0

Tylko wiesz oni byli warci swojej ceny a nie to co się dzieje dzisiaj ktoś zagra kilka dobrych spotkań a klubiki już sobie za nich krzyczą po 50 mln na starcie.

0

Tylko nie to wydamy 100 mln na przereklamowaną gwiazdeczkę która będzie chciała zarabiać ch*j wie ile z tego co mówił Iraola to Barce miało by to kosztować 100 mln kolejne 100 mln na pensje.... Niech lepiej się Barca zajmie sprowadzeniem kogoś z tych panów: Koke,Pjanić,Calhanoglu,Verratti,Laporte,DeSciglio,Danilo Silva,Gaya,Isco,Ander Herrera,Gundogan,Reus,Pastore,De Gea itp.

1

A pierwszy raz jak strzelił tego wolnego z 40 metrów podczas meczu HSV- BVB ? :D

0

Słyszeliście ile Iraola z Juve krzyczą sobie za tą swoją przereklamowaną gwiazdeczkę Pogbę ? Jeżeli Barca by chciała go kupić musi dać 100 mln + 5 letni kontrakt na którym Pogba miał by zarobić 100 mln hahaha . Za taki chajs to my mamy Verrattiego,Calhanoglu i jakiegoś solidnego obrońce .

0

Neymar za Messiego już jest atak zawsze jakoś się uzbiera u nas gorzej będzie z zastąpieniem Puyola po jego odejściu nadal nikogo nie mamyi nie długo trzeba będzie zastąpić Alvesa,Xaviego a później Inieste,

0

I po ch*j ja się pytam atak mamy cały obstawiony i na boisku i na ławce trzeba wzmocnić obrone i pomoc a nie bezsensownie tracić kase.

0

Pamiętam co wyprawiał w tym meczu ten fantastyczny Oleguer : Bonano linii defensywnej jak takie coś mogło grać w obronie u boku Puyola ?

0

30 mln możemy im dać + Pedro :D

3

Jednego jeszcze tylko nie ma :D .Najwięcej rozegranych meczów w FC Barcelonie .

0

Jeden mecz i to wszystko za co miał by dostać dłuższą karę wjechał w gościa prawie z boku zaatakował piłkę i przy okazji ściął napastnika sędzia nie musiał dawać nawet tej czerwonej kartki.

0

Za sprzedawczykiem też nikt nie tęskni.

0

Ja bym się skupił tylko na Champions League ;)

0

Pique też był młodziutki a stał się idealnym partenerem Puyola z Laporte może być podobnie trzeba wierzyć w młodych.

0

Ja bym zaryzykował kupno Calhanoglu ale tak maksymalnie do 32 mln , Ozila w 2010 spławiliśmy co wykorzystał Real. Ozil wyrósł na dobrego grajka z Hakanem może być podobnie .

0

Do FC Porto go wypożyczyć bo Casemiro po sezonie wraca do Realu .

2

Zamiast lamentować niech poprawi swoją grę co on myśli że nic nie dając drużynie będzie wychodził w pierwszym składzie .

0

Mathieu po zniesieniu kary powinien zostać sprzedany natychmiastowo , Bartra ma niestabilną formę zostają Pique i Mascherano kroczek po kroczku przesuwany na defensywnego pomocnika więc Aymeric by się przydał trzeba myśleć o przyszłości i zacząć się zbroić nie wiadomo czy za pare lat będzie ktoś do kupienia teraz jest już trochę mało dobrych kandydatów do wzmocnienia obrony.

0

Puyol powinien wziąć się za szkolenie obrońców bo same panieny wychodzą z tej La Masi albo w ogóle żaden się nie pojawia.

0

Według mnie powinniśmy ściągnąć: De Gea, Laporte,Gaye do rywalizacji z Albą, ,Calhanoglu warto zaryzykować lecz jeszcze bym go poobserwował może będzie z niego lepszy grajek niż Ozil i kogoś pokroju Iniesty ( zwrotny , dobry asystent ). Przydało by się jeszcze wcześniej podpisać lukratywne kontrakty z Nike i Arabami.

0

Laporte będziemy mieli na 15 lat ma chłopak potencjał trzeba go tylko oszlifować ;) .

2

Podobno Barcelona obserwuje Calhanoglu .

0

Jak ma odejść to wymieńmy go na Andera Herrere albo na Mate z malutką dopłatą chociaż wolał bym żeby został i wrócił do numeru 17 :)

2

Ja się kiedyś z podróby koszulki cieszyłem jak bym dostał przynajmniej rower :) .

0

Mi brat pokazał mecze na kasetach VHS : Rivaldo,Kluivert,Enrique,Overmars w roli głównej tyle wystarczyło ^_^

0

Bo pospierdala*i sezonowcy , lepiej dla Barcy ;)

0

I wielu wrogów nam przybyło od ery Guardioli

0

To niech się wykartkuja przed Gran Derbi

0

Na wypłaty pieniądze idą z innego źródła.

0

I nic po za tym .

0

Chyba nawet mniej niż 7,5 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?