Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dali by mu nawet więcej byle by zaczął się ruszać jak w meczu z City.
3
Niech wyciągnie 60 mln miejmy tą reklamę aż do wyjścia z długów (chyba 290 mln teraz mamy) a potem wrócimy do Unicefu :)
0
Aż tak nisko wyceniasz Messiego ?
0
A Cristina za co jest w tej jedenastce ?
0
Jako kandydata na środkowego obrońce biorąc pod uwagę to że na prawą Barca chce ściągnąć Danilo.Chociaż i tak transfer De Sciglio jest najmniej prawdopodobny bo nie za bardzo chcę opuszczać Milan.
0
Hahahaha i kto tu jest głupi ty cały czas się sapiesz i wmawiasz mi że robie z De Sciglio środkowego obrońce chyba prosto napisałem że De Sciglio to prawy obrońca tylko jak trzeba to gra na innej pozycji w obronie to oznacza że jest wszechstronny i przychodząc do Barcy wcale nie musiał by grać na prawej obronie a zajął by miejsce na środku bądź na lewej obronie gdzie Barca ma małe problemy.
0
Adebayora to się chyba Wenger sam pozbył reszta tak jak piszesz poszli za kasą
0
Znalazłem wam tylko dowód że ten piłkarz nie gra tylko i wyłącznie jako prawy obrońca.Obejrzyj sobie mecze Milanu i reprezentacji Włoch lamusie a potem pie*dol na prawej nie ma dla niego miejsca chyba że Abate zostanie przesunięty na prawe skrzydło. Z resztą co ja będę się droczył z ciemniakiem kibicującym dwóm klubom..... Nara.
0
Bawią się w Real długi rosną ale co tam wydajemy kase dalej.
0
Zbyt wielu to ich teraz nie ma.
0
W reklamie Pepsi była cała jedenastka :D
1
Ja jak grałem w pomocy to udawałem że jestem Quaresmą a w ataku Kluivertem albo Eto"o :D
0
Wiem że bardzo dobrze że się na nim wzoruje ale nie ma takich jaj jak on Neuer doskonale wie co robi i z pełnym przekonaniem wychodzi do piłek a Stegen ciągle się waha z PSG mógł spokojnie wyjść do dośrodkowania z rożnego ale sie zawahał i mu Verratti przed nosem wpakował piłkę do bramki. Zobaczymy jak będzie grał dalej to jego pierwszy sezon w Barcelonie ale wiedząc że stoi w bramce z takim rywalem jak City mam obawy o wynik.
0
Szkoda tylko że próbuje kopiować Neuera.
0
Też prawda ale wiesz zawsze może zmienić decyzję .
0
Isco był praktycznie nasz tylko Tito go nie chciał , Reus nie jest taki kontuzjodenny ostatnio go po prostu poturbowali nieźle i tyle dla mnie coś wspaniałym było by kupienie Koke i Pastore liczyłem że zdołają go kupić od Palermo w 2011.
0
Wątpie zeby Barca wydała 65 mln na Reusa myśle że najprawdopodobniej priorytetem będzie Koke na którego wydamy grubą kase.
0
Po co nam Reus nie będzie miał gdzie grać nam są potrzebni do pomocy Koke za Xaviego i jakiś zmiennik dla Iniesty.
0
Pellegrini to samo mówił rok temu.
0
Niestety z takimi przypadkami jak wy przeglądającymi tylko i wyłącznie livescore i wikipedie rozmawiać się nie da . Sprawdź sobie na jakiej pozycji grał w spotkaniu 35 kolejki sezonu 12/13 z Torino to się dopiero zdziwisz. Nawet nie potraficie czytać ze zrozumieniem bo między być a grywać jest różnica bo co prawda De Sciglio jest typowym prawym obrońcą ale jeśli trzeba to gra na innej pozycji w obronie.
1
Najpierw musiał by sobie wywalczyć dostęp do piłki bo wolne bije głównie Messi .
0
A czy ja napisałem że oglądam każdy ich mecz jaki rozegrali od 2006 czy co ? Barcy wszystkich meczów od 2001 też nie obejrzałem i co powiesz mi że mam kilku letnią przerwę? Jak mam wolne 90 minut to sobie włączam mecz drużyn które lubię np. Porto,Arsenalu, Bayernu o ile w tym samym czasie nie gra Barca.
0
De Sciglio może grać na prawej obronie jak i na środku. Co na transfermarkt sobie sprawdziłeś że jest prawym obrońcą i udajesz wielkiego znawce. A mecze Porto oglądam od 2006 dla samego Quaresmy to i przy okazji obserwuje innych zawodników tego zespołu. Danilo po lekkim przeszkoleniu pod styl Barcy byłby idealnym następcą Alvesa który najprawdopodobniej się z nami latem pożegna.W fife niestety nie gram bo nie mam na nią czasu wolę iść pograć w piłkę na świeżym powietrzu albo poćwiczyć na siłowni ;) .
0
Lepiej go oddać w rozliczeniu do klubu od którego kupimy jakiegoś zawodnika a przypuszczam że będziemy robić zakupy w FC Porto,AC Milan, Atletico Madryt,Athletic Bilbao ,BVB .
0
Sprzedaż Busquetsa by nam się opłaciła za 75 mln można by kupić Koke i Verrattiego lub jak kto woli tylko Pogbe .
0
Z obrońców to trzeba kupić prawego : Danilo środek Laporte/De Sciglio i jakiegoś lewego obrońce a następnie musimy się skupić i to mocno na kupnie pomocników .
0
Z Elche proszę Cię :D
2
Przegrali przegrali na ch*j drążyć . Kluczowe będzie zwycięstwo w GD , Real jeszcze straci punkty z Sevillą,Valencią i Villareal .
0
Najlepszą formę to miał raczej w latach 2006-2009 wtedy sypał najwięcej bramek.
2
Co mnie obchodzi co grają teraz w okresie 2005-2010 Eto'o miażdżył wszystkich napastników nawet Drogbe i to Inter powinien nam zapłacić 50 mln i oddać Ibrahimovicia.