1

Nie tylko kibicom Realu ale i tym po naszej stronie którzy jeżdżą po nim :P Brawo Rakieta !!!

0

Nie Ivan to Lucho nie powinien wpuszczać Songa 2 :P

1

To Ci się chyba mecze pomyliły w Copa del Rey podobały mi się jego gesty po interwencjach koleś z jajami pewny siebie jest rezerwowym bo szantażysta zaczął by płakać że go kolega wygryza :P

3

Cillessen i Umtiti to zajebiste transfery

0

Przestań 13/14 , 11/12 były do du*y ta jest znośna

0

Pfii ja nadal uwielbiam :P

0

Milanowi niech dadzą za darmo :P

0

Jakie znaczenie miało jego schodzenie przez tą minutę chłopaczki sami się wyeliminowali w Turynie jak się nie wyciąga wniosków ze spotkań z Atletico 15/16 i PSG ostatnio to się niestety fra*ersko na własne życzenie odpada ;)

0

Trzeba to pojęcie względne jak go dobrze Fernandez urobi to 50 mln styknie Martial też miał iść za około 100 mln a poszedł i tak za 50 :P a dlaczego Mbappe bo może być z niego drugi Henry :P ta sama szkoła podobne ruchy szybkość

0

Jedno mi się bardzo nie podobało w tym meczu to gwizdy na Dybalę jakby chłopak był wrogiem bo wyeliminował Barcelone... ciekawe co zrobią Ci gwiżdżący kibice jak za sezon albo dwa będzie u nas grał...

2

Spokojnie Panie i Panowie sezon dwa i zaczniemy miażdżyć z powrotem :) oby przyszli przynajmniej w tym czasie Mbappe i Thiago

0

Strzelcie chociaż 3 i nie straćcie żadnej do dogrywki a w dogrywce +1/+2 z czystym kontem to powinien być twój i ekipy plan na dziś. Ten plan ma zostać wykonany bo specjalnie ide wczesniej do roboty zeby szybciej z niej wyjsc i zdazyc na remontade
!!!

7

Alves samobója strzel :D

0

Szkoda że Mourinho odpada nie chcę go ale zarazem chcę z czystej ciekawości jakby to było gdyby ten wariat prowadził Barcelone

0

No nie wiem Bejdzing Guan czy jakoś tak dawało 100 mln :P a potwierdzone info od samego Ardy to 50 mln a tak z ciekawości to wiesz że Zubiego już nie ma ?

0

Ty się sobą zajmij grasz przeciętnie a Cillessen raz dwa może wygryźć Cię z brameczki :P. Gomes z Turanem po sezonie żegnają się z Barcą Arda gra dobrze ale ze względu na wiek i przyszłość Barcelony musi zostać sprzedany za te 35-50 mln komuś w europie albo chinolom a Gomes to każdy wie dlaczego kupili drugiego Songa jedyne na + dla Gomesa to że do swojej bramki nie strzela :P

0

Przynajmniej tam coś strzela xd

0

Wygramy to spotkanie i awansujemy odrobilismy 0-2 z Milanem , 0-4 z PSG do kolekcji brakuje nam odrobić 0-3 !!!

2

Byle by pecha z Parc de Princes nie przyniósł ze sobą :P

0

Co tam się będą ograniczać niech sprzedadzą wszystkich a potem niech nowi ludzie zgrywają się tak jak Real to robił przez 12 lat kupował sprzedawał aż się poukładało xd

2

Dla samej kasy trzeba go odkupić za te 12 mln jak nie wypali to go sprzedadzą za 30 mln

0

oj tam oj tam :P

0

Żółty kark zbędny :P

4

Ta bo wszyscy tylko pamiętają jak Bale go objechał a tego że sezon 14/15 miał bardzo dobry to już nie :P dla mnie powinni go odzyskać bo nikogo innego na razie nie ma do kupienia :P

0

Komu to robi różnicę każdy wie o co chodzi :P

0

Stary ale wiesz że on nie dostawał szans nawet jak był w zajebistej formie to i tak siedział bo Lucho ani Tata na niego nie stawiali jakby pograł z Pique to po połowie sezonu tworzyli by duet nie do przejścia . Jedyną jego wadą była słaba motoryka ale to mógł szybko poprawić wystarczyło zmienić nie co treningi

0

No dokładnie zaraz wystrzeli zajebista formą termin wykupu minie a Milan potem bedzie rządać 100 mln :P

0

Jedyna wartość jaką Real przekazuje to za ile kogo kupili xd

1

Ciekawe który już tam sezon w fifie sobie grają pewnie już odzyskali C.Ronaldo kupili Aubameyanga no i teraz sie szykują na Neymara xd

0

Za Busquetsa jest Mahcherano Rakieta Gomes moga go zastapic spokojnie a nie mamy motoru napedzajacego gre Iniesta już sie wypala co raz starszy jest juz nie bedzie blyszczal jak kiedys przez caly sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?