Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko wiesz oni byli warci swojej ceny a nie to co się dzieje dzisiaj ktoś zagra kilka dobrych spotkań a klubiki już sobie za nich krzyczą po 50 mln na starcie.
0
Tylko nie to wydamy 100 mln na przereklamowaną gwiazdeczkę która będzie chciała zarabiać ch*j wie ile z tego co mówił Iraola to Barce miało by to kosztować 100 mln kolejne 100 mln na pensje.... Niech lepiej się Barca zajmie sprowadzeniem kogoś z tych panów: Koke,Pjanić,Calhanoglu,Verratti,Laporte,DeSciglio,Danilo Silva,Gaya,Isco,Ander Herrera,Gundogan,Reus,Pastore,De Gea itp.
1
A pierwszy raz jak strzelił tego wolnego z 40 metrów podczas meczu HSV- BVB ? :D
0
Słyszeliście ile Iraola z Juve krzyczą sobie za tą swoją przereklamowaną gwiazdeczkę Pogbę ? Jeżeli Barca by chciała go kupić musi dać 100 mln + 5 letni kontrakt na którym Pogba miał by zarobić 100 mln hahaha . Za taki chajs to my mamy Verrattiego,Calhanoglu i jakiegoś solidnego obrońce .
0
Neymar za Messiego już jest atak zawsze jakoś się uzbiera u nas gorzej będzie z zastąpieniem Puyola po jego odejściu nadal nikogo nie mamyi nie długo trzeba będzie zastąpić Alvesa,Xaviego a później Inieste,
0
I po ch*j ja się pytam atak mamy cały obstawiony i na boisku i na ławce trzeba wzmocnić obrone i pomoc a nie bezsensownie tracić kase.
0
Pamiętam co wyprawiał w tym meczu ten fantastyczny Oleguer : Bonano linii defensywnej jak takie coś mogło grać w obronie u boku Puyola ?
0
30 mln możemy im dać + Pedro :D
3
Jednego jeszcze tylko nie ma :D .Najwięcej rozegranych meczów w FC Barcelonie .
0
Jeden mecz i to wszystko za co miał by dostać dłuższą karę wjechał w gościa prawie z boku zaatakował piłkę i przy okazji ściął napastnika sędzia nie musiał dawać nawet tej czerwonej kartki.
0
Za sprzedawczykiem też nikt nie tęskni.
0
Ja bym się skupił tylko na Champions League ;)
0
Pique też był młodziutki a stał się idealnym partenerem Puyola z Laporte może być podobnie trzeba wierzyć w młodych.
0
Ja bym zaryzykował kupno Calhanoglu ale tak maksymalnie do 32 mln , Ozila w 2010 spławiliśmy co wykorzystał Real. Ozil wyrósł na dobrego grajka z Hakanem może być podobnie .
0
Do FC Porto go wypożyczyć bo Casemiro po sezonie wraca do Realu .
2
Zamiast lamentować niech poprawi swoją grę co on myśli że nic nie dając drużynie będzie wychodził w pierwszym składzie .
0
Mathieu po zniesieniu kary powinien zostać sprzedany natychmiastowo , Bartra ma niestabilną formę zostają Pique i Mascherano kroczek po kroczku przesuwany na defensywnego pomocnika więc Aymeric by się przydał trzeba myśleć o przyszłości i zacząć się zbroić nie wiadomo czy za pare lat będzie ktoś do kupienia teraz jest już trochę mało dobrych kandydatów do wzmocnienia obrony.
0
Puyol powinien wziąć się za szkolenie obrońców bo same panieny wychodzą z tej La Masi albo w ogóle żaden się nie pojawia.
0
Według mnie powinniśmy ściągnąć: De Gea, Laporte,Gaye do rywalizacji z Albą, ,Calhanoglu warto zaryzykować lecz jeszcze bym go poobserwował może będzie z niego lepszy grajek niż Ozil i kogoś pokroju Iniesty ( zwrotny , dobry asystent ). Przydało by się jeszcze wcześniej podpisać lukratywne kontrakty z Nike i Arabami.
0
Laporte będziemy mieli na 15 lat ma chłopak potencjał trzeba go tylko oszlifować ;) .
2
Podobno Barcelona obserwuje Calhanoglu .
0
Jak ma odejść to wymieńmy go na Andera Herrere albo na Mate z malutką dopłatą chociaż wolał bym żeby został i wrócił do numeru 17 :)
2
Ja się kiedyś z podróby koszulki cieszyłem jak bym dostał przynajmniej rower :) .
0
Mi brat pokazał mecze na kasetach VHS : Rivaldo,Kluivert,Enrique,Overmars w roli głównej tyle wystarczyło ^_^
0
Bo pospierdala*i sezonowcy , lepiej dla Barcy ;)
0
I wielu wrogów nam przybyło od ery Guardioli
0
To niech się wykartkuja przed Gran Derbi
0
Na wypłaty pieniądze idą z innego źródła.
0
I nic po za tym .
0
Chyba nawet mniej niż 7,5 mln