Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwsza piątka : Messi,Suarez,Rakitić,Pique,Neymar
2
Mogą sobie pieprzyć atakować upokarzać i tak Laporta wygra :P
2
Lepiej mieć bogatą kadrę w dobrych zawodników niż potem nie mieć kogo wstawić na boisko.
0
Alba,Neymar,Busquets,Alves,Mascherano zamiast grać to co chwilę leżą i żebrają o kartki dla przeciwnika . Od kiedy ciota kończy się na ,,ka'' ?
0
Dobrze będzie jeden Enrique na boisku :D
3
Jest bardzo dobrym pomocnikiem nie każdy piłkarz Barcy musi być ci*ką :P
0
Pogba trafi do nas latem 2016 za 90 mln euro .
0
A ja proponuje Biedronkę.... Jezu co za poryty pomysł co to jest ta Botemania ?
0
Aha no to faktycznie masz racje ;) Zdziwiłem się jak Złotą Piłkę dostał Cannavaro a nie Ronaldinho .
0
Nie utytułowany ? Wygrał wszystko prawie Mistrzostwa Świata , LM , Copa Libertadores czego chcesz więcej ?
0
Jestem tylko ciekawe czy pamięta aby odwiedzić jeszcze na koniec Gremio
0
Gdybyśmy nie kupowali w następnych okienkach to można by było się wykosztować raz :D przecież wiem że i tak Pogba przylezie :P
0
1.Dobrą
2.Dobrą
3.Dobrą
4.Innego
5.Dobrą
6.Dostateczną
7.Dopuszczającą
8. Nie
9.Dobrą
10.Bardzo Dobrą
11.Środek Pola
12.Grimaldo i Samper
0
Barca niech kupi teraz Isco i Pogbe a za rok jakiś dwóch obrońców Laporte i może Gaye zaoszczędzimy w następnych 5 letnich okienkach transferowych bo nie będzie potrzeby kupowania kolejnego zawodnika bo kadra będzie kompletna.
0
Jak byś troszkę pomyślał to byś skojarzył że podałem rezerwowych zawodników którzy będą zmieniać Alvesa,Pique,Mascherano i Albe każdy ma zmiennika więc transfery obrońców przez najbliższe 2 sezony narazie nam nie są potrzebne.
0
Pogba jest drugim Busquetsem tylko troszkę ofensywniejszym. Jeśli go kupią za 80 mln max 8 mln dla Pogby co sezon do luz może przyjść ale nie za ponad 100 mln 12 mln co sezon za nic na taką pensje trzeba sobie zapracować.
1
Nam jest potrzebny szybki,zwrotny i zwinny zawodnik pokroju Iniesty który będzie się zajmował zdobywaniem asyst i wspomaganiem MSN. Jak już pisałem od brudnej roboty jest Rakitić 27.l i Busquets 26.l więc po co wydawać pieniądze tak duże pieniądze na podobnego gościa a Ci panowie pograją z 6 lat na wysokim poziomie no chyba że Rakitić się wypali wcześniej.
1
Badziewny transfer ponad 200 mln na jednego gościa pójdzie co kompletnie nam nie jest potrzebny od brudnej roboty jest Rakitić z Busquetsem a my musimy wzmocnić tą ofensywno-kreatywną część pomocy czyli znaleść zawodnika który powoli zastąpi Iniestę. Niech zaczną negocjować transfery Isco/Pjanicia/Pastore/Coutinho/Reusa .
1
No zagadzam się idealnie będzie pasował na ławkę :P .
0
Zgadzam się z tobą jak już proponować byłym zawodnikom jakieś posady to w dziedzinach na których sie znają taki Abidal np. mógłby szkolić obrońców tak samo Puyol żeby z LaMasii wychodzili prawdziwi obrońcy a nie wyżelowane piz*eczki co nie mają siły na przepychanki i pojedynki biegowe z napastnikami od czasu Pique nikt się nie pokazał no po za Bartrą ale on ma nad czym pracować jeszcze .
0
Na dodatek miejmy na uwadze że Pogbie po 2-3 sezonach trzeba by było przedłużyć kontrakt i dać podwyżkę więc dla mnie wydać 100-120 mln i ponad 60 mln na wypłaty dla niego to nie opłacalny interes . Na dodatek nwm za kogo on ma grać Rakitić i Busquets jak dla mnie mają pewne miejsce w pierwszym składzie w sezonie 15/16.
1
Beznadziejne wypożyczenie ;/ mogli się dogadać z Porto na pewno będziemy od nich kogoś kupowali w przyszłości taki gest tylko polepszyłby stosunki między Barcą a Porto a Martin by im sie przydał w końcu sprzedali Realowi Danilo . Z Interem to my interesów nie porobimy.
0
Nie wiadomo Isco ma nie być kluczową postacią u Beniteza . Barca powinna monitorować jego sytuacje może coś jest w tych plotkach trzeba czekać na rozwój wydarzeń .
0
Dopiero teraz dodali ten artykuł ja o rzekomych negocjacjach Braidy przeczytałem rano .
0
Nie od Braidy tylko z innej strony poświęconej Barcelonie :P
0
Do twojej wiadomości to ja Pogby nie chce w Barcelonie ponieważ już jest Rakitić i Busquets a my potrzebujemy kogoś by powoli zastąpił Iniestę ale jak już tak gadają że są pewni ściągnięcia tego zawodnika to go podałem jako przykład. Ja bym wolał Isco/Pjanicia/Coutinho/Calhanoglu/Reus/Pastore młodzi szybcy zwrotni błyskotliwi za Pogbę spokojnie mogliby ściągnąć Isco i Pjanicia tylko Barca musiałaby potajemnie dogadać się z Isco i może jakimś cudem by za 90 mln przyszedł z 8 mln co sezon dla niego a Pjanić to jakieś 40 mln 5 mln co sezon dla niego te transfery dałyby nam spokój na ładne 5-6 lat.
0
Vidal - prawa obrona , Bartra i Vermealen o ile będzie zdrowy już - środek obrony , Mathieu- lewa obrona może kupią jakiegoś średniaczka jeszcze .
2
Braida negocjuje z Interem chce oddać im Montoye i Songa za Kovacicia z dopłatą najprawdopodobniej. Dobry pomysł ale wykorzystałbym ich do obniżenia ceny za Pogbe albo innego zawodnika.
0
Arda jest nam niepotrzebny mamy Rakiticia już teraz tylko trzeba kupić kogoś zwrotnego szybkiego i błyskotliwego jak Isco czy Pjanić
2
1.Ronaldinho
2.Ronaldinho
3.Ronaldo R9