Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oddać go w rozliczeniu do PSG albo Milanu za Vitinhie lub Leao
0
@ziomal88 Nie popłacz się lapsie
4
Pena dziekuj kolegom za to ze wpuszczasz te szmaty tylko ze spalonych
1
@ArcziArtt Pierwszy mecz jaki oglądalem to Barca 2:0 Real 21.10.2000 po lewej najstarszy brat za Barca po prawej średni za Realem. Wybrałem Barce bo ładnie piłka z nogi do nogi latała i mieli koszulki w moich ulubIonych barwach. Pod koniec pierwszej połowy wybór padł na Barce brat mi dał szalik Barcy i powiedział patrz tego w białej koszulce z numerem 10 nie lubimy :D . Potem były pamiętne eliminacje z Wisłą Kraków myślałem że tylko ten klub w Polsce istnieje i nic po za nim hahaha
4
@AxelF Od tego duetu Rivaldo-Kluivert zacząłem kibicować Barcelonie. Kluivert był moim pierwszym idolem potem Ronaldino
0
Jak nie wygrają +4 to znaczy że coś się popsuło xd
0
@Bartek22 Jedyne rozwiązanie jakie widzę to wcisnąć go Bayernowi razem ze Stegenem .
4
Nie lepiej skrócić wypożyczenie Walle ?
0
@Kyonego Dlatego napisalem że drugi Kroos ale totalnie bez jego atutów nie wylozy dobrej pily ani nie strzeli na bramke. Chlop wychodzi na boisko jest wolny spowalnia akcje podaje na boki i co chwile lezy.
0
@Siedlec666 Samouwielbienie po dwoch wygranych z Bayernem i Realem za pewnie sie czuja.
0
@Criell Flick przespal wydarzenia na boisku Casado mial dzisiaj problemy z Moriba po kartce Torre powinien go zastapic. Kounde chyba przemęczony jakis. De Jong kolejne minuty spowalniacz akcji mogl uderzac z za pola karnego to woli przeslac pilke lewo prawo z niego jest drugi Kroos tylko z zablokowanymi umiejetnosciami nie uruchomi kolegow nie strzeli z za pola karnego no ułom...
0
@svaras To jest tylko moja ocena w kazdym meczu ktorym gral Torre gral dobrze i byl pewny siebie. Fermin to juz taki zapchajdziura w tym sezonie bedzie.
1
@svaras Który ? Pedri,Casado,Olmo,Torre,Gavi,DeJong,Bernal taka jest kolejność na ten moment
6
Proszę mi tu kontrakt przedłużać drugi po Casado chłop co z gracją i z głową porusza sie po boisku pieszcząc piłke . Na sprzedaż tylko Dejong
0
Przydałoby się ich zniszczyć z 7:0 sztab chyba ma świadomość że w tej edycji ligi mistrzów bramki mogą przeważyć o bezpośrednim awansie
3
@soczeq Ja myślalem że jest jeszcze naszym zawodnikiem tylko ma kontuzje xd
1
To ktoś prowadzi doping na meczach Barcelony ? byłem kilkukrotnie na Camp Nou stadion cichutki sami piknikowcy i skośnoocy turyści siedzą w ciszy
0
@BIGCULES O tym jak spierdolił z klubu pod pretekstem zbyt dużej presji i wypalenia dogadując kontrakt z Bayernem zanim ogłosił swoje odejście co po latach ostatnio potwierdził Jupp Heyckens opowiadając w wywiadzie o kulisach jego zwolnienia z Bayernu który kazał mu przejść na emeryturę albo ogłoszą w styczniu jego zwolnienie bo są dogadani z Guardiolą a ten im psikusa zrobił i wygrał potrójną koronę. Barcelonka nie chciala dać podwyżki Guardioli i nie chcieli pozbywać się Busquetsa,Pique i kogoś tam jeszcze bo Pepuś miał taki kaprys wymyślając bzdety o wypalonych graczach braku pomysłu na ich zmotywowanie do lepszej gry .
0
@eMBeeR Zdrajców nie potrzebujemy
0
A bedzie grał za milion euro ?
0
@Kamil689 Nie musisz im dawać 5 letnich kontraktów po drugie z takim podejściem to dalej będziemy pizdami na rynku transferowym . David już parę lat w europejskiej piłce gra i idzie mu dobrze a po trzecie mamy teraz trenera na poziomie a nie wfiste który powinien wnieść Davida na wyższy poziom
2
Czysty zysk podpiszą nie wypali to mogą sprzedać i zarobić nad czym tu myśleć co oni chcą Lewym grać do 40 roku życia O.o. Tym klubem dekady rządzą debile gdyby nie oni Real już od 10 lat byłby wpizdu daleko za nami
0
@BORO_12 Wołać mogą sobie ile chcą nie jest warty ryzykowania 80 baniek.
0
@Gacu95 No tak i nie potrzebuje duzo miejsca by cokolwiek zrobic Vinicius , Leao , Mbappe potrzebuja przestrzeni zeby sie rozpędzić
1
@Kapitan9 Na Real nie ma szans przy składzie jaki mają i przyszłych zaplanowanych transferach. Kvara spoko szybki z dobrą techniką do kombinacyjnej gry idealny ale wydaje mi się że zgaśnie za moment nie zaryzykowałbym więcej jak 40 mln za niego.
2
Powinni sprzedawać takie okolicznościówki z celem zebrania pieniedzy na transfer jakiś hahaha
1
Niech Deco robi podchody pod Barcole
0
@ziomal88 Sprinter który potrzebuje dużo wolnego miejsca żeby mu cokolwiek wyszło
0
@BobSwagger Lookman tanszy ? 80 mln pewnie
2
Przedłużałbym mu kontrakt ale tylko o rok zagra dobry sezon przedłużamy tak jak to robi Perez w Realu z zawodnikami powyżej 30 roku życia