0

Dajmy mu spokój pierwszy raz w karierze ma taki brak formy tyle lat czarował miejmy nadzieje że wróci do formy.

0

To był drugi mecz Barcy na którym się popłakałem :D

0

To chyba ty chcesz nowy stadion... Co do nowego kontraktu Alvesa co szkodzi Barcelonie podpisać mu ten 3 letni kontrakt jak nie będzie grał na dostatecznym poziomie to wystawią go na listę transferową i po kłopocie .

0

Podpisać kontrakt na jego warunkach i śluz co tu się zastanawiać Montoya piz*a przecież na prawej grać nie będzie a kolejnego Douaglasa nie ma co kupywać.

1

I co z tego że to stadion Athleticu Bilbao , zamiast się zastanawiać gdzie rozegrać finał CPD to niech od razu podpiszą z Valencią kontrakt na 20 lat i problem z głowy...

0

No tak ale tu chyba bardziej chodzi o trio napastników więc według mnie najlepiej funkcjonowało trio Henry-Eto'o-Messi.

0

I kolejny minusik leci na konto pana Bartomeu :D

0

San Mames taki ładny stadion mogli by tam zagrać .

0

To się okaże na koniec sezonu Luis :D

0

Lavezzi nie jest jakimś dalekim krewnym MiguelIego ? :D

0

Największa chemia była między Henrym Eto'o i Messim

0

I bardzo dobrze niech Pogba zostanie w Juve niech się stara dama odbudowuje i zacznie się bić na poważnie o tą Ligę Mistrzów z resztą Interowi i Milanowi życzę tego samego bo LM od 6 lat jest nudna łatwa do przewidzenia szczególnie te sprzedane pod oglądalność losowania.

0

W porównaniu do Toure jest lekko drewniany nie porusza się z taką gracją i na luzie jak Yaya jak bym miał go ośmieszyć to bym napisał Drewno jak Rasiak.

0

Taki lekko drewniany Yaya Toure

3

Absencja tych dwóch panów to szansa dla Barcy by już w pierwszym ćwierćfinałowym meczu zapewniła sobie awans do półfinału.

0

Sprzedali za 8 mln ale teraz sobie smerfy muszą pluć w brodę :D . Jeszcze tylko czekać aż sprzedadzą Van Ginkela i ten też błyśnie formą :D

0

Ja tam bym ściągnął tylko Pogbe za 55-65 mln ,Laporte za 35 mln jeszcze jakiegoś prawego obrońce i młodych pościągać z wypożyczeń.

0

Wystarczy że zamkniesz im środek pola by ci nie mogli przerzucać piłek do swoich skrzydłowych Robbena oraz Riberego i Bayern nie istnieje na boisku.

0

Chelsea go opchnęła czy dalej jest ich własnością ?

0

Będzie tak : Barca-Monaco , Real-Bayern, Juventus-Atletico, Porto-PSG oglądalność musi być te losowania są proste do przewidzenia.

1

Nie sr*j w majty Bayern to nie ta sama drużyna a i Barca jest dużo mocniejsza ;)

0

Yaya a proszę bardzo samobój w wykonaniu City mile widziany :D

0

Skończą jak AC Milan w 12/13.

0

Nie trzeba być wielkim ekspertem by stwierdzić że Ronaldinho a przede wszystkim Ronaldo są lepszymi zawodnikami od Pele. Nwm jak można w ogóle porównywać wymijacza pachołków do wirtuozów dryblingu i techniki.

0

Pele lepszy od Ronaldo i Ronaldinho w co ty wierzysz :D

0

Po co im te biustonosze hahah :D

4

Niech pokaże że ma jaja chłop ma 23 lata w pierwszej drużynie jest już 5 lat a gra jak dzieciak z La Masi co dopiero zaliczył debiut.

0

Ale nie za 100 mln .

0

Danilo SIlva podstarzały? Ma dopiero 23 lata :D, Gaya za małe pieniądze można by go ściągnąć przynajmniej Alba by popracował nad swoją słabą grą mając młodego konkurenta, Gundogan miał praktycznie jedną czy dwie kontuzje a jedną z nich były plecy a wyleczenie ich nie jest takie hop siup,Koke jest solidny dużo biega i czasami błyśnie geniuszem jak Xavi podanie do Costy w spotkaniu z Chelsea to był kosmos, DeGee podałem tak na wypadek gdyby ze Stegena nic nie było bo na razie gra nijako a z Calhanoglu może być dużo lepszy zawodnik od Ozila (kupiony przez Real za 7 mln sprzedany za ponad 40 mln ) warto zaryzykować i kupić go od aptekarzy.

0

Toure był kocurem nwm po co go sprzedawaliśmy ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?