Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pier**le za kilka dobrych spotkań xd
2
To i tak lepiej niż płacić kalece :P dobry obrońca ale chorowity
0
Nowy obrońca to jakiegoś młodzika na ławkę dobrego albo Marlonowi zaufać w pierwszej 11 Vidal musi grać jak odbuduje formę . Coutinho to mniejsza szklanka i tańszy jest od Verrattiego
2
Tatuś już niby odrzucił ofertę Barcy na 30 mln za sezon. Ciekawe czy Messi taki pazerny czy tatuś samemu Messiemu niby zależy by Barca latem dokonała kilku wzmocnień to niech obniży też swoje wymagania finansowe gdzieś trzeba przyoszczędzić w końcu by znalazły się pieniądze na letnie okienko transferowe..
4
Monaco chyba jest poj**ne xd za Mbappe krzyczą 120 mln to my za Alcacera minimum 70 albo niech spierda**ją :P
1
Kontynuowania projektu czy pewności że nawet jak będzie grał piach i świrował to będzie miał zagwarantowany pierwszy skład xd
0
Strzelił bramkę osiągnął już wszystko xd
0
A no chyba że tak nie wiem gdzieś było że niby na lato będą mieli około 100 mln
0
Wkład własny 100 mln + pieniądze ze sprzedaży tych graczy zrozumiałeś czy ci rozrysować jak Gmoch ?
0
Fajnie jakby był młodszy teraz jeśli Barca chce podnieść jakość i obniżyć wiek swojej kadry to Arda musi zostać sprzedany chętni będą a i on pogra w klubie na poziomie
0
Jak LFC chce za Coutinho tylko 80 mln to nad czym oni myślą czekają aż się Real , City , CFC i PSG będą zgłaszały i podbiją cenę do 120 mln ? Mają 100 mln resztę graczy kupiliby z pieniedzy ze sprzedaży Turana,Alcacera,Mathieu,Tello,Vermaelena itp
0
Z młodych to niech mi szybko ściągną młodego Kluiverta do Barcy B póki tatuś go nie ściągnął do PSG :P
0
Kupowali z Leicester dlatego tak mało zapłacili jakby to był Tottenham to pewnie by wybulili z 80 mln :P
3
Tu tak zawsze jest :P gryzą płaczą stękają krytykują napiszesz kogo byś chętnie widział w Barcelonie to ci zaraz 50 pretekstów wymyślą z hejtują i tyle xd. Czekam na teksty po finale LM jak nie daj boże Real ją obroni :P
0
Trzymaj dobrze pamiętałem jednakcenę http://www.sport.pl/pilka/1,65080,20410797,premier-league-n-golo-kante-pilkarzem-chelsea-londyn.html
0
Na stronie Chelsea było 42 mln euro wiem że w jakiejś walucie dali 30 mln chyba w funtach. Johnnie_Walker to ustawienie cenowe :P za te same kwoty można było kupić lepszych grajków a dlaczego ty od razu usadzasz Dembele i Lacazette na ławce ? może graliby lepiej niż Neymar czy Suarez albo i lepiej od Messiego . Wiesz w czym lepszy jest Denis od Gomesa nie przypomina mi swoją grą Songa ;). Gdyby tylko Stegen złapał kontuzje to uwierz Cilessen miejsca między słupkami już by nie oddał pewny siebie kozak pokazał to w meczu z Atletico szczególnie przy karnym Gameiro a co najważniejsze jest sobą Cilessenem a nie jak Stegen na siłę próbuje z siebie zrobić drugiego Neuera
0
Bo nasz Rakieta jest lepszy nie widzę paradoksu :D
0
I niech tam siedzi szkoda 100-120 mln na jednego gościa jak Barca mogłaby ściągnąć kilku dobrych jak nie bardzo dobrych zawodników : Eriksena 50 mln lat 25 , Deulofeu 12 mln lat 23 , Azpilicuete 20-25 mln lat 27 , Bakayoko nwm 30-40 mln ? lat 22 marzeniem by było ściągnięcie Kante za 60-70 mln lat 26. Arde opylić chińczykom z Mediolanu za 35-40 dać Vermaelena i Tello w gratisie , Mathieu za 5 mln , Gomesa za 30 mln , Alcacera 30 mln albo oddać w rozliczeniu Monaco to mieliby 100 mln wkład własny + 100-105 mln ze sprzedaży . Koszt transferów Kante,Deulofeu,Azpilicuety,Eriksena,Bakayoko to mają 187-197 mln i podniesioną jakość zawodników i obniżoną średnią wieku zespołu.
3
Moim marzeniem to jest żeby nowy trener nie świrował i go do pierwszej 11 wstawił w przyszłym sezonie :P
0
No nwm ja bym wolał Kante za 42 mln niż Gomesa za 35 mln możliwe że nawet 55 mln :P za Paco mógł przyjść Felipe Anderson/Lacazette/Dembele/Icardi chociaż niby przywiązany do Interu jest , Denis ,Umtiiti , Digne i Cilessen to dobre transfery
5
Będą się bawić w jakieś dziwne transfery niech biorą Kante za 60 mln i Eriksena za 50 mln i mają spokój mieli brać w poprzednim okienku Pjanicia nie posłuchali się mnie xd i teraz wymiata w Juve
1
Jak sprzedadzą zawodników chińczykom Interowi i Milanowi to za Arde,Mathieu,Gomesa,Alcacera, Deulofeu mogą spokojnie wyciągnąć 130 mln
0
Rakieta jest nietykalny !! :P a resztę można oj**ać :P chociaż drewniakowi dałbym jeszcze sezon gry może wystrzeli ale wątpię w to
0
hahahaha jeb**em i nie wstaje z podłogi najgłupszy artykuł od paru miesięcy gratulacje dla autora :D
0
Jesteśmy na wygranej pozycji jeśli chodzi o ten transfer 60 mln + Alcacer Monaco go chce to powinni iść na taki układ :P
0
Po co nam lewy obrońca jak tą pozycje mamy obstawioną na lata Alba i Digne dadzą radę potrzebni są kreatywni i ruchliwi pomocnicy by odciążyć starego Iniestę i do ataku Mpabbe dać Monaco 60 mln + Alcacera jak go tak chcą jak następce Kyliana
0
Kieunek Francja dobry tylko w złym klubie szukają Sidibe niech biorą z Monaco
1
Ramos prawie co sezon na bernabeu wylatuje także tego :P
0
Jeszcze mają Malage na wyjeździe ;)
1
eal ma nie przyjemny terminarz w końcóweczce : Valencia,Sevilla,Celta i Deportivo na wyjezdzie mają ;P