Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejne jaja to przejscie Nainggolana do Interu xd do topu Premier League nie odszedł a przejdzie do tych leszczy ?
0
Z reszta do nikogo 12 nie bedzie pasowala to jest jego numer :D
0
Barca dostanie jakieś odszkodowanie od Interu ?Wypożyczyliśmy go z opcją przymusowego wykupu za 35mln jeśli Inter awansuje z nim w skladzie do LM. Inter awansował a z umowy wywiązać się nie chcą to chyba należy sie Barcelonie wyplata kary umownej.
0
W tych czasach za takiego goscia rozmowy powinny sie zaczynac od 50 mln :P
0
Powinni tak zrobić ze wszystkimi talentami (Kluivert,Neres,Van de beek i de Ligt) co jak co ale jak nie mogą liczyć na kogoś z zaniedbanej La Masii to niech zainwestują w szkółkę Ajaxu zaklepując tych graczy :P
4
Z 60 mln budżetem bitch please ledwo by ich było stać na wypożyczenie a co dopiero na kupno xd
0
Co ty 45 mln max xd. Tak szczerze Barca jest za cienka z przodu w tym momencie żeby sprzedawać Dembele czy tam Suareza :P
0
Neuer bez jednej reki bedzie bronil lepiej od Kariusa xd
0
Nie to ten LTE playa tak zamula że nie pod tym komentarzem napisałem :P
5
Tak tak wmawiaj sobie że Liga jest ważniejsza od Champions League xd
0
Predzej dołożą i kupią Salaha
1
Albo zapłacą tyle na ile sie umawiali albo Barca go sprzeda konkurencji z reszta kluby z premier league tez go chetnie przygarna
0
Jeszcze niech zabezpiecza transfery : Kluiverta i Neresa
0
Kierunek tylko jeden jak dla mnie FC Porto
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Powinni oddać go do Ajaxu a Ajax niech nam sprzeda Kluiverta z opcją pozostania u nich na 2 letnim wypożyczeniu żeby się tam dalej rozwijał
0
Tak w planach mają zakazać chyba i zwykłych wypożyczeń na stronie Realu macie tak jakby drugą część tego co tutaj tytuł ,,podatek od luksusu" chcą zachować konkurencyjność miedzy klubami itp.
0
Takie wypożyczenia mają zostać również zakazane ;)
0
Dla mnie kadra jest kompletna niech uzupełniają ją La Masią tak jak Valverde chciał
0
Latem 2018 do 20 lipca klauzula dla klubów spoza Włoch wynosi 110 mln a Inter dopiero myśli nad podwyższeniem klauzuli do 220 mln.
1
Według mnie Barca chce zapewne latem wydać max 100 mln na napadziora a Gabriel i Werner to spokojny wydatek rzędu 150 mln. Jak dla mnie kandydatów jest dwóch Griezmann klauzula 100 mln i nasz były wychowanek Icardi klauzula 110 mln .
0
Hahaha byłyby niezłe jaja :D
3
Ściągniesz kogoś o takiej klasie za 100 mln ? Jedyne opcje to on i Icardi :P
0
Wypożyczyć na dwa lata bez opcji kupna dla Interu
1
Niech dają Icardiego za Deulofeu i Rafinhe
1
Już Arsenal chce nam skubnąć Arnaiza za 20 mln ciekawe czy odejdzie
5
Prezentacja jest za darmo ja byłem na prezentacji Coutinho ;)
0
Oni nie wiedzą jaka jest sytuacja na rynku że dawne 20 mln to teraz 60 mln ? Oddaja młodych perspektywicznych graczy za darmo za działanie na niekorzyść klubu powinni od razu wyrzucać ich ze stołków....
0
Gomes gra całkiem dobrze tylko nie do końca się rozumie z kolegami na boisku w meczu z Levante na żywo zajebiście zakręcił dwa razy kolesiem kibice bili mu brawo po tej akcji nawet najstarsze dziadki. Valverde musi mu powiedzieć jasno co ma robić na boisku ziomek ma potencjał jest jeszcze młody w końcu odpali sprzedać szkoda broni go młody wiek a znając życie pewnie od razu po sprzedaży zacząłby zajebiście grać
0
Ci to mają tupet do zwracania uwagi jak co u kogo funkcjonuje najpierw niech u siebie posprzątają aferzyści