Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak z nimi też . Juventus pokazał jacy są słabi gdyby nie sędzia nie byłoby ich dalej :P
1
Ich nie chciałem najbardziej :/ ale jak ich przejdą to z resztą dadzą sobie radę na luzie :)
2
Luis Suarez Miramontes (Hiszpan)
0
No właśnie wiem
0
A co Alba odchodzi że Alabe chcą...
3
Casillasa na ławce posadził idiota Mourinho nie dając mu odbudować formy po urazie ręki a nie Lopez ten tylko porządnie bronił :P
0
Ja obserwowałbym sytuacje tych panów :
Obrona środek : Mustafi / Kiriakos Papadopoulos / Jose Gimenez / Javi Martinez
Atak i Pomoc: Pjanić / Felipe Anderson / Thiago warto spróbować go odzyskać Guardioli już w Bayernie nie będzie / Leroy Sane / Ramsey / Coutinho.
Bardzo dobrzy młodzi zawodnicy którzy pasują do Barcy i nie kosztują 80-100 mln 10-20 za sezon gry :P
0
Stone sam mówił że przejdzie tylko do klubu z Premier League
0
Chyba że zaoferują ich Chinolom to mogą się wzbogacić całkiem nieźle
2
Można by było porobić jakieś interesy z chinolami sprzedać im Adriano,Vermaelena,Montoye itp za grube pieniądze :D
0
Mustafi dobra opcja szwaby to dobrzy obrońcy ;)
0
Stones zostaje w Premier League sam mowil wiec zapomnij
0
Identyczna prawie jak ta z 04/05
0
Jak mu nie dają szans na grę to niech go wypożyczą do Arsenalu,Liverpoolu,Milanu,Sevilli albo AS Romy tylko tak żeby nie musieli go potem odkupować jak Denisa Suareza :D
0
Dramatyzują Messi tych 40 mln nie będzie dostawał przez 10 lat :P ale Neymar moim zdaniem za szybko zbliża się do stawki Messiego on ma przed sobą jeszcze z 9 lat gry na wysokim poziomie
0
A mnie tam by zadowoliły dwa transfery Pjanić i Laporte a Dybali nigdy nie obserwowałem to nie wiem czy faktycznie jest tak dobry jak wszyscy mówią.
1
Z Chelsea to lepiej nikogo nie kupować :D
0
Już nie z takimi problemami kadrowymi Barcelona sobie radziła, zdobywała LM 2009 I 2015 są tego przykładem ;) Dla mnie Nolito jest nie potrzebny szkoda 18 mln na gościa co posiedzi na ławce rok nic nie pokarze i odejdzie za grosiki jak by był piłkarzem na miarę Barcelony to by walczył o miejsce w składzie w 2011 :P
2
I dzięki Celcie Barca dalej ma w kieszeni 20 mln które pójdą na coś lepszego od niepotrzebnego Nolito :)
1
Cały czas nwm jak oni to zrobili że swojego zawodnika muszą kupić przecież on poszedł na dwa lata na wypożyczenie do Sevilli w ramach obniżki ceny za Rakietę a nie pamiętam żeby Sevilla go wykupowała...
0
Wcale mu się nie dziwie jak Enrique rudego drewniaka wystawia... Wkurzył mnie ten news :/ Stare kryształowe drewna z numerami 23 i 24 grają a diament czeka na oszlifowanie i się doczekać nie może odejdzie do Arsenalu zacznie błyszczeć i młotki potem będą go ściągać z powrotem za 50 mln...
0
A to nie wiedziałem dzięki ;) luz jest jeszcze wiele klubów w których Alen może nabrać doświadczenia w europejskich pucharach
1
Skoro nie było go nawet stać na siedzenie na ławce w sezonie 2010/2011 przy trio MVP chociaż miał potencjał na walkę z Pedro to co pokaże przy MSN dla mnie to tylko kolejny gracz o mentalności Quaresmy w średnim klubie gra jak Bóg a w lepszym nic nie pokazuje :P Lepiej niech sobie zostanie w Celcie albo niech przejdzie do jakiegoś ciut lepszego klubu i się dalej będzie mógł cieszyć grą a nie Barca straci 20 mln a on formę i czas bo będzie siedział na ławce i zajmował miejsce młodszym.
0
Pewnie latem chociaż fajnie by było jakby go wysłali do lepszej drużyny na wypożyczenie jeszcze : Ajax,Bilbao,Schalke,Napoli
0
Po co tracić kasę na gościa co i tak u nas będzie grał piach i siedział na ławce niech dzwonią do Villi który chce wrócić do Hiszpanii pogra pół sezonu sezon nic na transfer nie wydamy nie licząc wypłaty a potem przygarnie go jakiś klub z Hiszpanii może nawet gra u nas pomoże mu wrócić do Valencii kto wie a 20 mln które miałyby pójść na transfer Nolito bardziej się przydadzą na kupno Laporte w letnim okienku.
0
Dokładnie tak jak Bundesliga dostała jedno miejsce kosztem Serie A.
0
Mi chodzi o to że nie miał powtarzalności z leszczami ładował dwie bramy a potem seria spotkań nic jeszcze ile set chłopak marnowal a jakieś pojedyncze bramki strzelone Realowi czy Atletico to nie powody do wychwalania pod niebiosa taki Pedro władował takich bramek więcej i co jakoś nikt go nie chwali chociaż strzelał też w ważnych spotkaniach finałowych i to nie jednym. Sanchez jest jak Quaresma w średnim klubie gra zajebiście a w tych z najwyższej półki nic szczególnego nie potrafi pokazać. Jedyne do czego można sie było przyczepić przy sprzedaży Sancheza to cena można bylo wyciągnąć co najmniej 50 mln od Arsenalu a sama sprzedaż była słusznym posunięciem które wyszlo nam na dobre.
0
Pokazał w końcu ze ma jaja i uwierzył w siebie
4
Szkoda słów na takich bo wiesz każdy napastnik ma grać jak Messi pomocnik jak Iniesta i Xavi razem wzięci :P Wychwalają Sancheza co u nas grał tak samo jak Pedro a nic dla klubu znaczącego nie zrobił.
4
U nas Sanchez grał słabo mieszał powietrze nóżką w miejscu strzelał tylko w mało ważnych spotkaniach z cebulakami dwa razy mu się poszczęściło z Realem i Atletico :P w Arsenalu gra kompletnie inaczej nie wiadomo dlaczego... Suarez i Rakieta za Fabregasa i Sancheza znakomita wymiana przyszły dwa kozaki za dwie marudy :P