Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wiecie co oglądałem sobie skrót meczu wiecie że kurwa bramki na 1:0 nie powinno być tej przy stracie Olmo. Di Marco robi przechwyt i piłka leci w rękę Mkhitaryana.... Prawidłowy wynik to 1:4 dla nas...
2
Raphinha , Salah ,Yamal
1
Tylko i wyłącznie wypożyczenie z opcją wykupu nieobowiązkową
1
@Luk_1988 Potrzebni są szybki lewoskrzydłowy i szybka 9
1
Dla mnie 3x challenge dla trenera na spotkanie od przyszłego sezonu powinni wprowadzić
2
A w niedziele beda plakac
0
Pozbyć się z DNAAA szczypty frajerstwa i tych patałachów pamiętających 2:8 z Bayernem
0
@pixi77 Dla mnie Yamal dostał dopiero kolanem w polu karnym
1
Sommera trzeba pochwalić myślę że w karnych też chujek byłby górą dzisiaj
0
@19Macio93 Barca i Real Madryt to są potęgi każdy dąży do tego żeby do nich trafić a PSG jest przy nich niczym. Barcola chyba jest wychowankiem Lyonu to z PSG więzi dużej nie ma jak będzie chciał dołączyć to na siłe go też trzymać nie beda i kupią sobie nastepnego goscia . Nico nie wiem czy taki idealny by był nie obserwuje go nie wiem czy jest dobrym dryblerem tyle co go widziałem to wiem że jest szybki i dobrze się rozumie z Yamalem
0
@19Macio93 Masz jeszcze Nico obok i tak 60 mln muszą wyczarować i tak Barcola chyba traci miejsce w składzie powoli po za tym sprzedadzą tych 4 patałachów za około 100 mln to coś z tego zostanie i akurat będzie na transfer lewo skrzydłowego
0
Człowiek by chciał żeby wygrał ale nie z tymi szmaciarzami trzeba trzymać kciuki za angielską Barce
0
@Merton Nie wiem nie powiem Ci akurat przy golach Raphinhi i Acerbiego transmisja mi padła nie chce się już wkurwiać więcej głowa stygnie XD
0
@Merton Sami się przekrecili nie potrafią bronić piłek posylanych wzdluz pola karnego a potem nie doskakuja do goscia czekaja na to co zrobi przeciwnik...
2
Jak lubiłem Araujo broniłem ale niech już wy******la . Niech przechwytują Trenta , za darmo tego Taha i priorytet lewo skrzydłowy Doue/Barcola/Nico , na Grimaldo nie licze że bedzie dzielił czas 50/50 z Balde. Gerard Martin chłop niech złapie więcej luzu a bedzie z niego może człowiek.
DeJong,Stegen,Araujo,Pena definitywny out tu jest 100 mln do wzięcia za nich
0
Zamiast się rzucić w 5-6 na afere dać możliwość zrobić błąd graczom Interu to kurwa usypiające ligowe podawanie dookoła ciągle klepią i klepią bez sensu. Posylaja świeco dosrodkowania na anemika Torresa zamiast wstrzelić kasliwie ta piłkę w pole karne.. Flick żadnych zagrań z Bayernu nie używa... Yamalodependencia liczą tylko na niego. Więźniowie filozofii która trzyma ich w miejscu.
0
@Alberto1031 Pechowca bym na LO dał a Erica na PO lub na odwrót zależy które skrzydło Interu jest wolniejsze
1
Stałe fragmenty i podania wzdluz pola karnego ze skrzydeł kasować
0
Gavi atak torować drogę Yamalowi
0
@kejdzi Chcieli uzyskać efekt tej 12/13 nie wyszło
1
Wciskać go tam gdzie Barca będzie miała interes do zrobienia
0
Telemark w formie. Chlopie zdejmij go bo obniżasz jego wartość jeszcze bardziej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Filarrr11 Barcola dlatego bo po eksplozji formy Doue chłop będzie rezerwowym
0
Ufffff zaoszczędzone pieniądze ktorych nie mamy
2
Niech pocwicza w obronie te podania wzdluz pola karnego kuleją w tym aspekcie
8
Dla mnie Wojtas dał dupy powinien skakać do tych różnych jak to dotychczas robił dziś sPeniał
0
Coś to boisko mniejsze się wydaje
10
Stegen do Bayernu za 30 mln , Pena do Lipska za 15 mln i papa