Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty no fakt myślałem że braci myli mój błąd :D
2
Neur meczu z Barceloną nie kupicie tak jak z Porto :P
1
Dwa błyski Szpaka : 1. ,, Bayern potknął się rok temu w półfinale z Realem" jak się można potknąć grając z tak renomowaną drużyną? , 2 . ,, Przy piłce Rafinha ten z Bayernu" brak słów....
0
A ja słyszałem że dalej tam leży bo mu się korki wkręciły w murawe :D
0
Uuuuuuuu nie było Robbena i Riberyego to 3-0 pewnie dlatego !!!!!!!!!!! Neuerowi kij w du*e głębiej wszedł taki pewny wygranej był :D . Sorry panowie cenzure musiałem dodać bo mi usuneli komentarz :D
8
Komentarz usunięty
1
Nie ty jeden co okazja to leci okrzyk :D
39
Jakże miło się patrzy jak Iniesta uczy gry tego małego sprzedawczyka :D
4
Trochę to głupio Lucho powiedział bo jak jutro by zagrali chu*owo to w rewanżu też tak zagrają :D ?
0
2006 pierwsze łzy szczęścia ^_^
1
Chodzi jak by miał kij w dupie zadufany bufon ( bez obrazy dla Gianluigiego :D )
0
W pizd* dostaniecie niemiecki pedanciku.... Poczujecie ten smak wysokiej porażki nie mając pełnej jedenastki w formie :P
0
Ile razy mam mówić że nie gram w tą tanią grę :( . Wolę osobiście kopać piłeczkę :P
1
Jego podania do Alby i Neymara to istny majstersztyk :)
0
Cel numer 3 - wygrać wysoko !!
0
Święte słowa :)
0
Niech barca wyciąga zaskurniaki na Isco a nie Pogbe :P
2
Ale ten Alves chuj*wo dośrodkowuje....
1
Panie jak Eto'o i Henry grali to te dośrodkowania lądowały na ich głowach i kończyły się bardzo często bramką :D
0
To w końcu Sporting też nie słyszałem o tym zawodniku ale to może jakiś ich kolejny talent ;)
0
Mam nadzieje że nasi się nie będą blokować i wykorzystają każdą sytuację dosłownie każdą !!! :D
0
O dzięki za poprawkę :D
0
Rudy go skasuje jak coś on się nie pierdo*i a po za tym mamy Javiera jeśli Enrique oglądał mundial to wie co Masche wyprawiał w meczu Holandia-Argentyna :D
0
Tak samo my w 2013 mogliśmy sobie narzekać gdyby Messi i Villa byłi w formie gdybyśmy mieli prawdziwą 9 w napadzie i tak dalej.....
0
Lepiej żebyś nie wiedział jego teksty ryją mózg :D
0
Z każdej pozycji pola karnego :D
2
Wymienić tylko na Oscara albo na Verrattiego
0
Kogo to obchodzi że to go wkurza co on kur*a primadonną jest że wyrzuca piłkarza z boiska bo ma taki kaprys ?
0
Ta ten twój temperament widać szczególnie jak przy każdym kontakcie kładziesz się z płaczem jak mała dziewczynka... Sędzia też odwalił kawał chujow*j roboty a ostatnio chyba był chwalony...
0
Zabrać Denisa oddać na wypożyczenie lub sprzedać z opcją pierwszeństwa wykupu do Sevilli