Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Serio ? Myślałem że jest ambitniejszy... Jak taki kozak to niech odrodzi AC Milan przynajmniej porządny klub z historią a nie jakieś $hity .
0
Rozrzucić wszystkich po europie na wypożyczenia :P Ajax , FC Porto , Sevilla FC , PSV chętnie ich wezmą.
0
Dlaczego lewego obrońcy nie mają dobrego przecież .
2
Arsenal byłby najlepszym rozwiązaniem dla niego o ile by go chcieli.
0
Przecież to durna plota nie mają o czym pisać na stronie co jakiś czas jest artykuł Llorente w Barcelonie...
0
Jak już to go wypożyczyć do Ajaxu , PSV albo FC Porto może będzie z niego drugi Eto'o
0
Wiem dlatego piszę żeby mu dali max 7 mln a jak nie to nie spier**la gdzie indziej :P
0
Daj gwiazdki albo kropki bi ci Mongo*y bana dadzą ;)
0
80 mln to tam ch** pensje niech mu dadzą max 7 mln
0
Sandro jest zdolniejszy
0
Dodaliby wpadki Szpaka zeszły by jak ciepłe bułeczki :D
0
Są kluby którym by się przydał PSG , AC Milan , Valencia , Juventus , AS Roma , BVB na pewno znajdzie sobie nowego pracodawcę.
1
Chyba że De Gea trafi do Realu sytuacja się wtedy może zmienić.
0
Fajnie by było jak by go kupiło PSG albo AC MILAN .
0
Arsenalowi drugi sezon zrobili kozackie :P
2
Bardzo Ciekawe ja daje 100 mln :P
0
35 mln Pjanić i można się zastanawiać chociaż szkoda by było zajebisty zawodnik :)
0
Wziął tabletki i zaczyna gadać z sensem więc daj mu spokój :D
0
Złotej Piłki i Ligi Mistrzów nie ma może iść popłakać
0
Niekoniecznie nie na każdym mebelku w pokoju kibica musi być herb
0
Fajna kanapa mogłaby mieć bardziej ostre odcienie :D
0
Wembley 1992 były pomarańczowe z czerwono niebieskimi rękawkami wisi dwa metry ode mnie kolory mi się więc nie mylą :D ( Tak wiem przebrali się na celebracje ) . Co do koszulki to jak już ma nawiązywać do tej z Wembley to nic by się nie stało jak by na domówce jeden sezon nie było reklamy :P
1
O grze na Mundialu mogą zapomnieć bez Messiego Argentyna jest niczym .
3
Zrobiliby nowoczesną wersje Kappy z 1997/1998 albo Nike 2003/2004 ^_^
http://canvas.pantone.com/gallery/4868081/Image-Manipulation-Kit-Design-II
https://www.behance.net/gallery/26875393/20-Barcelona-jerseys-in-2-days
0
Ja mam nadzieje że zrobią takie kiedyś tylko reklama i czcionka do aktualizacji. http://canvas.pantone.com/gallery/4868081/Image-Manipulation-Kit-Design-II
0
Gdyby nie ten murzyn to w sezonie 11/12 strzelił by z 50 bramek i to spokojnie :)
0
Za słabo się o Davida staraliśmy już w sezonie 06/07 powinien u nas grać zamiast tego Gudjonhsena...
0
Jeśli to prawda to nie zastanawiał bym się i sprzedałbym go młodszy już nie będzie w Arsenalu miałby pewne miejsce w pierwszym składzie nastrzelałby u niche wiele bramek a w jego miejsce ściągnąć Felipe Andersona z Lazio albo do obrony Laporte. Athletic teraz chyba w europejskich pucharach grał nie będzie to bez przeszkód można go zostawić do stycznia w Bilbao .
0
0
Pierwsza piątka : Messi,Suarez,Rakitić,Pique,Neymar