0

Suarez do poprawki 90 mln spokojnie :P

0

Czego chcieć więcej ? Laporta na fotelu prezesa i solidny zastrzyk gotówki od Qataru a za 5 lat mówimy im papa ;) . Z pomocników bym chciał Pjanicia i Pogbę choć nwm w jakiej roli by u nas grał bo w pierwszym składzie go nie widzę a na ławce raczej siedział nie będzie na dodatek 12 mln dla niego co sezon to jakiś żart.

0

Sprzedać by sprzedali kupią sobie kogoś lepszego tylko sam Verratti mówił że nigdzie się nie rusza :P

1

Nie widzę go coś w pierwszym składzie :P

0

Ale że jak to on nie zostanie w Sevilli do stycznia bzdura jakaś powinni go zostawić na półrocznym wypożyczeniu w Sevilli tylko ta by go do LM nie zgłosiła .

0

No i gicio spokój na prawej obronie zostanie utrzymany :)

0

On się nie nadaje narazie prawie 5 lat w pierwszej drużynie i nic nie pokazał czas dać szansę kolejnym młodzianom Halilović,Denis,Samper czekają na taką szansę a Roberto niech spróbuje nabrać doświadczenia w mniejszym klubie jak Sevilla,Villareal,Valencia,Porto,Benfica,BVB tam teraz potrzebują ludzi na tą pozycję może akurat tam zacznie coś grać regularne występy na pewno mu w tym pomogą ;)

1

FBI się FIFĄ zajmuje to co się będą pier*ołami w Uefa zajmować :D . Cenzurka musi być bo ostatnio za byle co admini bany dają nawet za słowo ,,staruszek" się czepiają :P

0

Hehe no co kąsił Chielliniego,Bakkala i Ivanovicia z resztą zawsze eksponuje swoje kły :D

1

Heheh dobre kolego :D

2

A mistrzowie Cypru (Apoel) i Niemiec (Bayern) to co ? :P :D

1

Właśnie też tego nwm w grach zawsze zostawał ten który strzelił jako ostatni ale walić to wygraliśmy 5 puchar i to jest najważniejsze :) !!!

15

Się tylko zastanawiam czy Uefa nie nałoży na nas jakiejś sankcji za kradzież piłki przez Xaviego i siatki przez Pique hihihi :D

0

Bo jak go mieli wyje**ć to się postarał trochę :P

0

Chyba że znowu będzie zwiedzał szpitale zawsze może Barca stworzyć sekcje piłkarzy inwalidów :P

0

Ja tam na niego Wampir mówię :D A przy bamce na dwa jeden krzyknąłem Wampir znowu ukąsił !!!!

0

Musi zostać przyjdzie jakiś lewus i zmieni taktykę na gorszą niech siedzi tak długo na ile pozwoli mu zdrowie i mam nadzieje że nie pryśnie jak Guardiola gdy będziemy w dołku.

7

Fajnie aż sobie prawie kostkę skręciłem jak zeskakiwałem z łóżka przy golu Suareza :D

0

Chielliniego na ławce nie było nawet

0

Gratulacje sprawdziło się ;)

0

2:0 i 3:1 to najbezpieczniejsze wyniki chyba :D

8

Z Sevilli brać i brać żaden ich zawodnik nas nie zawiódł po przyjściu do nas :D . Niech Barca zabierze spowrotem Denisa a do Sevilli na wypożyczenie niech powędruje dwójka z czwórki : Sandro/Halilović/Roberto/Adama :) .

0

Chiellini i Barzagli chyba mieli nie grać ?

0

A na treningu a to tego nie widziałem niestety ;/

0

Co ty kolego meczu z Bilbao nie oglądałeś Luis jest już gotowy z Athleticiem grał to z Juve też :)

0

Co w tym dziwnego jak Adidas chciał zasponsorować transfer Messiego to czemu Qatarczycy przy podpisaniu umowy nie mogliby zakontraktować któregoś z nich w ramach bonusu 90 mln Isco/Aguero jest nasz .

0

Na aukcji charytatywnej się na pewno znajdą ale to już tylko zakup dla tych bogatszych kibiców Barcy :P

0

A co ma się nie interesować jego uczeń przecież tu gra ;)

0

Bo za Ronaldinho Barca tak nie miażdżyła strasznie Messi przejął po nim pałeczkę i zaczęła się miazga dlatego zaczęła się fala nienawiści i obelg w stronę Barcelony i przede wszystkim Leo . Po za tym wielu ludzi jeździło też po Dinho końskie zęby itp jak grał u nas .

2

Nazwiskami potęga ale nie zgrali się formą :D , Ronaldinho przez imprezki się opuścił strasznie , Eto'o leczył kontuzję i wracał do formy, Henry dopiero się poznawał z nowym dla niego stylem gry a Messi zaczął powoli zastępować Boga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?