0

Xavi ,Iniesta , Puyol

3

To ładnie żeś to obliczył Verratti za 172 mln brawo nawet bartomeu chyba nie wpadłby na tak pojeba*y pomysł... Normalnie deal jak kupno ibry i oddanie za grosze Eto'o. Jak go chcą niech płacą 222 mln i już.

1

Ta przejdzie do PSG bo Alves tam będzie grał rok co za pierdo**enie xd

0

No nie wiem czy tak gorzej jak już miałby odejść to nie chciałbyś tej dwójki w składzie jeden kopia Henryego drugi kreatywny potrafiacy zakrecic defensywa rywala. To to wiem że z tym zarzadem sie nie uda bo to lamy sa niech zglasza ktos wotum nieufnosci Laporta wroci na prezydenta i ogarnie ten burdel jak kiedys

0

Jak odejdzue to kupimy Coutinho i Mbappe

0

To tylko świadczy o słabości Barcelony , Perez się nie pie**li klauzule z kosmosu , umowy anty barca itp :P

0

Nie no może z 5 euro zarobili :)

5

Nawet te klauzule odejścia są fraje**kie... Real Cebuli wpisał 500 mln a Ci Neymarowi marne na te czasy 200 mln PSG albo City dają je od ręki xd

0

Japier**le co ten zarząd musi jeszcze odje**ć żeby ich odwołali zaraz Rasiaka namówią na powrót z emerytury....

0

Już to widze jak po nieudanym sezonie sprzedadzą go fra**zy za 5 mln xd

1

Całe szczęście jeszcze by wydali 35 mln a po roku odszedł by za darmo...

0

Też powinien nabrać masy i ten i ten walczą bark w bark

0

Wzmocnić suche nogi żeby się nie przewracał przy większości kontaktów z graczami ekipy przeciwnej ?

0

Przydałoby się w końcu coś robić z tym ciałem a nie tylko włosami :P

0

Na pocieszenie Jest jeszcze Lemar do wzięcia z Monaco :P

0

Mają zapłon zajebisty nie ma co jak Arsenal już uklepał transfer niby...

0

Jak koleś taki dobry to czemu nie zaproponowali mu stopniowego wejścia do 1 drużyny żeby go zatrzymać to by go na pewno usatysfakcjonowało .

0

Kupic i odsprzedac proste

0

Kto się ze mną założy że go w tym okienku nie sprzedadzą za 30 mln tylko w przyszłym za 10-15 mln xd

0

Wiadomo ale są gośćie do wzięcia za 30-80 mln czasy ch*jowe ale jednak da się oszczędzić ciutkę a nie pakować po 100 mln na jednego Dele Ali ,Eriksen,Coutinho,Bakayoko,Lemar,Pjanić ,Di Maria,Seri,Kante są do kupienia spokojnie w tym przedziale w sumie w tym roku jakby kupili tylko Coutinho za 80 mln to by wystarczyło Iniesta jeszcze rok da radę pociągnąć grę a weźmy jeszcze pod uwagę to że Coutinho dobrze współpracuje z Neymarem ta dwójka to przyszłość nowej silnej Brazylii to niech będą i Barcy.

0

Same plany na zawodników po 90-100 mln xd

0

Dembele Dembele 90 mln i po co niech się wezmą za ściąganie Kluiverta póki go jeszcze nikt nie wyciągnął z Ajaxu

1

Oby ich dokonali bo transfer tego gościa za ponad 100 mln jest nieopłacalny niech się wezmą lepiej za Thiago/Coutinho/Eriksena i Dele Alliego

1

Sorry to nie pod tym komem napisałem :P

0

Yaya Toure i Kante to też pewnie były slabe wynalazki z Ligue 1 nie ?

0

Phi sezon temu mowilem zeby go sciagac z Romy teraz to sobie moga cmoknac Juve w du...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i rób tu transfery jak jednemu piłkarzowi za sam podpis i fiskusowi płaca 50 mln... Brawo ku*wa brawo debile... Obrońce byśmy mieli za te pieniadze

8

Doje*ał Inieste sprzedać xd mózg sobie sprzedaj xd

0

Laporta wróci to skończą sie te zaniedbania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?