0

Mam nadzieje że trafimy na Chelsea :)

0

Niech go kupuja szybko i na gwałt Kluiverta niech zaklepuja bo beda żalowac jak ktos im go sprzatnie z przed nosa

0

Ja po spojrzeniu na grafikę od razu sobie odpuściłem czytanie tych bzdur ;) Nominacje złote piłki od wielu lat są c*88a warte ;)

22

Brak Ronaldinho nie mam pytań :)

0

Co ty stary Ci w zarządzie są zbyt mądrzy i przebiegli żeby coś takiego załatwić ;) Na takim załatwieniu sprawy Barca by wyszła na + i Schalke kupić za 10-20 mln i wypożyczyć go im na sezon pod warunkiem że zakwalifikują się do LM by nabrał doświadczenia w tych rozgrywkach

1

Nie no po co ściągnąć solidny niemiecki talent za 20 mln bądź za darmo jak go można za dwa lata kupić gdzieś za 100 mln :)

0

Chyba kilka akcji w ciągu spotkania xd

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

4

Zamiast pisąc o tym Dembele ciągle dalibyście może info czy Benedito i Laporta zaczęli już zbierać głosy socios o wotum nieufności dla tego pseudo zarzadu jak tak to ile już uzbierali :P

1

Hahahaha wyślij im ten filmik do Barcelony xd

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

Eriksen to z Coutinho ma być kupiony a nie za niego..

1

Munira do Ajaxu wysłać :P

0

Samo info mnie nie wkurwia wkurwia mnie to że Barcelona przez tą pizd*Bartusia co raz bardziej upodabnia się do Realu zero szacunku do legend klubu

0

Bartuś niby wysłał ofertę za Dybale 120 mln + Rafinha/Gomes/ Iniesta ku*wa Messiego niech im wciśnie od razu... Koleś chyba wbija sobie ostatnie gwoździe do trumny...

0

No ku**a wkońcu się za niego wzieli

0

Przynajmniej Borussia się otrząsnęła muszą się odkuć po stracie Lewego za darmo i sprzedaży reszty gwiazd za pół ceny . Coutinho , Dele Ali/Lemar i Eriksen a za Inigo niech pod**lą z Arsenalu Mustafiego :P

0

Z tego co wiem to obserwują Hazarda tylko że Thorgana

0

O kur*a neymar cos potwierdza myslalem ze tylko to jego ,,otoczenie" caly czas potwierdza za niego te wszystkie plotki na jego temat

0

Lemar ,Mbappe i Coutinho za Neymara będziemy ustawieni ;)

0

Za te pieniądze maja Lemara i Aliego :p

3

Tylko że Cristiano nie odpie**la takich akcji jak ta piz*a Neymarek mam nadzieje że we wtorek bedzie juz pilkarzem PSG ci wydadza 300 mln i zgarną wykluczenie z LM za finansowe fair play :)

0

Jak zakończą kariery xd

0

Chyba dla Bartusia xd pozostanie Neymara w Barelonie + 222 mln ze sprzedaży Neymara +

0

Coutinho zajebisty grajek i podliżą się tym transferem Neymarowi same +

1

Transferowi Fr*jerzy odcinek 77 xd Wszyscy za takich piłkarzy wołają minimum 50 mln a Ci za grosze oddają będzie jak z Thiago oddadzą za grosze a potem będą chcieli odzyskać za 100 mln tylko że on wtedy już położy lachę na Barcelone jak jego brat ;)

0

Wyłożenie przez psg 222 mln na stół to jedyna opcja bo tylko wtedy barca nie bedzie miała nic do gadania a tak to psg sobie może turlać dropsa a nie kupić Neymara xd

0

Xavi ,Iniesta , Puyol

3

To ładnie żeś to obliczył Verratti za 172 mln brawo nawet bartomeu chyba nie wpadłby na tak pojeba*y pomysł... Normalnie deal jak kupno ibry i oddanie za grosze Eto'o. Jak go chcą niech płacą 222 mln i już.

1

Ta przejdzie do PSG bo Alves tam będzie grał rok co za pierdo**enie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?