0

A co powiesz mi że jakieś prosie nie istniejące w swojej reprezentacji które nic nie wygrało i któremu udał się jeden sezon w Napoli jest bardziej medialne i młodsze od Lewandowskiego błyszczącego w Bayernie który był królem strzelców eliminacji do euro 2016 zaliczył dobre Euro 2016 i na dodatek teraz przewodzi w klasyfikacji strzeleckiej w eliminacjach do mundialu 2018 po za tym Lewy jest chyba bardziej rozpoznawalny i popularny od Higuaina bo prosiaczka to jakoś w żadnej reklamie nie widziałem. A w ogóle to mnie takie wyceny śmieszą wartość piłkarza powinna być tylko i wyłącznie ustalana za to co robi na boisku i co osiąga dzięki temu w swojej karierze.

0

Jeszcze żeby grał tak jak on to tak jakby porównać Songa do Toure ruchy podobne ale klasa już nie ta sama :P

0

Po El Clasico Messiego opier**lali że meczu sam nie wygrał to co się dziwisz :P

0

Logiki to zabrakło ludziom którzy układali tę listę . Drewniane prosie i Muller drożsi od Lewego a Pogba i Griezmann te 125-135 mln warci są chyba tylko w fifie :D.

3

Ja też staje się smutny jak widzę na boisku Songa 2 za 35 mln....

1

To proste gdy wygrywają za dużo pucharów uważają się później za bogów myślących że rywal sam klęknie przed nimi na kolanach....

0

Ta jak się za treningi nie wezmą to dostaną 4 bramki i potem będą teksty że zje**li że nie wiedzą jak to się mogło stać...

0

Kluiverta niech ściągają do Barcy B :P

0

Gdybym chciał to bym tam grał szkoda że nie dopowiedział :P
"ale byłem za słaby i bałem się rywalizacji z Alvesem i Douglasem nie miałem szans by z nimi wygrać to uciekłem do Arsenalu bo tam nie było klasowych obrońców " :D

0

Najlepszymi dryblerami są Messi i Ronaldo R9

0

Wszystkich piłkarzy nie zmieszczę przecież to jest niewykonalne jeszcze mógłbym dopisać : Buffon,Zanetti,Koeman,Nesta,Thuram,Hierro,Pirlo,Kaka,Cantona, Zidane,Vieira,Guardiola,Enrique,Schevchenko,Eto'o,Villa,Kluivert,
Bergkamp,Del Piero,Nedved,CR7. Każdy ma swoje zdanie dla mnie ta 11 jest najlepsza ty podasz własną kompletnie inną najlepszą według Ciebie a kto inny jeszcze inną więc takie gadki nie mają sensu ;p

3

Mało obiektywnie bo nie dałem zapewne Maradony, Pele, Van Bastena, Cafu , Carlosa i innych graczy z poprzednich epok ? Sorry Ci miażdżą ich pod każdym względem a to że większość grała dla Barcy to już nie moja wina :P

0

Najlepsza 11-stka :
Casillas
Dani Alves , Puyol , Maldini
Xavi , Iniesta , Ronaldinho ,Thierry Henry
Messi , Rivaldo , Ronaldo R9

0

Ale nie z tą Guardioli ani Enrique...

1

Miał lepsze oferty przed przejściem do Barcelony na których więcej by zarobił ( Real,City ) a przyszedł do nas w momencie kiedy Barca była osłabiona ze starym przestarzałym systemem Guardioli może ty byś poszedł za kasą ale nie Suarez a jak pójdzie do Interu to tylko wtedy gdy Barca będzie chciała się go pozbyć jak będzie już miał ze 33 lata :P

1

Co ty tak srasz w gacie już Ci poleci do tego słabego Interu :P

0

W Fifie zostanie na zawsze :D

3

Oddałbym 100 Neymarów za to ;(

0

Taa tak jak i Davida Ville zamiast w 2010 to powinien grać u nas już od 2007 ;/

0

Tak a co to za różnica kiedy odpadną w półfinale czy w 1/8? Ligę Mistrzów trzeba wygrać a jak wygrywać to z tymi najlepszymi w europie a nie liczyć że wylosuje się cieniasów jak Real i się szczycić byle jakim triumfem :P a jak już się tak boisz że trafią na kogoś mocnego to nie przejmuj się Bayernem, Juventusem czy PSG módl się żeby nie wylosowali później Atletico :D

2

A co to za różnica z którego wyjdziemy... Boisz się że trafią na kogoś mocnego w 1/8 ?

2

Oleguer i Christanval drewiniany duet level hard :)

1

No i dobrze że ten przereklamowany leszcz do nas nie przyszedł 3 zajebistych grajków można kupić za takiego Pogbe :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Fajną obronę teraz będzie miała Valencia Cancelo Mangala Abdenour Garay Gaya ciekawe ile przetrwa w tym składzie

0

Z Bayernem mu się nie udało to z tymi leszczami z kasą również ;)

0

Tym bardziej że Real połowę kupił :P

10

1 mln za wygranie LM nierealne :D

0

Szanuję twoją opinie według mnie ta by wygrała ale nie ma tego jak sprawdzić ;(

0

Moja by pocisnęła tą jego :D Casillas ,Dani Alves, Puyol, Maldini, Jordi Alba, Xavi, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Rivaldo i Kluivert

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?