0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wiecie co oglądałem sobie skrót meczu wiecie że kurwa bramki na 1:0 nie powinno być tej przy stracie Olmo. Di Marco robi przechwyt i piłka leci w rękę Mkhitaryana.... Prawidłowy wynik to 1:4 dla nas...

2

Raphinha , Salah ,Yamal

1

Tylko i wyłącznie wypożyczenie z opcją wykupu nieobowiązkową

1

@Luk_1988 Potrzebni są szybki lewoskrzydłowy i szybka 9

1

Dla mnie 3x challenge dla trenera na spotkanie od przyszłego sezonu powinni wprowadzić

2

A w niedziele beda plakac

0

Pozbyć się z DNAAA szczypty frajerstwa i tych patałachów pamiętających 2:8 z Bayernem

0

@pixi77 Dla mnie Yamal dostał dopiero kolanem w polu karnym

1

Sommera trzeba pochwalić myślę że w karnych też chujek byłby górą dzisiaj

0

@19Macio93 Barca i Real Madryt to są potęgi każdy dąży do tego żeby do nich trafić a PSG jest przy nich niczym. Barcola chyba jest wychowankiem Lyonu to z PSG więzi dużej nie ma jak będzie chciał dołączyć to na siłe go też trzymać nie beda i kupią sobie nastepnego goscia . Nico nie wiem czy taki idealny by był nie obserwuje go nie wiem czy jest dobrym dryblerem tyle co go widziałem to wiem że jest szybki i dobrze się rozumie z Yamalem

0

@19Macio93 Masz jeszcze Nico obok i tak 60 mln muszą wyczarować i tak Barcola chyba traci miejsce w składzie powoli po za tym sprzedadzą tych 4 patałachów za około 100 mln to coś z tego zostanie i akurat będzie na transfer lewo skrzydłowego

0

Człowiek by chciał żeby wygrał ale nie z tymi szmaciarzami trzeba trzymać kciuki za angielską Barce

0

@Merton Nie wiem nie powiem Ci akurat przy golach Raphinhi i Acerbiego transmisja mi padła nie chce się już wkurwiać więcej głowa stygnie XD

0

@Merton Sami się przekrecili nie potrafią bronić piłek posylanych wzdluz pola karnego a potem nie doskakuja do goscia czekaja na to co zrobi przeciwnik...

2

Jak lubiłem Araujo broniłem ale niech już wy******la . Niech przechwytują Trenta , za darmo tego Taha i priorytet lewo skrzydłowy Doue/Barcola/Nico , na Grimaldo nie licze że bedzie dzielił czas 50/50 z Balde. Gerard Martin chłop niech złapie więcej luzu a bedzie z niego może człowiek.
DeJong,Stegen,Araujo,Pena definitywny out tu jest 100 mln do wzięcia za nich

0

Zamiast się rzucić w 5-6 na afere dać możliwość zrobić błąd graczom Interu to kurwa usypiające ligowe podawanie dookoła ciągle klepią i klepią bez sensu. Posylaja świeco dosrodkowania na anemika Torresa zamiast wstrzelić kasliwie ta piłkę w pole karne.. Flick żadnych zagrań z Bayernu nie używa... Yamalodependencia liczą tylko na niego. Więźniowie filozofii która trzyma ich w miejscu.

0

@Alberto1031 Pechowca bym na LO dał a Erica na PO lub na odwrót zależy które skrzydło Interu jest wolniejsze

1

Stałe fragmenty i podania wzdluz pola karnego ze skrzydeł kasować

0

Gavi atak torować drogę Yamalowi

0

@kejdzi Chcieli uzyskać efekt tej 12/13 nie wyszło

1

Wciskać go tam gdzie Barca będzie miała interes do zrobienia

0

Telemark w formie. Chlopie zdejmij go bo obniżasz jego wartość jeszcze bardziej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Filarrr11 Barcola dlatego bo po eksplozji formy Doue chłop będzie rezerwowym

0

Ufffff zaoszczędzone pieniądze ktorych nie mamy

2

Niech pocwicza w obronie te podania wzdluz pola karnego kuleją w tym aspekcie

8

Dla mnie Wojtas dał dupy powinien skakać do tych różnych jak to dotychczas robił dziś sPeniał

0

Coś to boisko mniejsze się wydaje

10

Stegen do Bayernu za 30 mln , Pena do Lipska za 15 mln i papa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?