0

Pep by dalej nas trenował gdyby Laporta nie przegrał wyborów .

0

Uwierz mi jeśli odpowiedni ludzie by wykorzystali te 250 mln źle byśmy na tym nie wyszli ale wole by Leo znowu zaczął cieszyć się grą oraz osiągał sukcesy w naszych barwach.

0

Xavi grający trener = oszczędność

0

Albo zacznie negocjacje z nowymi potencjalnymi nabytkami bo negocjacje chyba nie są zabronione .

0

Zaczął bym od zdjęcia reklam z koszulek zostawiając tylko Unicef jeśli nikt nie zapłaci minimum 40 mln euro za sezon i podziękowania kilku graczom którzy już prawie nic nie wnoszą do gry a zarabiają grubą kase.

0

Txikiemu zaoferować dwa razy więcej niż City i problem z głowy albo ukraść kogoś z FC Porto :D

0

Z leni i gwiazdeczek nawet św.pamięci Kazimierz Górski drużyny by nie stworzył.

0

Luis Enirque chyba za szybko się rzucił na głęboką wodę najpierw powinien pracować jako asystent trenera.

0

Ta a na stronach Chelsea a ni jednej wzmianki na ten temat :)

0

Hazard ma to w d... i podpisuje nowy kontrakt .

0

Hazarda , Fabregasa, i Courtoisa może by stykło.

0

W funtach to nie całe 40 mln euro więc że kupią go za tyle to też śmiesznie brzmi ;) . Pogba odejdzie za minimum 60 mln euro.

0

Moja jedynastka marzeń Bramka : Casillas , Obrona : Dani Alves-Puyol-Maldini-Roberto Carlos , Pomoc : Ronaldinho-Iniesta-Xavi , Atak : Henry-Eto'o-Messi.
Ławka rezerwowych :Ronaldo,Kluivert,Rivaldo,Deco,Zidane,Guardiola,Rui Costa,Cantona,Cafu,Pique,Thuram,Koeman,Abidal,Gio,Valdes.

2

Aha..... Co myślisz że Pogbe wyciągną za 27 mln ? ( Messi 250 mln)

0

Bartomeu pamiętaj kapitan opuszcza statek ostatni

1

Z Iniestą to przesadziłeś kolego on przecież przez ostatnie dwa sezony biega za trzech bo Xavi już jest stary a Busquets to leniwa pipa obaj ci panowie albo truchtają albo chodzą po boisku więc nie dziw się że Iniesta potem jest zmęczony i bez formy. Błędem Barcelony była sprzedaż Thiago i nie pozyskanie Isco za 27 mln.Thiago-Iniesta-Isco i nie było by problemów z posyłaniem piłek do napastników i co najważniejsze w końcu środek pola by ożył.

0

A czy ja napisałem że w letnim okienku bo raczej nie widze tu takiego stwierdzenia chyba wiadome że chodzi o okres zima/lato 2016....

0

Spokojnie w 2016 koniec zakazu transferowego , wybory Laporta wróci na fotel prezesa może ściagnie spowrotem Guardiole tylko że teraz chyba jako nowego dyrektora sportowego gdzieś o tym czytałem ostatnio.

0

Danilo to praktycznie jedyny w miare dobry prawy obrońca na rynku nie pamietam czy ten De Sciglio jest prawym czy środkowym obrońcą.Tak jak mówisz włączyć w transfer Tello albo Montoye im wypożyczyć za darmo w zamian za obniżenie ceny Danilo.

0

Są piłkarze którzy zajebiście grają w średnich klubach a gdy idą do giganta grają piach przykład : Quarsema,Simao,Riquelme,Mutu. Txiki robił konkretne transfery mogli by się postarać go ściągnąć spowrotem :D.

0

Jeszcze Denis Suarez a i tak co roku z LaMasi wychodzi 2 nowych .

0

Alves był kiedyś kocurem, zawadiaką a jego bomby z wolnych to była poezja aż z przyjemnością oglądałem mecze Sevilli gdy zdobywała puchar UEFA w nerwach obserwowałem jego negocjacje z Realem i Barcą na szczęście wybrał nas ale nie ma co się na niego wyżywać dawno nie mieliśmy tak zajebistego prawego obrońcy od 2009 do 2011 nie mogłem się nacieszyć jak z Pique kasowali krystyne z paluszkiem w du.... :) . Hubertinho grubo ponad 30 jak nie 40 z bonusami za sukcesy w pierwszych sezonach gry dla Barcelony.

0

Ale żaden z nich nie jest w bardzo dobrej formie. Messi przygasł , Suarez nie gra jak w Liverpoolu a Neymar dopiero się rozkręca więc nie są najlepszym trio w historii futbolu. Jeśli chodzi a najlepsze nasze trio to był nim Henry-Eto'o i Messi ja bym oddał 3 Neymarów i 3 Suarezów za Henryego i Eto'o .

0

Puchar Katalonii wygramy napewno ;) .Tak na poważnie to nie ma się co napalać na puchary potrzebna jest czysta jak w 2008 co po niektórym to woda sodowa uderzyła do głowy od tych sukcesów zamiast starać się na boisku to starają się o co raz to wyższe zarobki tylko że teraz są takie czasy że nie ma kim zastąpić Xaviego,Alvesa i innych bo za byle kogo kluby wołają po 40-50 mln...

0

Jak by się udało ściągnąć Isco,Koke i Pogbe/Gundogana w formie to o pomoc bym się nie martwił przez 10 lat :D tak jak w 2004/05 się nie martwiłem bo byli Xavi.Deco i młodziutki Iniesta :)

7

Neymar powolutku po malutku zaczyna się spłacać i co najważniejsze wkońcu zaczyna brać grę na siebie.

0

Nie pasował do nas i tyle strzelał nieregularnie 2-3 bramki z cieciami dwa razy mu się udało tylko z Realem i Atletico jeśli chodzi o napastników to brakuje nam takich jak Eto'o.Henry,Kluivert,Rivaldo rasowe napadziory dostaje piłkę i strzela a nie się z nią pół dnia modli.

0

Czasy się zmieniają w tym momencie są to grosze.

0

Qatar płaci nam co sezon 25 mln funtów za miejsce na koszulce w porównaniu do 55 mln funtów jakie MU dostaje od Chevroleta nasze 25 to grosze.

0

Od poniedziałku do piątku piłkarze musieli wracać do domów najpóźniej przed północą i mogli się spodziewać wieczornego TELEFONU od Guardioli lub jednego z jego asystentów. Pod kontrolą znalazło się również używanie telefonów komórkowych i słuchawek. Poza tym piłkarze usłyszeli, że udział w konferencjach prasowych i dawanie autografów podczas meczów wyjazdowych jest obowiązkowe. Wprowadzono również pewien bodziec motywacyjny taki sam jaki Guardiola stosował w Barcelona B. Jeśli zespół wygrywał cztery mecze pod rząd to Guardiola stawiał kolację całej drużynie (łącznie ze sztabem) za swoje pieniądze. I tak o to Josep Guardiola zaczął pracę za sterami nowej, zrestartowanej i przebudowanej przez niego drużynie FC Barcelona.
Ten tekst zawiera to co się dzieje teraz z Barcą i czego jej brakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?