Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za Busquetsa jest Mahcherano Rakieta Gomes moga go zastapic spokojnie a nie mamy motoru napedzajacego gre Iniesta już sie wypala co raz starszy jest juz nie bedzie blyszczal jak kiedys przez caly sezon
0
Isco niech turla dropsa :P
0
Jak sprzedadzą Ardę Chińczykom za 50 mln to wyłuskają spokojnie brakujace 40 mln teraz niech płaca za swoja glupote mogli sie go nie pozbywać
0
Coutinho-Iniesta i Thiago-Xavi znalezione tylko niech ich Fernandez ściągnie ;)
9
Ulżyło mi plan kupna Thiago i Coutinho dalej możliwy :D
1
Minimum 45 mln euro i można rozmawiać
0
Przestań te w barwach katalonii to dno o ile 13/14 uszła to ta z poprzedniego sezonu była do dupy na maxa jak już to koszulka z drugiego kompletu powinna być zawsze cała żółta albo pomarańczowa a trzeci komplet wedle widzimisia nike czarny/zielony/fioletowy itp.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na obronie bym go chętnie widział i za grosze by sie go sciagnelo w koncu go nie chca w tym PSG :p
0
Wiem gdzie była Barcelona przed Ronaldinho bo od 2001 oglądam mecze Barcy i im kibicuje bez niego nie było by tej dzisiejszej Barcy jak i bez niego nie byłoby Messiego bo to on pomagał mu gdy ten wchodził do 1 drużyny :P Śmieje się bo mogę ;) a tak na poważnie cały czas czekam aż Liverpool Manchester United Valencia CF Arsenal AC Milan i Inter się odbudują bo liga mistrzow od 2010 jest nudna i przewidywalna w 2006 to się trząsłem jak Barca grała dwumecz z Milanem takie emocje były a nie teraz tylko Barca Bayern i Real co roku główni faworyci do wygrania LM albo wszsystich zmiażdżą po drodze albo odpadną po wpadce na własne życzenie :P
0
Bellerin to niech turla dropsa już lepiej De Sciglio taniej wyjdzie
0
Szczerze chciałbym żeby Deulofeu wrócił na miejsce Alcacera i Fernandez mógłby skorzystać z okazji i kupić za grosze niechcianego Krychowiaka o ile ten zgodziłby się na rolę obrońcy do walki o piłkę nie trzeba mieć idealnej techniki a jeśli by musiał się w tym aspekcie podszkolić to Barca to nie Psg tu koledzy by mu w tym pomogli zamiast robić z niego kozła ofiarnego
0
Sorry poje**ali mi się ludzie ja myślałem że Conte był w finale LM z nami a on Włochy prowadził ale nie można mu zabrać tego że z Włoch zrobił dobrą ekipę ;) Pewnie wyjdzie że trenerem będzie swój chłop czyli Unzue
0
Do Barcy potrzebny jest szajbus żywiołowy niech ściągną Conte a może Lucho zostanie bo mu się zechcę :P
0
Całe szczęście to lepiej dla nas wezmą się za ściąganie Thiago i Coutinho
9
A ja myślałem że MU , Arsenal i Liverpool to się biją tylko o to by zagrać w kolejnym sezonie w Lidze Mistrzów xd
0
Thiago i Coutinho !!
0
Rzygam już tym Bellerinem i artykułami o nim... Pogódźcie się że on nie trafi do Barcy będzie się kisił w Arsenalu :P
0
Jak zawsze Atletico Madrid póki się im nie zrewanżują :)
2
Oby został i wrócił Thiago będą robić bracia młyn na boisku :)
0
Chyba witamy z powrotem Thiago :P
3
W końcu ktoś zaczyna myśleć w tym zarządzie :P
2
Monchiego niech ściągną lepiej :P
0
Byłoby wyżej i do zera :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zaraz będzie artykuł gdzie podadzą ile by Barca straciła punktów gdyby nie bramki Messiego :P
0
Ja to w ogóle nie wiem czego się ludzie dziwią że na Razior dostali w dupe :P po pierwsze mieli prawo być zmęczeni po remontadzie a po drugie każdy wie że nawet w gównianej formie takie kluby jak Osasuna,Deportivo,Malaga,Celta czy Saragossa na swoim stadionie zawsze sprawiają ogromne problemy Barcelonie tak było jest i pewnie tak pozostanie :P
0
Barca powinna wykorzystać latem to spotkanie żeby sprowadzić Verrattiego do klubu zobaczył on potęgę Barcelony kto by nie chciał dołączyć do takiej ekipy :D
0
Raczej Pan Prezydent :P
4
A gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem fabra to nie telewizor zamkniesz wytrzesz albo zamienisz na inne i gra gitara :P samochody też spadają z transportów a ludzie i tak kupują cieszą się że mają nowe autko xd