Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie tylko kibicom Realu ale i tym po naszej stronie którzy jeżdżą po nim :P Brawo Rakieta !!!
0
Nie Ivan to Lucho nie powinien wpuszczać Songa 2 :P
1
To Ci się chyba mecze pomyliły w Copa del Rey podobały mi się jego gesty po interwencjach koleś z jajami pewny siebie jest rezerwowym bo szantażysta zaczął by płakać że go kolega wygryza :P
3
Cillessen i Umtiti to zajebiste transfery
0
Przestań 13/14 , 11/12 były do du*y ta jest znośna
0
Pfii ja nadal uwielbiam :P
0
Milanowi niech dadzą za darmo :P
0
Jakie znaczenie miało jego schodzenie przez tą minutę chłopaczki sami się wyeliminowali w Turynie jak się nie wyciąga wniosków ze spotkań z Atletico 15/16 i PSG ostatnio to się niestety fra*ersko na własne życzenie odpada ;)
0
Trzeba to pojęcie względne jak go dobrze Fernandez urobi to 50 mln styknie Martial też miał iść za około 100 mln a poszedł i tak za 50 :P a dlaczego Mbappe bo może być z niego drugi Henry :P ta sama szkoła podobne ruchy szybkość
0
Jedno mi się bardzo nie podobało w tym meczu to gwizdy na Dybalę jakby chłopak był wrogiem bo wyeliminował Barcelone... ciekawe co zrobią Ci gwiżdżący kibice jak za sezon albo dwa będzie u nas grał...
2
Spokojnie Panie i Panowie sezon dwa i zaczniemy miażdżyć z powrotem :) oby przyszli przynajmniej w tym czasie Mbappe i Thiago
0
Strzelcie chociaż 3 i nie straćcie żadnej do dogrywki a w dogrywce +1/+2 z czystym kontem to powinien być twój i ekipy plan na dziś. Ten plan ma zostać wykonany bo specjalnie ide wczesniej do roboty zeby szybciej z niej wyjsc i zdazyc na remontade
!!!
7
Alves samobója strzel :D
0
Szkoda że Mourinho odpada nie chcę go ale zarazem chcę z czystej ciekawości jakby to było gdyby ten wariat prowadził Barcelone
0
No nie wiem Bejdzing Guan czy jakoś tak dawało 100 mln :P a potwierdzone info od samego Ardy to 50 mln a tak z ciekawości to wiesz że Zubiego już nie ma ?
0
Ty się sobą zajmij grasz przeciętnie a Cillessen raz dwa może wygryźć Cię z brameczki :P. Gomes z Turanem po sezonie żegnają się z Barcą Arda gra dobrze ale ze względu na wiek i przyszłość Barcelony musi zostać sprzedany za te 35-50 mln komuś w europie albo chinolom a Gomes to każdy wie dlaczego kupili drugiego Songa jedyne na + dla Gomesa to że do swojej bramki nie strzela :P
0
Przynajmniej tam coś strzela xd
0
Wygramy to spotkanie i awansujemy odrobilismy 0-2 z Milanem , 0-4 z PSG do kolekcji brakuje nam odrobić 0-3 !!!
2
Byle by pecha z Parc de Princes nie przyniósł ze sobą :P
0
Co tam się będą ograniczać niech sprzedadzą wszystkich a potem niech nowi ludzie zgrywają się tak jak Real to robił przez 12 lat kupował sprzedawał aż się poukładało xd
2
Dla samej kasy trzeba go odkupić za te 12 mln jak nie wypali to go sprzedadzą za 30 mln
0
oj tam oj tam :P
0
Żółty kark zbędny :P
4
Ta bo wszyscy tylko pamiętają jak Bale go objechał a tego że sezon 14/15 miał bardzo dobry to już nie :P dla mnie powinni go odzyskać bo nikogo innego na razie nie ma do kupienia :P
0
Komu to robi różnicę każdy wie o co chodzi :P
0
Stary ale wiesz że on nie dostawał szans nawet jak był w zajebistej formie to i tak siedział bo Lucho ani Tata na niego nie stawiali jakby pograł z Pique to po połowie sezonu tworzyli by duet nie do przejścia . Jedyną jego wadą była słaba motoryka ale to mógł szybko poprawić wystarczyło zmienić nie co treningi
0
No dokładnie zaraz wystrzeli zajebista formą termin wykupu minie a Milan potem bedzie rządać 100 mln :P
0
Jedyna wartość jaką Real przekazuje to za ile kogo kupili xd
1
Ciekawe który już tam sezon w fifie sobie grają pewnie już odzyskali C.Ronaldo kupili Aubameyanga no i teraz sie szykują na Neymara xd
0
Za Busquetsa jest Mahcherano Rakieta Gomes moga go zastapic spokojnie a nie mamy motoru napedzajacego gre Iniesta już sie wypala co raz starszy jest juz nie bedzie blyszczal jak kiedys przez caly sezon