4

Serio ? Myślałem że jest ambitniejszy... Jak taki kozak to niech odrodzi AC Milan przynajmniej porządny klub z historią a nie jakieś $hity .

0

Rozrzucić wszystkich po europie na wypożyczenia :P Ajax , FC Porto , Sevilla FC , PSV chętnie ich wezmą.

0

Dlaczego lewego obrońcy nie mają dobrego przecież .

2

Arsenal byłby najlepszym rozwiązaniem dla niego o ile by go chcieli.

0

Przecież to durna plota nie mają o czym pisać na stronie co jakiś czas jest artykuł Llorente w Barcelonie...

0

Jak już to go wypożyczyć do Ajaxu , PSV albo FC Porto może będzie z niego drugi Eto'o

0

Wiem dlatego piszę żeby mu dali max 7 mln a jak nie to nie spier**la gdzie indziej :P

0

Daj gwiazdki albo kropki bi ci Mongo*y bana dadzą ;)

0

80 mln to tam ch** pensje niech mu dadzą max 7 mln

0

Sandro jest zdolniejszy

0

Dodaliby wpadki Szpaka zeszły by jak ciepłe bułeczki :D

0

Są kluby którym by się przydał PSG , AC Milan , Valencia , Juventus , AS Roma , BVB na pewno znajdzie sobie nowego pracodawcę.

1

Chyba że De Gea trafi do Realu sytuacja się wtedy może zmienić.

0

Fajnie by było jak by go kupiło PSG albo AC MILAN .

0

Arsenalowi drugi sezon zrobili kozackie :P

2

Bardzo Ciekawe ja daje 100 mln :P

0

35 mln Pjanić i można się zastanawiać chociaż szkoda by było zajebisty zawodnik :)

0

Wziął tabletki i zaczyna gadać z sensem więc daj mu spokój :D

0

Złotej Piłki i Ligi Mistrzów nie ma może iść popłakać

0

Niekoniecznie nie na każdym mebelku w pokoju kibica musi być herb

0

Fajna kanapa mogłaby mieć bardziej ostre odcienie :D

0

Wembley 1992 były pomarańczowe z czerwono niebieskimi rękawkami wisi dwa metry ode mnie kolory mi się więc nie mylą :D ( Tak wiem przebrali się na celebracje ) . Co do koszulki to jak już ma nawiązywać do tej z Wembley to nic by się nie stało jak by na domówce jeden sezon nie było reklamy :P

1

O grze na Mundialu mogą zapomnieć bez Messiego Argentyna jest niczym .

0

Ja mam nadzieje że zrobią takie kiedyś tylko reklama i czcionka do aktualizacji. http://canvas.pantone.com/gallery/4868081/Image-Manipulation-Kit-Design-II

0

Gdyby nie ten murzyn to w sezonie 11/12 strzelił by z 50 bramek i to spokojnie :)

0

Za słabo się o Davida staraliśmy już w sezonie 06/07 powinien u nas grać zamiast tego Gudjonhsena...

0

Jeśli to prawda to nie zastanawiał bym się i sprzedałbym go młodszy już nie będzie w Arsenalu miałby pewne miejsce w pierwszym składzie nastrzelałby u niche wiele bramek a w jego miejsce ściągnąć Felipe Andersona z Lazio albo do obrony Laporte. Athletic teraz chyba w europejskich pucharach grał nie będzie to bez przeszkód można go zostawić do stycznia w Bilbao .

0

0

Pierwsza piątka : Messi,Suarez,Rakitić,Pique,Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?