0

Dali by mu nawet więcej byle by zaczął się ruszać jak w meczu z City.

3

Niech wyciągnie 60 mln miejmy tą reklamę aż do wyjścia z długów (chyba 290 mln teraz mamy) a potem wrócimy do Unicefu :)

0

Aż tak nisko wyceniasz Messiego ?

0

A Cristina za co jest w tej jedenastce ?

0

Jako kandydata na środkowego obrońce biorąc pod uwagę to że na prawą Barca chce ściągnąć Danilo.Chociaż i tak transfer De Sciglio jest najmniej prawdopodobny bo nie za bardzo chcę opuszczać Milan.

0

Hahahaha i kto tu jest głupi ty cały czas się sapiesz i wmawiasz mi że robie z De Sciglio środkowego obrońce chyba prosto napisałem że De Sciglio to prawy obrońca tylko jak trzeba to gra na innej pozycji w obronie to oznacza że jest wszechstronny i przychodząc do Barcy wcale nie musiał by grać na prawej obronie a zajął by miejsce na środku bądź na lewej obronie gdzie Barca ma małe problemy.

0

Adebayora to się chyba Wenger sam pozbył reszta tak jak piszesz poszli za kasą

0

Znalazłem wam tylko dowód że ten piłkarz nie gra tylko i wyłącznie jako prawy obrońca.Obejrzyj sobie mecze Milanu i reprezentacji Włoch lamusie a potem pie*dol na prawej nie ma dla niego miejsca chyba że Abate zostanie przesunięty na prawe skrzydło. Z resztą co ja będę się droczył z ciemniakiem kibicującym dwóm klubom..... Nara.

0

Bawią się w Real długi rosną ale co tam wydajemy kase dalej.

0

Zbyt wielu to ich teraz nie ma.

0

W reklamie Pepsi była cała jedenastka :D

1

Ja jak grałem w pomocy to udawałem że jestem Quaresmą a w ataku Kluivertem albo Eto"o :D

0

Wiem że bardzo dobrze że się na nim wzoruje ale nie ma takich jaj jak on Neuer doskonale wie co robi i z pełnym przekonaniem wychodzi do piłek a Stegen ciągle się waha z PSG mógł spokojnie wyjść do dośrodkowania z rożnego ale sie zawahał i mu Verratti przed nosem wpakował piłkę do bramki. Zobaczymy jak będzie grał dalej to jego pierwszy sezon w Barcelonie ale wiedząc że stoi w bramce z takim rywalem jak City mam obawy o wynik.

0

Szkoda tylko że próbuje kopiować Neuera.

0

Też prawda ale wiesz zawsze może zmienić decyzję .

0

Isco był praktycznie nasz tylko Tito go nie chciał , Reus nie jest taki kontuzjodenny ostatnio go po prostu poturbowali nieźle i tyle dla mnie coś wspaniałym było by kupienie Koke i Pastore liczyłem że zdołają go kupić od Palermo w 2011.

0

Wątpie zeby Barca wydała 65 mln na Reusa myśle że najprawdopodobniej priorytetem będzie Koke na którego wydamy grubą kase.

0

Po co nam Reus nie będzie miał gdzie grać nam są potrzebni do pomocy Koke za Xaviego i jakiś zmiennik dla Iniesty.

0

Pellegrini to samo mówił rok temu.

0

Niestety z takimi przypadkami jak wy przeglądającymi tylko i wyłącznie livescore i wikipedie rozmawiać się nie da . Sprawdź sobie na jakiej pozycji grał w spotkaniu 35 kolejki sezonu 12/13 z Torino to się dopiero zdziwisz. Nawet nie potraficie czytać ze zrozumieniem bo między być a grywać jest różnica bo co prawda De Sciglio jest typowym prawym obrońcą ale jeśli trzeba to gra na innej pozycji w obronie.

1

Najpierw musiał by sobie wywalczyć dostęp do piłki bo wolne bije głównie Messi .

0

A czy ja napisałem że oglądam każdy ich mecz jaki rozegrali od 2006 czy co ? Barcy wszystkich meczów od 2001 też nie obejrzałem i co powiesz mi że mam kilku letnią przerwę? Jak mam wolne 90 minut to sobie włączam mecz drużyn które lubię np. Porto,Arsenalu, Bayernu o ile w tym samym czasie nie gra Barca.

0

De Sciglio może grać na prawej obronie jak i na środku. Co na transfermarkt sobie sprawdziłeś że jest prawym obrońcą i udajesz wielkiego znawce. A mecze Porto oglądam od 2006 dla samego Quaresmy to i przy okazji obserwuje innych zawodników tego zespołu. Danilo po lekkim przeszkoleniu pod styl Barcy byłby idealnym następcą Alvesa który najprawdopodobniej się z nami latem pożegna.W fife niestety nie gram bo nie mam na nią czasu wolę iść pograć w piłkę na świeżym powietrzu albo poćwiczyć na siłowni ;) .

0

Lepiej go oddać w rozliczeniu do klubu od którego kupimy jakiegoś zawodnika a przypuszczam że będziemy robić zakupy w FC Porto,AC Milan, Atletico Madryt,Athletic Bilbao ,BVB .

0

Sprzedaż Busquetsa by nam się opłaciła za 75 mln można by kupić Koke i Verrattiego lub jak kto woli tylko Pogbe .

0

Z obrońców to trzeba kupić prawego : Danilo środek Laporte/De Sciglio i jakiegoś lewego obrońce a następnie musimy się skupić i to mocno na kupnie pomocników .

0

Z Elche proszę Cię :D

2

Przegrali przegrali na ch*j drążyć . Kluczowe będzie zwycięstwo w GD , Real jeszcze straci punkty z Sevillą,Valencią i Villareal .

0

Najlepszą formę to miał raczej w latach 2006-2009 wtedy sypał najwięcej bramek.

2

Co mnie obchodzi co grają teraz w okresie 2005-2010 Eto'o miażdżył wszystkich napastników nawet Drogbe i to Inter powinien nam zapłacić 50 mln i oddać Ibrahimovicia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?