Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kluby muszą zacząć wpisywać w kontraktach surowe kary w milionach za takie akcje
0
To chyba Neymar wraca
0
@Piotr89Sand Sprawdź sobie jak handluje Real byle ciote sprzedadzą za wiecej niż jest wart w rzeczywistości
0
@HerKlos Co ty gadasz był Ibra najbardziej przeplacony i Czygry pasterz :P
0
@Buksza Dla mnie Eto"o potem Kluivert i dopiero Suarez
0
@Bogan O co ty się spinasz Eto"o to najlepsza 9 w historii klubu ale jak słyszę że ktoś opowiada takie bzdury i że niby jakiś Hazard osiągnie poziom Leo albo co gorsze jest na jego poziomie to mi się śmiać chce i jedyne miejsce gdzie jakiś Hazard może osiągnąć jego poziom to ta durna gra xd.
1
Ciekawe ile oni dostają za te ustawione wywiady żeby o jakimś zawodniku stało się głośniej przecież to jest zwykłe pier**lenie xd . Osiągnąć poziom Messiego chyba w FIFIE 20 jak Messiemu spadną trochę staty w co wątpie hahaha
4
@Barthez_94 Idą naprzód do innych klubów zostawiając Barcelonke za sobą :P
0
@Piotr777 Taki talent byl a zapomniałem o jego istnieniu to świadczy jak media ich przeceniają w młodzieżówce mogą być bogami sztuką jest grać tak samo w pierwszej drużynie xd
2
@monsterrize Niech Neymar sam dołoży się do swojego transferu z własnej kieszeni jak Fabregas kiedyś przez dwa lata trochę zarobił w tym P$G :P
6
Ale w czym co dacie odrobić komuś 5 bramkową zaliczkę w LM ? Bo nie wiem w czym bedziecie lepsi bez Messiego nie istniejecie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No dembele odrabiaj godziny leniu patentowany ty :D
0
Ta 60 milionow za typa na ławkę bo Roberto dalej bedzie podstawowym PO XD
1
@Rafix98 hahaaha dobre :D
4
@masik86 Gdyby nie karny Kuby była duża szansa na euro 2016 :P
0
Dla mnie to jeszcze powinien sezon zagrać za darmo jak chce wrócić....
2
@fenix1983 Akurat takiego Vidala nam brakowało w tańcu się nie pier*** ale wiek robi swoje i jak jest okazja na nim zarobić to trzeba sprzedać ziomka
0
O jakby zamknęli całą czwórkę byłoby idealnie
0
Dawać Buffona !!
0
Wolałbym wyłożyć 120 na Felixa niż Griezmanna
1
Niech nie marnuja siana na Rodrigo do Benfici po Felixa niech się zgłaszają szybki młody uzdolniony technicznie z dobrym przeglądem pola a Benfice oddać Cillessena w rozliczeniu jak go tak chcą jeszcze im Gomesa mogą dorzucić
0
Do Ajaxu wysłać akurat Alba się zestarzeje a on sam nabierze doświadczenia w LM
0
Valverde nie gra na boisku pilkarze maja swoj rozum jak wiedzieli że taktyka w meczu z liverpoolem byla do dupy mogli ja zmienic i powalczyc w drugiej polowie ale woleli spacerować
1
Lekiem na rozwinięcie skrzydeł przez młode talenty będzie odejście Messiego narazie cipki grają pod Messiego myśląc że on im wygra 60 spotkań w sezonie bez niego będą musieli zacząć myśleć samodzielnie
11
Nie ważne ilu i tak bez Messiego grają dno
3
Laliga jest cienka jak barszcz wiec sie nie podniecaj Roberto.. albo poczekaj aż Messi odejdzie jak zajmiecie 3 miejsce w lidze to bedzie dobrze
1
Weźcie oddajcie tego Griezmann Psg albo Bayernowi i ściągnijcie Eriksena i Nikolasa Pepe
6
Kogo to obchodzi xd
3
Oby go sprzedali dziękujemy Rakieta za dwa ekstra sezony w twoim wykonaniu i paru średnich ale musisz odejść dla dobra Barcy