany . Ogólnie mi chodzi żeby nie robili debilnych transferów jak z Coutinho i Dembele te dwa przypadki już ich powinny nauczyć że takich transferów się nie robi. Nie po to Messiego pożegnali żeby znowu w takie samo bagno finansowe wpędzać klub dla jakiegoś Haalanda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?