Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czarny humor xd
4
Za rok proponuje kutasa na środku koszulki i tak ich wszyscy w LM dymają jak chcą to będzie pasował xd
1
Jak przyjdzie to Coutinho wypada z automatu 7 musi być zwolniona dla Griezmanna
0
Dopóki nie nabierze masy mięśniowej to będzie wspaniały w gre na konsoli
1
Alenia to do pierwszej jedenastki a nie na wypozyczenie juz dosc wychowanków zmarnowali
0
Wenger byłby tani potrenowałby sobie kosmitę i miałby w końcu dziadzio wiekszy budżet na transfery niż w Arsenalu :P
0
A ten nastolatek co było o nim glosno z 3 lata temu nie dorósł już czasem nie pamietam jak się nazywał bronił jak Casillas praktycznie chyba w jakimś finale z Realem wyciągnął 4/5 karnych?
0
Sprzedając połamańca za 100 mln robi się 150 mln i Barca płaci wtedy za jakość i kreatywność na co najmniej 4 sezony lub 5
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Artur by musial caly sezon grac zeby zblizyc sie do poziomu Xaviego czy Iniesty a z tą pićką na fotelu nigdy tak się nie stanie bo jak można wyrobić sobie forme i powtarzalność grając co kilka spotkan raz w pierwszym skladzie a raz 20 minut a valverde wystawia skład jakby grał w fifie fut champions tam wiek zawodnika sie nie liczy tylko overal i renoma xd
1
I co by Ci powiedział że kadra jest wypalona i słaba że Barcelona nie ma pomocy a on sam nie pociągnie gry w każdym spotkaniu ? Na boisko wychodzi 11 zawodników a nie sam Messi bez Messiego nie mieliby nawet tych 2-3 sytuacji ktore spierdolił Alba
1
Powinni przyjść Hazard,Icardi,DeLigt i Eriksen a odejść powinni : Busquets,Gomes,Denis,Rafinha,Dembele,Boateng,Vermaelen,Cillesen.
Hazard Suarez/Icardi Messi
Arthur Eriksen De Jong
Alba/Gaya Lenglet DeLigt/Pique Semedo
Stegen
8
Wychodzi brak Xaviego i Iniesty :) zero kreatywności w pomocy . Messi wszystkiego sam nie zrobi tyle w temacie.
1
Muszą spróbować ściągnąć Hazarda i Eriksena
4
Idż już do MLS rób miejsce kreatywniejszym graczom
0
Jak w Polsce to ok Bartek
0
Jak gra to gra dobrze ale to trwa max dwa mecze bo zaraz uraz mięśnia takiego czy srakiego sam mówił że jest słaby ficzycznie a jakoś nie widać by coś z tym zrobił skoro ciągle jest kontuzjowany
0
Icardiego niech wezmą a do Interu niech oddadzą Rafinhę albo Gomesa
5
Dembele niech pójdzie na siłownię patyk co chwile się uszkadza...
0
To zacznijcie ;)
0
Icardiego za 50 mln niech biorą póki promocja :P
0
Nikogo nie sprzedadzą prędzej Pique powiesi buty na kołku robiąc miejsce młodszym
0
Styl gry jak Dembele nic wiecej
2
Niech doloza 200 i kupią Mbappe bardziej rentowe wyjdzie że zapłacą 30 mln za jego jeden sezon gry a nie znowu wydadzą 100 mln na gościa który pogra dwa lata i po dwóch latach kupią kolejnego 28 latka za 100 mln...
0
Rakieta jest ważny dla drużyny ale trzeba rozważyć jego sprzedaż jak odmładzamy ekipę
0
50 mln + Rakitić za Icardiego
0
Taka promocyjna cena a oni wiedzą jakie mamy czasy czy żyją przeszłością ?
0
Nie potrzebnie brał tą śmierdzącą 7,,". David Villa prawie zdjął z tego numeru klątwę xd ale jak skończył każdy wie świetne 1,5 roku i go połamali :(
0
Ziomek dobry ale 28 lat trzeba by było wydać ze 130 mln ale i tak nie ma opcji że go kupimy bo mamy zakaz kupowania graczy Liverpoolu do któregoś tam roku o ile ten zapisek w umowie kupna Coutinho jest prawdziwy
0
Nie trzeba my to wiemy :P