0

Ty no fakt myślałem że braci myli mój błąd :D

2

Neur meczu z Barceloną nie kupicie tak jak z Porto :P

1

Dwa błyski Szpaka : 1. ,, Bayern potknął się rok temu w półfinale z Realem" jak się można potknąć grając z tak renomowaną drużyną? , 2 . ,, Przy piłce Rafinha ten z Bayernu" brak słów....

0

A ja słyszałem że dalej tam leży bo mu się korki wkręciły w murawe :D

0

Uuuuuuuu nie było Robbena i Riberyego to 3-0 pewnie dlatego !!!!!!!!!!! Neuerowi kij w du*e głębiej wszedł taki pewny wygranej był :D . Sorry panowie cenzure musiałem dodać bo mi usuneli komentarz :D

8

Komentarz usunięty

1

Nie ty jeden co okazja to leci okrzyk :D

39

Jakże miło się patrzy jak Iniesta uczy gry tego małego sprzedawczyka :D

4

Trochę to głupio Lucho powiedział bo jak jutro by zagrali chu*owo to w rewanżu też tak zagrają :D ?

0

2006 pierwsze łzy szczęścia ^_^

1

Chodzi jak by miał kij w dupie zadufany bufon ( bez obrazy dla Gianluigiego :D )

0

W pizd* dostaniecie niemiecki pedanciku.... Poczujecie ten smak wysokiej porażki nie mając pełnej jedenastki w formie :P

0

Ile razy mam mówić że nie gram w tą tanią grę :( . Wolę osobiście kopać piłeczkę :P

1

Jego podania do Alby i Neymara to istny majstersztyk :)

0

Cel numer 3 - wygrać wysoko !!

0

Święte słowa :)

0

Niech barca wyciąga zaskurniaki na Isco a nie Pogbe :P

2

Ale ten Alves chuj*wo dośrodkowuje....

1

Panie jak Eto'o i Henry grali to te dośrodkowania lądowały na ich głowach i kończyły się bardzo często bramką :D

0

To w końcu Sporting też nie słyszałem o tym zawodniku ale to może jakiś ich kolejny talent ;)

0

Mam nadzieje że nasi się nie będą blokować i wykorzystają każdą sytuację dosłownie każdą !!! :D

0

O dzięki za poprawkę :D

0

Rudy go skasuje jak coś on się nie pierdo*i a po za tym mamy Javiera jeśli Enrique oglądał mundial to wie co Masche wyprawiał w meczu Holandia-Argentyna :D

0

Tak samo my w 2013 mogliśmy sobie narzekać gdyby Messi i Villa byłi w formie gdybyśmy mieli prawdziwą 9 w napadzie i tak dalej.....

0

Lepiej żebyś nie wiedział jego teksty ryją mózg :D

0

Z każdej pozycji pola karnego :D

2

Wymienić tylko na Oscara albo na Verrattiego

0

Kogo to obchodzi że to go wkurza co on kur*a primadonną jest że wyrzuca piłkarza z boiska bo ma taki kaprys ?

0

Ta ten twój temperament widać szczególnie jak przy każdym kontakcie kładziesz się z płaczem jak mała dziewczynka... Sędzia też odwalił kawał chujow*j roboty a ostatnio chyba był chwalony...

0

Zabrać Denisa oddać na wypożyczenie lub sprzedać z opcją pierwszeństwa wykupu do Sevilli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?