Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według transfermarkt City wydało w tym okienku 206 mln na nowych zawodników sprzedało na 68 mln a my w letnim 14/15 wydaliśmy 166 mln a sprzedaliśmy zawodników na kwotę 81 mln . Manchester City = 138 mln , FC Barcelona = 85 mln.
0
Xavi zerwał więzadła po wejściu Raula podczas Gran Derbi sezon 05/06 co kibice Realu bili brawo dla Ronaldinho dobrze pamiętam?
0
Jak to dobrze ze oni nie musza czekać rok na taki zabieg...
0
Jak to beznadziejnie brzmi ,,wykupić" biorąc pod uwagę ze gościa wypożyczyliśmy dalej nwm jak doszło do takiej sytuacji że Barcelona musi płacić za swojego zawodnika.
0
Tylko miej na uwadze ze my wydaliśmy tyle kasy biorąc pod uwagę bana na kilka okienek i uzupelnialismy kadre a Shity desperacko ściąga kolejne gwiazdeczki i najchętniej wydawaloby taki chajs co każde okienko byle by ciot* w końcu cos osiągnęły taki angielski Real.... My dodatkowo wydane 170 mln zniwelowaliśmy do 100 sprzedając Sancheza , Fabregasa i troszkę kasy przyszło z wypozyczen Tello,Deulofeu,Songa i Denisa a Shity sprzedało teraz tylko chyba Dzeko i Javiego Garcię za 20-25 mln bo Milnery i inne wyrzutki poszły sobie gdzieś za darmo.
0
Najlepszą ma bramkarz czarną :D
0
Boże liczcie na dobrą grę Barcy a nie przychylność jakiegoś cepa są dobrzy sędziowie i źli takie uroki piłki nożnej...
0
Kupić Laporte i zostawić na wypożyczeniu w Bilbao (1-2 lata ) do czasu aż Mathieu odejdzie i Vermaelen jakby się posypał takie zabezpieczenie na przyszłość a o Mustafim nic nie powiem bo widziałem tylko ze 2 mecze w jego wykonaniu w kadrze reprezentacji niemiec więc nwm jak się spisuje.
0
Najpierw niech sie zajmą swoim burdlem korupcyjne ście*wa !!
0
Wróg mojego wroga moim przyjacielem jak to mówią może dla takiego smaczku tak ustawiają.
0
Kluivert i Eto"o zawsze beda dla mnie tymi najlepszymi z najlepszych ^_^
0
Ogólnie napisałem nowy ,,zastepca Pedro" bedzie tyle kosztował a Feghouliego i tak nie ściągną... Nwm czy czytałeś artykuł o tym jak Feghouli mówił płaczącemu młodemu kibicowi Valencii żeby sie nie obawiał bo pogłoski o jego odejściu są nieprawdziwe i nigdzie się nie wybiera.
0
Nom zapłacimy małą karę chyba za skrócenie wypożyczenia a 20-30 mln lepiej sobie zostawić na obrońców.
0
Andres wy już lepiej przedwcześnie nic nie piszcie bo będzie jak z Bilbao i sześciopakiem :P
1
Niech ściągną w styczniu z powrotem Tello poprawił trochę swoją grę warto dać mu szansę a 20 mln niech Barca trzyma na kupno Laporte i Gayi czy tam jakiegoś innego lewego obrońcy oraz jakiegoś młodego pomocnika szczególnie gdy będą chcieli kupić tego swojego wymarzonego Pogbę chociaż są inni zawodnicy godni uwagi o porównywalnych zdolnościach i o dużo niższej cenie.
3
I dobrze bo znowu po zwycięskim sezonie latali w obłokach i myśleli że mecze same się wygrają na szczęście Bilbao ściągnęło ich na ziemie i teraz nasi wiedzą że muszą się skupić i wziąć za siebie a tacy wymagający rywale tylko im w tym pomogą.
2
Już nie kumam my go sprzedaliśmy czy wypożyczyliśmy Sevilli na dwa lata
1
Złota Piłka za 2015 też już jest jego ;)
0
Komentarz usunięty
0
No tak bo Neymar wybrał to gdzie więcej dali a nie ze gdzie chcial grać i z kim chcial grac dlatego Barca musiała dać więcej mhm to wszystko wyjaśnia... Tylko musielibyśmy miec Pereza za prezydenta bo tylko ta cip* desperacko rzuca milionami z madryckich banków ;) gdyby nie to Real oglądałby juz od co najmniej 8 lat plecki Atletico,Valencii i Sevilli.
0
Hehe no fakt Song i Verma :D, Sam Overmars 41 mln , Henry 24 mln , Fabregas 40 mln ,Song 20 mln , Verma 20 mln , Hleb i Gio chyba z 25 mln czyli wychodzi ze 170 mln .
0
O tak dobre miejsce dla niego tylko niech spróbują go za 10 mln sprzedać ;)
0
Dokładnie szkoda że tak późno do nas przyszedł ;)
0
Ja tam się tylko z niego na początku śmiałem i mu współczułem :D Tak bardzo chciał strzelić bramkę piłka się biedakowi od nóg odbijała i zbierał asysty :D Jak będą w tym sezonie grać takim pressingiem jak w tam tym to Wampir w LaLiga spokojnie będzie miał 30 bramek na koncie ;)
0
Tak też ale dla mnie to jest efekt Pereza on od początku swojej prezydentury w Realu desperacko wydawał miliony na tzw Galacticos :D przepłacał za piłkarzy byle by Realek triumfował tylko że mu nie wyszło i takie Abramowicze oraz Szejki biorą z niego przykład tylko że szejki się od niego różnią tym że mają chajs a on Real musiał zadłużyć nwm ile oni tam teraz mają 600 mln długu chyba.
0
Eto'o już strzelił chyba dwie bramki w debiucie dla Antalyasporu nwm strasznie głupie te nazwy mają... Dlatego napisałem że wzięło by się go w obroty bo na cieniasów formy wysokiej nie musi robić gra za nazwisko a i tak jest lepszy od całego składu tego klubiku myślę że jakby go Barca ściągnęła to zrezygnowałby z wysokiej pensji i zarabiałby tak z 3,5-4 mln na sezon z naszymi chłopakami rozumiałby się bez słów szczególnie z Messim.
0
Eto'o mieliby za darmo :P Wzieli by go w obroty to by jeszcze pohulał jako dobry zmiennik Suareza. Już niech biorą tego Nolito przynajmniej nasz człowiek.
0
Roberto zajebiscie śmigał na prawej obronie niech tam siedzi juz do pomocy chłop nie ma glowy.
0
Deco juz sie kończył a Fabregas jeszcze pogra troche
0
Overmars,Henry,Fabregas,Hleb,Gio ktos jeszcze ? Tez gdzies wyjdzie ze 100 mln.