0

Moja też a potem tylko z bratem czekaliśmy kiedy będzie potwierdzenie transferu Eto'o wiedząc że to będzie idealny następca Patricka :)

1

Dalej nie rozumiem jak można było wymienić Eto'o na tego leszcza Ibre....

1

Sorry masz racje wierzę bo wiara :D

0

Jezu kogo obchodzi jakiś Odegaard?

1

Wiesz ja tam wieże w Barce puchary same nie przyjdą :D

2

A z Rubinem Kazań to kto strzelił karnego ? A co do Villi to powinien do nas trafić dużo wcześniej już w sezonie 2006/2007 szkoda że trafił do nas dopiero w 2010 ;/

0

Wiecie ja tylko podałem trójkę co już zagrała w pierwszej drużynie bo mi się nie chciało wypisywać nazwisk i tak co roku pokazuje się ktoś nowy.

0

Otóż to teraz nie mamy braków kadrowych możemy ich rozłołożyć na łopatki :D

0

Dla mnie to będzie jak mecz ligowy czekam na Bayern albo Chelsea :D

2

Puścił tyle samo szmat co Casillas więc nwm skąd te słowa krytyki w jego kierunku ludzie poprotstu go nie doceniają gdyby nie on to nie wygralibyśmy LM w 2006 tylko on powstrzymywał Henryego który robił z Puyolem i Marquezem co chciał i awans do finału w 2009 to też głównie jego zasługa ratując nas gdy Drogba dochodził do groźnych sytuacji podbramkowych nie mówiąc o wyciągnieciu tej bomby z wolnego.

0

Pedro to dobry Joker poziomu nie obniża swoją grą i z siedzeniem na ławce problemów nie ma ale jak by można bylo go wykorzystać przy jakimś transferze Pogby,Koke czy Verrattiego to możemy go oddać przynajmniej będzie więcej grał a my się o zmienników nie musimy martwić bo mamy kim go zastąpić Sandro,Munir,Deulofeu są już gotowi do gry w pierwszym zespole

0

Jakoś w TVP wygraliśmy LM w 2006

0

Ci*ty rozbite jak należy nie ma się co podniecać zobaczymy jak pójdzie z Realem i City.

0

A co ja usprawiedliwiam Rakiticia czy co mówie że się nie wkomponował do zespołu nie zapominaj że my mamy specyficzny sposób gry nie każdemu musi on pasować. Może nie długo Rakitić pokaże na co go stać lub jest po prostu typem zawodnika co w wielkim klubie nie potrafi się odnaleść a w średniaku przewodzi jak np. Quaresma w Porto grał gra magicznie a w Interze,Barcelonie i Chelsea piach. Co do naszej pomocy to jest strasznie słaba stary Xavi, leniwy Busquets jeszcze nie gotowi Roberto z Rafinhą i Iniesta bez formy bo przez ostatnie miesiące latał za trzech w pomocy. Dlatego przydałoby się kupić Koke i Verrattiego/Arde Turana.

0

Rakitić się jeszcze nie zgrał z resztą drużyny czasami popełnia głupie błędy i nie dokładnie podaje dla niego za strzały z dystansu.

0

Ja bym chciał Isco ale to by musiał ktoś dobry i drogi zawitać w Madrycie to wtedy może by zgodzili się na 60 mln i Gundogana takiego z przed kontuzji pleców.

0

Z pomocników to tylko Koke,Pogba,Verratti,Gundogan jak wróci do formy,Isco,Kampl gość robi robote na boisku jest wszędzie,Ander Herrera.

0

Zubiego nie ma i konkretne transfery się szykują jak nam bana zdejmą :D. De Sciglio trzeba się liczyć z wydatkiem 30-35 mln , Danilo 25 mln Tello.

0

Bo nie będą mieli okazji zagrać przy Suarezie Neymarze i Messim najlepiej takiego Deulofeu sprzedać do Porto albo do Ajaxu i zachować sobie opcje pierwokupu za 2-3 lata.

0

Ogarnij człowieku ten ban nie jest kur*a do końca świata......

5

Tiago nie Thiago ;)

0

Ja do końca spotkania mówiłem sobie jak to można było tak spier**ć....

0

Bardziej Realne Koke+Veratti

0

To był majstersztyk z jego strony zmiażdżył tego zdrajce dobitnie ;)

1

Ej a wiecie że Isco,Modrić,Bale,Beckham,Pirlo też mogli grać w Barcelonie? Co za zjeb.ny news.... Ch,ja prawda z tym że Barcelona o niego mocno zabiegała Griezmann był tylko alternatywą w przypadku nie dopięcia transferu Alexisa.

2

Jak się powołuje takich Higuainów to wiesz....

5

Messiego z ci.tą sie nie porównuje :)

0

Jak robić transfery to tylko : Pogba/Isco, Koke , Danilo i De Gea.

0

Słaby to jest twój komentarz...

2

Oby wszystkie mecze tak wyglądały ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?