Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Możesz sobie być pier***le te twoje Telemarki . Bayern wzywa
16
Znowu szmaciarzy przepchnęli 3:2
3
Zdelegalizować te gówniane klauzule strachu
0
@Pussy Patrol Badania genetyczne przeciez są w toku xd
0
Ja nwm co się z typem stało nie radzi sobie na tych treningach czy jak podali by jakiś raport jak się spisuje
6
@Eto'o9 R10 Chłop dostaje 5 mln na czysto za darmo ma grać? to nie jest młodzian wchodzący do drużyny
0
To chyba dla Ajaxu ta klauzula
0
To super bo na boisku rzadko się ostatnio rzucał Pan Telemark Andre Ter Stegen :D
0
Salaha bym probował z mala pensja sciagnac przyciagnie arabskich kibicow ktorzy zostawia hajs w klubie przez kupno koszulek itd potem odsprzedac go do alnasrau i Davidek nie wypali to sie odsprzeda do BVB lub innego klubu średniego+.
2
Desire Doue z PSG tańszy od Barcoli po transferze Kvary do wyciągnięcia za 50 mln /Nico a jak nie to niech czekają i wezmą Salaha za free na prawe skrzydło Yamiego przesunąć za napastnika i Rafiki na lewej jak dotychczas
0
Ten jak dupe liże jak chcesz przyjść to podaj niziutką stawkę to się szwagry może zastanowią ja bym go wziął potem arabom po sezonie sprzedał
0
Za mniej niż 60 mln może przyjść jak za więcej to niech idzie do Arsenalu
0
@maszkey Ja miałem w prawej nodze przednie zerwane to wiem jak leczenie wygląda byłem ciekaw jak to jest z naderwanym czy się to więzadło na tyle regeneruje żeby spełniało swoją funkcję bez zabiegu
0
Czyli co zrośnie się to więzadło i nie będzie w żaden sposób osłabione ? Ktoś o wiedzy medycznej może się wypowiedzieć ?
0
Znaleźć to się chłop może na liście transferowej a nie w bramce razem ze swoją podróbką Peną 60 mln do skarbonki :P
0
@masik86 To już tej większości problem. Jeszcze był zadaniowiec rezerwowy Sylvinho z tych starszych transferów. Nie zapominajmy o powrocie Fabregasa liczby miał u nas bardzo dobre.
0
@LatajacyHolender Ja go mile wspominam z współpracy z Ronaldinho
0
Alvarez ma juz 25 lat musiałby przyjść po sezonie Barca nie ma siana więc transfer jest nierealny po drugie Barca powinna już dawno skończyć z kupowaniem 28 latków za 100-120 mln za 2-3 lata kiedy byliby wstanie kupić Juliana może się pojawić kilka nowych mlodszych nazwisk na tym samym poziomie gry
0
Najpierw niech coś wygra znaczącego potem podwyżki zaraz będzie jak z Messim przedłużanie co pół roku rok .
0
@kejdzi Nico za więcej niż klauzule żeby zapłacić w ratach a nie jednorazowo
0
@masik86 Gio i Overmars
0
@dariooo Drybling ma Marcelo nawet lepszy bo potrai minąć na luzie nie dwóch a czterech rywali a prowadzenie piłki zewnetrzna cześcią stopy jak Roberto Carlos brakuje tego ostatniego zagrania bomby na bramkę
1
@Remi70 Ja kojarzę tego nie wiem czy był jeszcze inny jakiś dziwnie strzelony przez niego
https://tenor.com/pl/view/ronaldo-penalty-soccer-gif-11094158
1
@turhiay Ogarnij że Ronaldo ruszył piłkę tąpnięciem a nie dotknięciem piłki
0
Jak zagrają perfekcyjnie to i Lahozciąg może sędziować bez różnicy
1
6,5 mln za wygranie finału żenada tam powinno być 50 mln
0
@Remi70 Pracz to akurat był oszczędnisiem
0
@daniel32778 Odróżniasz tąpnięcie od dotknięcia ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Coveta Tak ale Lahm to chyba zrobił jak wygrał MŚ odszedł sobie w chwale u nas nie ma takiej opcji :P