0

Mogą mu naskoczyć co najwyżej dadzą jakąś karę w euro i zamkną japy :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Na jego miejscu wybrałbym Arsenal albo Juventus te kluby pasują francuskim perełkom

0

Na Ebayu możesz kupić :P

1

W końcu ktoś to powiedział

8

Dzwońcie do Macierewicza to spisek chcą pozbawić Barcelone mistrzostwa na pewno Perez posmarował sędziowie to kibice Realu xd

0

A ja to widzę że Cię po prostu boli że Barca już nie ma w składzie praktycznie samych wychowanków xd czasy się zmieniły rynek transferowy zjeba*i szejki i desperacki Real gdybym myslal ze kazdy chce przejsc do Barcy to bym wołał o kupno Bellerina a mi on zwisa kompletnie czekam aż Vidal w końcu zacznie grać na prawej obronie. Nie wiem jakiego ty Fabregasa oglądałeś w Arsenalu wymiatał u nas wymiatał miał najwiecej asyst na sezon w europie stał się również bardziej bramkostrzelny no ale to i tak nie zmienia faktu że był fiutem bo się sprzedał dwa razy. Według specyfikacji trenerów jak to powiedziałeś Coutinho pasuje do Barcelony nie na darmo go obserwują.... A ja i tak wolę się zdać na prawdziwych ekspertów którzy polecają go Barcelonie ( Xavi, Ronaldinho,Rivaldo) a jak mu braknie na utrzymanie rodziny xd to spier*oli do szejków i albo do Pereza proste.

0

Nie po prostu pamiętam jakie zarobki Barca oferuje tego typu piłkarzom w przedziale 6-8 mln za sezon Neymarem czy Suarezem to on nie jest żeby żądał 10 mln na start. Z formacjii defensywnej to do wymiany jest tylko Mefiu ale trudno będzie znaleźć kogoś młodszego i dobrego na jego miejsce który pogodzi się tylko z rolą zmiennika siedzącego głównie na ławce albo na trybunach.

0

Coutinho siedzie w średnim Liverpoolu nie długo zmieni otoczenie albo na Barcelone albo na City lub PSG. Verratti pójdzie do Realu albo zostanie tam gdzie jest.

0

Nie mam problemu z ofensywą dopóki Iniesta z Messim wchodzą w przeciwnika jak w masło a gdy ich geniuszu w jakimś spotkaniu brakuje to już tak kolorowo nie jest ;) Coutinho zarabia teraz chyba 4,5 mln euro i jeśli będzie chciał grać w Barcelonie dla trofeów to dostałby 6,5 mln na start , przyjemniejszy klimat i większą szansę na sukcesy.

1

Iniesta będzie grał jeszcze maksymalnie 2 może 3 lata i wysiądzie lata biegania za swoich kolegów robią swoje , Arda ma już 30 lat spokojnie bym go poświęcił na rzecz kogoś młodszego , pozbyć się Mefiu to masz 3 pensje mniej . Na Thiago są małe szanse ale grzechem by było nie sprowadzić Coutinho .

1

Kupiliby Thiago i Coutinho to mają spokój z wzmocnieniami w linii pomocy na minimum 7 lat

0

Ich dyrektorek chyba Fify nie wyłączył :D

4

Szkoda że od 7 lat Mourinho praktycznie nie istnieje :P

1

Niech się wezmą lepiej za szukanie funduszy na kupno Coutinho i odzyskanie Thiago a nie interesują się jakimiś ogórami

0

Na miejscu Pique rzuciłbym im z 60 tyś na zapas :D

0

Nasi kibice powinni się o to porządnie postarać

4

Jak dla mnie zakazane powinnod być oddawanie głosów na kolege z drużyny...

5

Cie ? Nie razi Cię to ? :D

1

Enrique powinien wziąć przykład z Rijkaarda . Halilović to jedyna dobra kopia Messiego powinni go ściągnąć z powrotem a Messi powinien się nim zająć jak kiedyś Ronaldinho zajął się nim.

2

Zasada jest prosta Liga LM Stegen a CPD rezerwowy i po co ta zryta ankieta ?

5

Borussia to takie same ogóry jak my jeśli chodzi o sprzedaż piłkarzy wróciłby za 20 mln :P

0

Jak Enrique odjedzie po co tracić kasę na trenera jakiegoś Iniesta niech zostanie grającym trenerem :D

1

Jest Iniesta jest impreza :D

0

Wiem ale wspominał coś tam że może wróci do Newells kiedyś albo zakończy karierę w Barcie nie wiadomo za 4-5 lat się dopiero dowiemy.

0

Tylko do Newells

1

Wisi mi droga Realu :P

1

Bayern Monachium jak wygrywać to z najlepszymi a potem Atletico Madryt

0

A co powiesz mi że jakieś prosie nie istniejące w swojej reprezentacji które nic nie wygrało i któremu udał się jeden sezon w Napoli jest bardziej medialne i młodsze od Lewandowskiego błyszczącego w Bayernie który był królem strzelców eliminacji do euro 2016 zaliczył dobre Euro 2016 i na dodatek teraz przewodzi w klasyfikacji strzeleckiej w eliminacjach do mundialu 2018 po za tym Lewy jest chyba bardziej rozpoznawalny i popularny od Higuaina bo prosiaczka to jakoś w żadnej reklamie nie widziałem. A w ogóle to mnie takie wyceny śmieszą wartość piłkarza powinna być tylko i wyłącznie ustalana za to co robi na boisku i co osiąga dzięki temu w swojej karierze.

0

Jeszcze żeby grał tak jak on to tak jakby porównać Songa do Toure ruchy podobne ale klasa już nie ta sama :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?