Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taa Inter i transfery tylko czekać na ofertę opiewającą na niebotyczne 2 mln :D . Montoya niech sobie lepiej pójdzie do takich klubów jak : PSG,AS Roma,Atletico Madryt,Sevilla,Borussia Dortmund,Liverpool,Juventus,Manchester United,AC Milan który dostanie zastrzyk gotówki i pozbiera się szybciej niż Inter.
1
Takich leszczy to się opłaca oddać w rozliczeniu za nasze nowe nabytki a Pedro to tylko gdy PSG zaoferuje minimum 35 mln .
0
Ja jako mały grzdyl dzięki bratu zacząłem od Rivaldo,Kluiverta,Enrique i Overmarsa. Dla mnie trójka najlepszych graczy w historii to : Messi,Ronadlinho i Ronaldo a Messi jest jako pierwszy ponieważ przerósł swojego mentora R10 i się nie stoczył tak jak on to zrobił gdyby nie imprezki to R10 spokojnie do sezonu 10/11 grałby na bardzo wysokim poziomie.
0
Gdyby nie Vilanova grałby u nas za marne 27 mln ;/
0
Wiesz jeszcze mógłbym podać : Rivaldo,Henryego,Bergkampa i wielu innych ale grając przeciwko R10 I R9 na miejscu nie których obrońców po dryblingach tych panów usiadłbym w szoku na murawie zaczął płakać i klaskać jednocześnie.
0
Isco jak na razie nie jest brany pod uwagę u Beniteza jako pierwszko planowa postać myślę że sprzedaliby go za 80 mln
3
Jedyni gracze którzy porównywalnie czarowali jak Messi to Ronaldinho i Ronaldo .
0
Lepiej kupić Isco albo Pastore
1
Kluivert&Rivaldo
0
Nom problematyczny transfer teraz nie ma dla niego miejsca ale to w końcu przyszłościowy transfer nie długo Iniesta się skończy potrzebujemy kogoś by go powoli zastąpił według mnie najlepszymi kandydatami byli by Pastore albo Isco. Co do De Bruyne wątpie by Barcelona chciała na niego wydać 50-60 mln jak dokładają trochę i mają swojego upragnionego Pogbę. Z takich zawodników którzy by nie mieli problemu posiedzieć trochę na ławce można by było się zastanowić nad kupnem : Pjanicia,Gundogana,Felipe Andersona,Coutinho,T.Hazarda,Oscara może synuś marnotrawny zdecydowałby się na powrót do Barcelony.
0
Pogba jes bardziej ofensywny i wszechstronniejszy ale musi się jeszcze dużo nauczyć u nas będzie miał taką możliwość do tego jeszcze kupić Pastore/Isco u Beniteza na razie nie zanosi się żeby był pierwszo planową postacią i mamy kosmiczną pomoc .
0
Nie stać ich na Pedro jeszcze :D
0
Styczniu 2016 ;)
0
Poprawka pan Hoeness siedzi w kiciu dostał 3 lata jak dobrze pamiętam.
2
Alvi przypomnij sobie dawne czasy z Sevilli i początków gry dla Barcy miło by było jeszcze zobaczyć parę torped w bramce rywala ^_^
0
Nie zapominajmy że Iniesta , Xavi i Messi byli mocno eksploatowani w sezonach 12/13 i 13/14 . Messi z Xavim nie mieli formy w tam tym sezonie a w tym grali wyśmienicie i szkoda że Xavi grał tak mało z Iniestą może być podobnie ten sezon nie najlepszy pod względem asyst ale w przyszłym sezonie asysta może gonić asystę . Gdyby MSN było bardziej skuteczne po jego podaniach to Iniesta miałby trochę więcej asyst w tym sezonie i by to tak słabo nie wyglądało :) .
0
Tylko za kogo ten Pogba miałby teraz grać ? Dobry transfer przyszłościowy ale na ten moment nie widzę go w pierwszym składzie. Rakitić waleczny w każdym meczu daje z siebie wszystko,Busquets daje spokój w środku pola ale czasem ma odpały i Iniesta bez formy trochę ale na pewno do niej wróci.
0
Powinni wszyscy oddać te medale najlepiej albo szybko wystawić na aukcje niech sobie Uefa ich szuka :D
0
Przynajmniej nie sprzedał tradycji klubu :P
0
Kiedyś pisano o takim rozwiązaniu chyba o Pogbie tak dla jaj sobie tego nie napisałem przecież obiło mi się coś takiego o uszy ale z biegiem czasu już zapomniałem i nie jestem pewien.
0
Jest Neymar dojdzie kilka talentów i trzeba czekać na syna Leo aż podrośnie oby został piłkarzem i był tak utalentowany jak ojciec :D
2
Bardzo mi przykro Uefa barany Ci zawodnicy to członkowie ekipy i ich możecie pocałować co najwyżej w du*e ;) wy się lepiej bójcie żeby się wami FBI nie zaczęło interesować jak skończą z FIFA :P
0
Hehe Crackovia powinna o tym filmik zrobić napisz do nich :D
2
Barca kiedyś lubiła ściągać piłkarzy z Holandii kto wie może Milik do nas trafi ;)
0
W kolejnym sezonie Barca będzie miażdżyć i to solidnie. Karabatić Kopljar współczuje bramkarzom :D
0
O pierdołach mi się nie chcę zbytnio czytać wystarczy że na Polski musiałem ostatnio czytać Pana Wołodyjowskiego.... Twój tekst po za tym jest strasznie słaby czuć gimba :P
1
Szczerze to nie czytałem nie spinajcie się tak :P
0
Nie nie zostaniesz a umowę Lucho przedłuży Laporta :P
0
Całkiem spoko ta nowa czcionka na koszulkach
2
A Rakitić kiedy pokaże łysą banie ?