Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mogą mu naskoczyć co najwyżej dadzą jakąś karę w euro i zamkną japy :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na jego miejscu wybrałbym Arsenal albo Juventus te kluby pasują francuskim perełkom
0
Na Ebayu możesz kupić :P
1
W końcu ktoś to powiedział
8
Dzwońcie do Macierewicza to spisek chcą pozbawić Barcelone mistrzostwa na pewno Perez posmarował sędziowie to kibice Realu xd
0
A ja to widzę że Cię po prostu boli że Barca już nie ma w składzie praktycznie samych wychowanków xd czasy się zmieniły rynek transferowy zjeba*i szejki i desperacki Real gdybym myslal ze kazdy chce przejsc do Barcy to bym wołał o kupno Bellerina a mi on zwisa kompletnie czekam aż Vidal w końcu zacznie grać na prawej obronie. Nie wiem jakiego ty Fabregasa oglądałeś w Arsenalu wymiatał u nas wymiatał miał najwiecej asyst na sezon w europie stał się również bardziej bramkostrzelny no ale to i tak nie zmienia faktu że był fiutem bo się sprzedał dwa razy. Według specyfikacji trenerów jak to powiedziałeś Coutinho pasuje do Barcelony nie na darmo go obserwują.... A ja i tak wolę się zdać na prawdziwych ekspertów którzy polecają go Barcelonie ( Xavi, Ronaldinho,Rivaldo) a jak mu braknie na utrzymanie rodziny xd to spier*oli do szejków i albo do Pereza proste.
0
Nie po prostu pamiętam jakie zarobki Barca oferuje tego typu piłkarzom w przedziale 6-8 mln za sezon Neymarem czy Suarezem to on nie jest żeby żądał 10 mln na start. Z formacjii defensywnej to do wymiany jest tylko Mefiu ale trudno będzie znaleźć kogoś młodszego i dobrego na jego miejsce który pogodzi się tylko z rolą zmiennika siedzącego głównie na ławce albo na trybunach.
0
Coutinho siedzie w średnim Liverpoolu nie długo zmieni otoczenie albo na Barcelone albo na City lub PSG. Verratti pójdzie do Realu albo zostanie tam gdzie jest.
0
Nie mam problemu z ofensywą dopóki Iniesta z Messim wchodzą w przeciwnika jak w masło a gdy ich geniuszu w jakimś spotkaniu brakuje to już tak kolorowo nie jest ;) Coutinho zarabia teraz chyba 4,5 mln euro i jeśli będzie chciał grać w Barcelonie dla trofeów to dostałby 6,5 mln na start , przyjemniejszy klimat i większą szansę na sukcesy.
1
Iniesta będzie grał jeszcze maksymalnie 2 może 3 lata i wysiądzie lata biegania za swoich kolegów robią swoje , Arda ma już 30 lat spokojnie bym go poświęcił na rzecz kogoś młodszego , pozbyć się Mefiu to masz 3 pensje mniej . Na Thiago są małe szanse ale grzechem by było nie sprowadzić Coutinho .
1
Kupiliby Thiago i Coutinho to mają spokój z wzmocnieniami w linii pomocy na minimum 7 lat
0
Ich dyrektorek chyba Fify nie wyłączył :D
4
Szkoda że od 7 lat Mourinho praktycznie nie istnieje :P
1
Niech się wezmą lepiej za szukanie funduszy na kupno Coutinho i odzyskanie Thiago a nie interesują się jakimiś ogórami
0
Na miejscu Pique rzuciłbym im z 60 tyś na zapas :D
0
Nasi kibice powinni się o to porządnie postarać
4
Jak dla mnie zakazane powinnod być oddawanie głosów na kolege z drużyny...
5
Cie ? Nie razi Cię to ? :D
1
Enrique powinien wziąć przykład z Rijkaarda . Halilović to jedyna dobra kopia Messiego powinni go ściągnąć z powrotem a Messi powinien się nim zająć jak kiedyś Ronaldinho zajął się nim.
2
Zasada jest prosta Liga LM Stegen a CPD rezerwowy i po co ta zryta ankieta ?
5
Borussia to takie same ogóry jak my jeśli chodzi o sprzedaż piłkarzy wróciłby za 20 mln :P
0
Jak Enrique odjedzie po co tracić kasę na trenera jakiegoś Iniesta niech zostanie grającym trenerem :D
1
Jest Iniesta jest impreza :D
0
Wiem ale wspominał coś tam że może wróci do Newells kiedyś albo zakończy karierę w Barcie nie wiadomo za 4-5 lat się dopiero dowiemy.
0
Tylko do Newells
1
Wisi mi droga Realu :P
1
Bayern Monachium jak wygrywać to z najlepszymi a potem Atletico Madryt
0
A co powiesz mi że jakieś prosie nie istniejące w swojej reprezentacji które nic nie wygrało i któremu udał się jeden sezon w Napoli jest bardziej medialne i młodsze od Lewandowskiego błyszczącego w Bayernie który był królem strzelców eliminacji do euro 2016 zaliczył dobre Euro 2016 i na dodatek teraz przewodzi w klasyfikacji strzeleckiej w eliminacjach do mundialu 2018 po za tym Lewy jest chyba bardziej rozpoznawalny i popularny od Higuaina bo prosiaczka to jakoś w żadnej reklamie nie widziałem. A w ogóle to mnie takie wyceny śmieszą wartość piłkarza powinna być tylko i wyłącznie ustalana za to co robi na boisku i co osiąga dzięki temu w swojej karierze.
0
Jeszcze żeby grał tak jak on to tak jakby porównać Songa do Toure ruchy podobne ale klasa już nie ta sama :P