0

Kluby muszą zacząć wpisywać w kontraktach surowe kary w milionach za takie akcje

0

To chyba Neymar wraca

0

@Piotr89Sand Sprawdź sobie jak handluje Real byle ciote sprzedadzą za wiecej niż jest wart w rzeczywistości

0

@HerKlos Co ty gadasz był Ibra najbardziej przeplacony i Czygry pasterz :P

0

@Buksza Dla mnie Eto"o potem Kluivert i dopiero Suarez

0

@Bogan O co ty się spinasz Eto"o to najlepsza 9 w historii klubu ale jak słyszę że ktoś opowiada takie bzdury i że niby jakiś Hazard osiągnie poziom Leo albo co gorsze jest na jego poziomie to mi się śmiać chce i jedyne miejsce gdzie jakiś Hazard może osiągnąć jego poziom to ta durna gra xd.

1

Ciekawe ile oni dostają za te ustawione wywiady żeby o jakimś zawodniku stało się głośniej przecież to jest zwykłe pier**lenie xd . Osiągnąć poziom Messiego chyba w FIFIE 20 jak Messiemu spadną trochę staty w co wątpie hahaha

4

@Barthez_94 Idą naprzód do innych klubów zostawiając Barcelonke za sobą :P

0

@Piotr777 Taki talent byl a zapomniałem o jego istnieniu to świadczy jak media ich przeceniają w młodzieżówce mogą być bogami sztuką jest grać tak samo w pierwszej drużynie xd

2

@monsterrize Niech Neymar sam dołoży się do swojego transferu z własnej kieszeni jak Fabregas kiedyś przez dwa lata trochę zarobił w tym P$G :P

6

Ale w czym co dacie odrobić komuś 5 bramkową zaliczkę w LM ? Bo nie wiem w czym bedziecie lepsi bez Messiego nie istniejecie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No dembele odrabiaj godziny leniu patentowany ty :D

0

Ta 60 milionow za typa na ławkę bo Roberto dalej bedzie podstawowym PO XD

1

@Rafix98 hahaaha dobre :D

4

@masik86 Gdyby nie karny Kuby była duża szansa na euro 2016 :P

0

Dla mnie to jeszcze powinien sezon zagrać za darmo jak chce wrócić....

2

@fenix1983 Akurat takiego Vidala nam brakowało w tańcu się nie pier*** ale wiek robi swoje i jak jest okazja na nim zarobić to trzeba sprzedać ziomka

0

O jakby zamknęli całą czwórkę byłoby idealnie

0

Dawać Buffona !!

0

Wolałbym wyłożyć 120 na Felixa niż Griezmanna

1

Niech nie marnuja siana na Rodrigo do Benfici po Felixa niech się zgłaszają szybki młody uzdolniony technicznie z dobrym przeglądem pola a Benfice oddać Cillessena w rozliczeniu jak go tak chcą jeszcze im Gomesa mogą dorzucić

0

Do Ajaxu wysłać akurat Alba się zestarzeje a on sam nabierze doświadczenia w LM

0

Valverde nie gra na boisku pilkarze maja swoj rozum jak wiedzieli że taktyka w meczu z liverpoolem byla do dupy mogli ja zmienic i powalczyc w drugiej polowie ale woleli spacerować

1

Lekiem na rozwinięcie skrzydeł przez młode talenty będzie odejście Messiego narazie cipki grają pod Messiego myśląc że on im wygra 60 spotkań w sezonie bez niego będą musieli zacząć myśleć samodzielnie

11

Nie ważne ilu i tak bez Messiego grają dno

3

Laliga jest cienka jak barszcz wiec sie nie podniecaj Roberto.. albo poczekaj aż Messi odejdzie jak zajmiecie 3 miejsce w lidze to bedzie dobrze

1

Weźcie oddajcie tego Griezmann Psg albo Bayernowi i ściągnijcie Eriksena i Nikolasa Pepe

6

Kogo to obchodzi xd

3

Oby go sprzedali dziękujemy Rakieta za dwa ekstra sezony w twoim wykonaniu i paru średnich ale musisz odejść dla dobra Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?