0

Za Busquetsa jest Mahcherano Rakieta Gomes moga go zastapic spokojnie a nie mamy motoru napedzajacego gre Iniesta już sie wypala co raz starszy jest juz nie bedzie blyszczal jak kiedys przez caly sezon

0

Isco niech turla dropsa :P

0

Jak sprzedadzą Ardę Chińczykom za 50 mln to wyłuskają spokojnie brakujace 40 mln teraz niech płaca za swoja glupote mogli sie go nie pozbywać

0

Coutinho-Iniesta i Thiago-Xavi znalezione tylko niech ich Fernandez ściągnie ;)

9

Ulżyło mi plan kupna Thiago i Coutinho dalej możliwy :D

1

Minimum 45 mln euro i można rozmawiać

0

Przestań te w barwach katalonii to dno o ile 13/14 uszła to ta z poprzedniego sezonu była do dupy na maxa jak już to koszulka z drugiego kompletu powinna być zawsze cała żółta albo pomarańczowa a trzeci komplet wedle widzimisia nike czarny/zielony/fioletowy itp.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na obronie bym go chętnie widział i za grosze by sie go sciagnelo w koncu go nie chca w tym PSG :p

0

Wiem gdzie była Barcelona przed Ronaldinho bo od 2001 oglądam mecze Barcy i im kibicuje bez niego nie było by tej dzisiejszej Barcy jak i bez niego nie byłoby Messiego bo to on pomagał mu gdy ten wchodził do 1 drużyny :P Śmieje się bo mogę ;) a tak na poważnie cały czas czekam aż Liverpool Manchester United Valencia CF Arsenal AC Milan i Inter się odbudują bo liga mistrzow od 2010 jest nudna i przewidywalna w 2006 to się trząsłem jak Barca grała dwumecz z Milanem takie emocje były a nie teraz tylko Barca Bayern i Real co roku główni faworyci do wygrania LM albo wszsystich zmiażdżą po drodze albo odpadną po wpadce na własne życzenie :P

0

Bellerin to niech turla dropsa już lepiej De Sciglio taniej wyjdzie

0

Szczerze chciałbym żeby Deulofeu wrócił na miejsce Alcacera i Fernandez mógłby skorzystać z okazji i kupić za grosze niechcianego Krychowiaka o ile ten zgodziłby się na rolę obrońcy do walki o piłkę nie trzeba mieć idealnej techniki a jeśli by musiał się w tym aspekcie podszkolić to Barca to nie Psg tu koledzy by mu w tym pomogli zamiast robić z niego kozła ofiarnego

0

Sorry poje**ali mi się ludzie ja myślałem że Conte był w finale LM z nami a on Włochy prowadził ale nie można mu zabrać tego że z Włoch zrobił dobrą ekipę ;) Pewnie wyjdzie że trenerem będzie swój chłop czyli Unzue

0

Do Barcy potrzebny jest szajbus żywiołowy niech ściągną Conte a może Lucho zostanie bo mu się zechcę :P

0

Całe szczęście to lepiej dla nas wezmą się za ściąganie Thiago i Coutinho

9

A ja myślałem że MU , Arsenal i Liverpool to się biją tylko o to by zagrać w kolejnym sezonie w Lidze Mistrzów xd

0

Thiago i Coutinho !!

0

Rzygam już tym Bellerinem i artykułami o nim... Pogódźcie się że on nie trafi do Barcy będzie się kisił w Arsenalu :P

0

Jak zawsze Atletico Madrid póki się im nie zrewanżują :)

2

Oby został i wrócił Thiago będą robić bracia młyn na boisku :)

0

Chyba witamy z powrotem Thiago :P

3

W końcu ktoś zaczyna myśleć w tym zarządzie :P

2

Monchiego niech ściągną lepiej :P

0

Byłoby wyżej i do zera :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zaraz będzie artykuł gdzie podadzą ile by Barca straciła punktów gdyby nie bramki Messiego :P

0

Ja to w ogóle nie wiem czego się ludzie dziwią że na Razior dostali w dupe :P po pierwsze mieli prawo być zmęczeni po remontadzie a po drugie każdy wie że nawet w gównianej formie takie kluby jak Osasuna,Deportivo,Malaga,Celta czy Saragossa na swoim stadionie zawsze sprawiają ogromne problemy Barcelonie tak było jest i pewnie tak pozostanie :P

0

Barca powinna wykorzystać latem to spotkanie żeby sprowadzić Verrattiego do klubu zobaczył on potęgę Barcelony kto by nie chciał dołączyć do takiej ekipy :D

0

Raczej Pan Prezydent :P

4

A gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem fabra to nie telewizor zamkniesz wytrzesz albo zamienisz na inne i gra gitara :P samochody też spadają z transportów a ludzie i tak kupują cieszą się że mają nowe autko xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?