Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dajmy mu spokój pierwszy raz w karierze ma taki brak formy tyle lat czarował miejmy nadzieje że wróci do formy.
0
To był drugi mecz Barcy na którym się popłakałem :D
0
To chyba ty chcesz nowy stadion... Co do nowego kontraktu Alvesa co szkodzi Barcelonie podpisać mu ten 3 letni kontrakt jak nie będzie grał na dostatecznym poziomie to wystawią go na listę transferową i po kłopocie .
0
Podpisać kontrakt na jego warunkach i śluz co tu się zastanawiać Montoya piz*a przecież na prawej grać nie będzie a kolejnego Douaglasa nie ma co kupywać.
1
I co z tego że to stadion Athleticu Bilbao , zamiast się zastanawiać gdzie rozegrać finał CPD to niech od razu podpiszą z Valencią kontrakt na 20 lat i problem z głowy...
0
No tak ale tu chyba bardziej chodzi o trio napastników więc według mnie najlepiej funkcjonowało trio Henry-Eto'o-Messi.
0
I kolejny minusik leci na konto pana Bartomeu :D
0
San Mames taki ładny stadion mogli by tam zagrać .
0
To się okaże na koniec sezonu Luis :D
0
Lavezzi nie jest jakimś dalekim krewnym MiguelIego ? :D
0
Największa chemia była między Henrym Eto'o i Messim
0
I bardzo dobrze niech Pogba zostanie w Juve niech się stara dama odbudowuje i zacznie się bić na poważnie o tą Ligę Mistrzów z resztą Interowi i Milanowi życzę tego samego bo LM od 6 lat jest nudna łatwa do przewidzenia szczególnie te sprzedane pod oglądalność losowania.
0
W porównaniu do Toure jest lekko drewniany nie porusza się z taką gracją i na luzie jak Yaya jak bym miał go ośmieszyć to bym napisał Drewno jak Rasiak.
0
Taki lekko drewniany Yaya Toure
3
Absencja tych dwóch panów to szansa dla Barcy by już w pierwszym ćwierćfinałowym meczu zapewniła sobie awans do półfinału.
0
Sprzedali za 8 mln ale teraz sobie smerfy muszą pluć w brodę :D . Jeszcze tylko czekać aż sprzedadzą Van Ginkela i ten też błyśnie formą :D
0
Ja tam bym ściągnął tylko Pogbe za 55-65 mln ,Laporte za 35 mln jeszcze jakiegoś prawego obrońce i młodych pościągać z wypożyczeń.
0
Wystarczy że zamkniesz im środek pola by ci nie mogli przerzucać piłek do swoich skrzydłowych Robbena oraz Riberego i Bayern nie istnieje na boisku.
0
Chelsea go opchnęła czy dalej jest ich własnością ?
0
Będzie tak : Barca-Monaco , Real-Bayern, Juventus-Atletico, Porto-PSG oglądalność musi być te losowania są proste do przewidzenia.
1
Nie sr*j w majty Bayern to nie ta sama drużyna a i Barca jest dużo mocniejsza ;)
0
Yaya a proszę bardzo samobój w wykonaniu City mile widziany :D
0
Skończą jak AC Milan w 12/13.
0
Nie trzeba być wielkim ekspertem by stwierdzić że Ronaldinho a przede wszystkim Ronaldo są lepszymi zawodnikami od Pele. Nwm jak można w ogóle porównywać wymijacza pachołków do wirtuozów dryblingu i techniki.
0
Pele lepszy od Ronaldo i Ronaldinho w co ty wierzysz :D
0
Po co im te biustonosze hahah :D
4
Niech pokaże że ma jaja chłop ma 23 lata w pierwszej drużynie jest już 5 lat a gra jak dzieciak z La Masi co dopiero zaliczył debiut.
0
Ale nie za 100 mln .
0
Danilo SIlva podstarzały? Ma dopiero 23 lata :D, Gaya za małe pieniądze można by go ściągnąć przynajmniej Alba by popracował nad swoją słabą grą mając młodego konkurenta, Gundogan miał praktycznie jedną czy dwie kontuzje a jedną z nich były plecy a wyleczenie ich nie jest takie hop siup,Koke jest solidny dużo biega i czasami błyśnie geniuszem jak Xavi podanie do Costy w spotkaniu z Chelsea to był kosmos, DeGee podałem tak na wypadek gdyby ze Stegena nic nie było bo na razie gra nijako a z Calhanoglu może być dużo lepszy zawodnik od Ozila (kupiony przez Real za 7 mln sprzedany za ponad 40 mln ) warto zaryzykować i kupić go od aptekarzy.
0
Toure był kocurem nwm po co go sprzedawaliśmy ;/