Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie bardzo 06/07 grupe wygrała Chelsea z dwu punktową przewagą :P
2
W końcu grupa śmierci *_*
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ta wiem ale te stroje co sa teraz kojarza mi sie z tymi w ktorych Rivaldo grał ostatni sezon u nas też były granatowe spodenki , koszulka byla z kolnierzykiem a herb na srodku klatki piersiowej
0
Tak amerykańcom w d*pe wejda a europa azja afryka bedzie sie musiała prosić o meczową wizę xd
2
To wymagałoby użycia mózgu nie wymagaj od tych ludzi tak wiele xd A propo szkoda że do tych koszulek naszych nike nie zdecydowało się na złoty znaczek Nike i czcionke z tyłu jak w sezonie 00/01 albo 01/02 nie pamietam dokładnie
2
Na Antarktydzie najlepiej żeby dotrzeć do nowej rzeszy eskimoskich fanów piłki nożnej xd
0
Jak już Romie bym go wypożyczył małe bo małe zadośćuczynienie za Malcoma xd
2
Co ty ćpiesz xd
0
Nikt nie grał nawet na 80% swoich możliwości to był mecz ktory mieli wygrac jak najmniejszym wysilkiem a to w jakiej kto jest formie dowiemy sie po 5-6 kolejkach ligowych
0
Co za amatorzy xd najlepiej jakby pisali F***
0
To Malcom na 10 bedzie się szykował jak odpali narazie weźmie 22 , Vidal 14 bądź na odwrót , 8 Arthur i 19 dla Pogby o ile kupią
0
Neymar + 150 mln i mogą brac Dembele xd
1
Za kilka sezonów Xavi ;)
0
A Messi juz gnoił Real Madryt FCB 3:3 RMD 06/07
0
Panie Ci panowie juz w wieku 18 lat byli w pierwszej jedenastce na stałe praktycznie
0
Może niech najpierw sie przebije do pierwszego zespołu zagra z 20 spotkań w sezonie na zblizonym poziomie do Xaviego czy Iniesty i dopiero sie nim zachwycajcie ? Munir,Tello,Bojan Sandro,Samper,Romeu też mieli przebłyski talentu a skończyli jak skończyli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mhm niie powinni schodzić poniżej 500 milionów jak sprzedawać nazwę to tak żeby mogli sobie
za te pieniądze przebudować tą ruinę albo niech zmienią nazwę ale nie na stałe powiedzmy na 10 lat dopisują do nazwy stadionu jakąś firme i inkasuja za to z 200-300 mln przez okres trwania kontraktu.
0
Dziwne że Forsbergiem sie nie interesuja ani Tielemansem ani Fekirem.
0
Ale że jak ze stołka w gabinecie rehabilitacyjnym czy jak ?
0
Nie musze siedziec w zarzadzie zeby wiedziec ze Pjanic od 2014 robi dobra robote jako pomocnik xd
0
Za 100 to nawet w fifie nie kupisz xd
0
Mogli brac dwa lata temu jak pisalem to nie wzieli woleli Gomesa teraz juz sie nie oplaca.Do Tottenhamu albo do Monaco niech zrobia deala Gomes i Paco za Eriksena lub Tielemansa
0
Na ich miejscu poszedłbym do Monaco po Tielemansa a Gomesa i Paco oddał w pizdu do nich w rozliczeniu
0
W sklepie xd nie ma w necie jeszcze ?
12
Możemy powiedzieć ze od transferu Suareza Barca pierwszy raz kogoś wydymała a nie na odwrót xd
1
Tielemansa z Monaco i Hazarda z Borussi M. niech wyciąga a nie jakimś dziadem z Realu się interesuje
0
Najlepiej niech go wypożyczą do Porto albo Napoli bez opcji wykupu
0
Ze szkółki już nikt porównywalny do Messiego nie wyjdzie Barca robi z wychowankami to samo co Real przez ostatnie lata