Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Racja ale nie możemy mówić że te pieniądze z kontraktu z Qatarem nam dużo dają ,ratują bo bez nich byśmy sobie nie poradzili , sponsorują transfery itp. To tylko jeden z wielu kontraktów które zawiera Barca i jest to tylko kolejne źródło gotówki które w jakimś tam małym stopniu pomaga Barcelonie :) .
0
Jak ja bym chciał komentatorów z finału 2006 : Szpakowski i ten drugi nwm jak się nazywał raczej nie Szaranowicz :D
1
Do szybkiego zobaczenia powiadasz Generale to wróć na wypożyczenie do nas ;)
0
Ja też nie których nie rozumiem myślą że te daj boże 50 mln spłacają wszystkie zobowiązania i transfery Barcelony.. Te grosze to co najwyżej na wypłaty dla MSN i kogoś tam jeszcze mogą pójść a na transfery zarząd bierze kasę z innych źródeł.
2
Barca sobie radziła bez sponsora przez ponad 100 lat więc o czym ty pie***sz ?
1
Chodzi o wygrany finał LM a nie samą LM , Messi i Xavi nie grali w finale z Arsenalem : Messiego załatwił ten sku**el Del Horno na Stamford Bridge a Xaviego jak dobrze pamiętam załatwił Raul albo Roberto Carlos w ligowym Gran Derbi podczas show Dinho na Bernabeu.
0
Powinniśmy dostać minimum 60-70 mln bonus za podpisanie umowy Qatar sponsoruje nam transfer Isco/Hazard,Aguero itp.
11
A co Ci Unicef przeszkadza ?
0
Z tego co wiem Del Piero też chyba jeszcze nie zakończył
0
I dobrze bo by wku**li chyba wszystkich kibiców Barcy .
0
I dobrze tylko niech wróci do 17 :)
0
Komentarz usunięty
3
W Serie A leciałyby seriami drewniaku :D
0
Dodajmy że kontuzjowany i bez formy Messi miał prawie takie same staty co C.Ronaldo :D
0
Proszę Cię nie porównuj CR7 do Messiego bo robisz z siebie pośmiewisko Messi jest drugim bogiem jak Ronaldinho w końcu pomagał Messiemu w aklimatyzacji w pierwszym zespole i wychował sobie następce :P
6
1.Getafe 2.Real Madryt 3.Bilbao i 4.Arsenal .
0
Ale czy tak trudno jest odświeżyć stare trykoty ? Nowa wersja sezon 03/04 wystarczy reklame wymienić i czcionkę na plecach. http://canvas.pantone.com/gallery/4868081/Image-Manipulation-Kit-Design-II
Stroje na ten sezon w domowym powinni zmienić poziome pasy na pionowe i by było git w wyjazdówce zlikwidować paski z tyłu i zamienić niebieskie spodnie na żółte bo ten komplet przypomina mi stroje Valencii a trzeci komplet akurat im fajnie wyszedł .
0
Aha to dlaczego jak chcieli kupić Di Marie musieliby się pozbyć Lavezziego i kogoś tam jeszcze w tam tym letnim okienku transferowym ?
0
Tylko Barca jeden klub na całe życie !!!
13
Zostawiliby ten domowy komplet i limonkowy na przyszły sezon ;/
3
Jest wstanie ale nie może finansowe fair play fraje**y :D
0
Na Juve niech odpoczywa CPD jest mniej ważne od LM.
0
Niech sobie idzie zarabiać te 12 mln gdzie indziej gówno osiągnął a wymagania ma jak by był CR7 i Messim w jednym szkoda 90 mln na niego za taką kase mamy 2 dobrych zawodników .
0
Za Pedro można się wymienić + ewentualne 10 mln dla LFC :P
4
Takie mogłyby być na ten sezon tylko by trzeba było zamienić logo sponsora i czcionkę. Podobne do tych z sezonu 03/04 początek szczęśliwego okresu dla Barcy :) http://canvas.pantone.com/gallery/4868081/Image-Manipulation-Kit-Design-II A jak Nike nie ma już pomysłów to zrobiliby nowoczesne wersje koszulek Kappy z lat 90 .
2
Liczę że zmontujesz i mi zaprezentujesz ten film.... Większość akcji które spie**ił nie miały znaczenia zrobił bardzo dużo dlatego klubu kiedyś był kocurem ale teraz się postarzał i już nie ma formy sprawa zakończona.
0
Koniec ze sprzedawczykami szkoda na nich kasy :P
0
Fajnie 20-30 mln niczym nie ryzykujemy a może to nam się opłacić bo ma ziomek potencjał tylko żeby go już kontuzje nie trapiły :) , do tego dokupić Pjanicia i jak sprzedamy Pedro to w jego miejsce ściągnąć Felipe Andersona i jakiegoś obrońce .
0
A tymi wielce zainteresowanymi to pewnie są sami azjaci :P . Te stroje wyglądają jak piżamy z bazaru tylko że są 10 razy droższe od tych bazarowych...
0
Oj widzę że dochód z koszulek będzie skromniutki :)