4

U nas Sanchez grał słabo mieszał powietrze nóżką w miejscu strzelał tylko w mało ważnych spotkaniach z cebulakami dwa razy mu się poszczęściło z Realem i Atletico :P w Arsenalu gra kompletnie inaczej nie wiadomo dlaczego... Suarez i Rakieta za Fabregasa i Sancheza znakomita wymiana przyszły dwa kozaki za dwie marudy :P

0

Fajnie by było jakby go Juve przygarnęło jak Cuadrado :)

0

No słaby ten Rakitic dwa mecze z Athleticiem brama i kozacka asysta :-o

0

Narazie każdy pomocnik jakiego mamy jest cenniejszy od Pogby :P

0

On to max 70 mln + max 8-10 mln za rok gry niech zapracuje sobie na podwyżkę a nie z miejsca za nic by chciał tyle co Messi

3

W meczach z PSG , City , Bayernem i Juve pokazał że się nie nadaje ;)

2

Bo nie gra jak Xavi i Iniesta pewnie dlatego to co robił w lidze mistrzów w tam tym sezonie coś pięknego jak go kupowali to narzekałem ale potem jak zaczął co raz lepiej grać to sobie powiedziałem pod czas jakiegoś meczu chyba z City ,,jak dobrze że on gra a nie Fabregas"

1

Jak tak bardzo cwaniaczku chcesz to dlaczego żądasz 15-20 mln za rok gry przyjmij 8-10 mln i zobaczymy czy będziesz zasługiwał na podwyżkę :P

0

,,Czuję się dobrze jak kładzie kogoś na murawie " no Miszczu hahaha :D

0

Bez Suareza i Rakiticia Barca by dalej grała kupę w ataku jak w sezonach 12/13 i 13/14 gdyby Suarez nie ściągał na siebie tego jednego ,dwóch obrońców to Messi nie miałby tak wielkiego czystego pola do rozpędzania swoich popisowych dryblingów :P no i do tego doszedł Rakitić kasujący akcje rywali w duecie z Busquetsem szybka przesyłka o MSN i bramki same wpadały :P. Właśnie też mi się wydaje że Neymar z Suarezem nie najgorzej ciągnęli Barcelonę bez Messiego w składzie O.o

0

Phi po co ? Znowu żeby się komuś sprzeał jak Barca będzie w dołku tłumacząc że musi odpocząć i szuka nowych wrażeń :P . Liczę że Enrique posiedzi u nas jak najdłużej i nie popełni takiego błędu jak ,,książę" Guardiola...

1

David Villa jest za darmoszkę chce wrócić do Hiszpanii warto to wykorzystać a Nolito niech sobie gra w Celcie albo niech przejdzie do kogoś jak Milan,Arsenal itp szkoda żeby sobie niszczył formę na ławce w Barcelonie.

1

LM 2006 i 2009 mamy dzięki Valdesowi to on zatrzymał Henryego w finale i Drogbe w półfinałach Arsenal i Chelsea zdemolowałyby Barce gdyby nie on :P

0

Nie ma to jak kupić zawodnika którego się wypożyczyło... Jak już go odzyskają mogliby go wysłać do Ajaxu nabrałby doświadczenia w LM.

0

Teraz wszystko jest możliwe :P

0

Bo Van Gaal to taki typowy trener reprezentacyjny do klubów się nie nadaje albo ma pecha :P

0

Niech kupują sobie 20 lat nic im to nie daje :D Najbardziej mi z takich piłkarzy szkoda Kaki myślałem że będzie wielką legendą Milanu a poszedł do tych desperatów niszcząc siebie i Milan... I teraz klub którego się kiedyś najbardziej bałem gdy grał z Barcą teraz nie może się do europejskich pucharów zakwalifikować..

1

Szkoda żeby taki chłopak na ławce siedział :P

1

Vardy już dla Realu z 50 mln warty :D

0

Arsenal albo Juve dla oglądalności wielki rewanż za finał a Real dostanie Dynamo albo Gent :P

6

To chyba Ci się z Pinto pomylił... Wku**ające już się zaczyna robić wytykanie mu kilku wpadek z Valencią,Liverpoolem,Espanyolem i kimś tam jeszcze. Casillas ma porównywalną liczbę takich gaf i co powiesz że też był i jest słaby bo miał kilka wpadek ? Dzięki Valdesowi w wielkiej mierze zawdzięczamy dwa puchary Ligi Mistrzów gdyby nie on dostalibyśmy niezły łomot od Arsenalu w finale 05/06 i w półfinałach z Chelsea 08/09 też by padło kilka bramek gdyby nie Valdes w bramce.

0

Oglądałem na telefonie O.o chyba że to do slayera miało być :P

2

Ronaldinho i Eto"o :)

0

Panie gdzie ty Lwa do Kocura porównujesz :D

1

Ja pracowałem ale na telu oglądałem :D

0

Może Chelsea bo z nią pecha mamy trochę ale i ją pewnie by pyknęli :D

0

Na telefonie jak szybko piszę to mi się czasami łączą dwa słówka inne dzielą a komentarz napisałem i zszedłem od razu nie sprawdzając błędów. pozdro ;)

0

Sorry szybko pisałem możliwe że nie umyślnie wcisnąłem spacje czy to tak trudno się domyślić ? :P

3

Pierdo**sz Generale... Messi jest uczniem Ronaldinho dla tego jest taki dobry :P

0

A gdzie bramka Eto"o 04/05 ośmieszająca Carlosa i Casillasa albo PlayStation Xavi z Manity.... I tak najlepsze rajdy bogów ^_^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?