1

Możesz sobie być pier***le te twoje Telemarki . Bayern wzywa

16

Znowu szmaciarzy przepchnęli 3:2

3

Zdelegalizować te gówniane klauzule strachu

0

@Pussy Patrol Badania genetyczne przeciez są w toku xd

0

Ja nwm co się z typem stało nie radzi sobie na tych treningach czy jak podali by jakiś raport jak się spisuje

6

@Eto'o9 R10 Chłop dostaje 5 mln na czysto za darmo ma grać? to nie jest młodzian wchodzący do drużyny

0

To chyba dla Ajaxu ta klauzula

0

To super bo na boisku rzadko się ostatnio rzucał Pan Telemark Andre Ter Stegen :D

0

Salaha bym probował z mala pensja sciagnac przyciagnie arabskich kibicow ktorzy zostawia hajs w klubie przez kupno koszulek itd potem odsprzedac go do alnasrau i Davidek nie wypali to sie odsprzeda do BVB lub innego klubu średniego+.

2

Desire Doue z PSG tańszy od Barcoli po transferze Kvary do wyciągnięcia za 50 mln /Nico a jak nie to niech czekają i wezmą Salaha za free na prawe skrzydło Yamiego przesunąć za napastnika i Rafiki na lewej jak dotychczas

0

Ten jak dupe liże jak chcesz przyjść to podaj niziutką stawkę to się szwagry może zastanowią ja bym go wziął potem arabom po sezonie sprzedał

0

Za mniej niż 60 mln może przyjść jak za więcej to niech idzie do Arsenalu

0

@maszkey Ja miałem w prawej nodze przednie zerwane to wiem jak leczenie wygląda byłem ciekaw jak to jest z naderwanym czy się to więzadło na tyle regeneruje żeby spełniało swoją funkcję bez zabiegu

0

Czyli co zrośnie się to więzadło i nie będzie w żaden sposób osłabione ? Ktoś o wiedzy medycznej może się wypowiedzieć ?

0

Znaleźć to się chłop może na liście transferowej a nie w bramce razem ze swoją podróbką Peną 60 mln do skarbonki :P

0

@masik86 To już tej większości problem. Jeszcze był zadaniowiec rezerwowy Sylvinho z tych starszych transferów. Nie zapominajmy o powrocie Fabregasa liczby miał u nas bardzo dobre.

0

@LatajacyHolender Ja go mile wspominam z współpracy z Ronaldinho

0

Alvarez ma juz 25 lat musiałby przyjść po sezonie Barca nie ma siana więc transfer jest nierealny po drugie Barca powinna już dawno skończyć z kupowaniem 28 latków za 100-120 mln za 2-3 lata kiedy byliby wstanie kupić Juliana może się pojawić kilka nowych mlodszych nazwisk na tym samym poziomie gry

0

Najpierw niech coś wygra znaczącego potem podwyżki zaraz będzie jak z Messim przedłużanie co pół roku rok .

0

@kejdzi Nico za więcej niż klauzule żeby zapłacić w ratach a nie jednorazowo

0

@masik86 Gio i Overmars

0

@dariooo Drybling ma Marcelo nawet lepszy bo potrai minąć na luzie nie dwóch a czterech rywali a prowadzenie piłki zewnetrzna cześcią stopy jak Roberto Carlos brakuje tego ostatniego zagrania bomby na bramkę

1

@Remi70 Ja kojarzę tego nie wiem czy był jeszcze inny jakiś dziwnie strzelony przez niego
https://tenor.com/pl/view/ronaldo-penalty-soccer-gif-11094158

1

@turhiay Ogarnij że Ronaldo ruszył piłkę tąpnięciem a nie dotknięciem piłki

0

Jak zagrają perfekcyjnie to i Lahozciąg może sędziować bez różnicy

1

6,5 mln za wygranie finału żenada tam powinno być 50 mln

0

@Remi70 Pracz to akurat był oszczędnisiem

0

@daniel32778 Odróżniasz tąpnięcie od dotknięcia ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Coveta Tak ale Lahm to chyba zrobił jak wygrał MŚ odszedł sobie w chwale u nas nie ma takiej opcji :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?