Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Maskotka obwoźna bankrut łapie się byle czego żeby tylko zarobić
2
Virgili na testy przedsezonowe
0
A teraz pytanie do tych 80% będących za sprzedażą kim ich zastąpicie ???
0
@krol211 Ferram jest klasowym rezerwowym ale jeszcze nie killerem zobaczymy czy będzie w tym sezonie więcej grał kosztem Lewandowskiego
5
@krol211 Potrzebny nam szybki napastnik za Robercika
0
Stegena im oddać za free hahaha :D
1
@Midast Wiesz że tam grają tylko baskowie i w dupie by mieli nawet jakbyś im Ronaldinho w prime oferował :)
0
Olać typa mam nadzieje ze Liverpool nigdzie go nie puści
1
@Ronad10 Z tego co wiem każdy większy transfer jest robiony na raty zależy tylko na ile rat się kluby umawiają przeważnie są to 2-3 raty chyba. Tylko wpłatę klauzuli trzeba zapłacić jednorazowo
0
@adi7adi8 Zawsze to dodatkowe 5 mln na pensje
0
A kupili kogoś za niego bo Tah z tego co wiem jest już w Bayernie
0
Racje troche chlopak ma może akurat by pomogl rezerwom
0
Komentarz usunięty
0
Athletic takie chujki że nie chcą się zgodzić na 65 mln na raty zamiast tych 60 mln z klauzuli?
0
Co za przegryw Peni miejsce skradnie
0
@Pussy Patrol Tak za karte Socios
3
@Hasszz Płace 195 euro na nich możemy mówić że kupiliśmy XD
0
@gohan77 To samo pomyślałem
3
@HavertzKai Jakie on ma doswiadczenie w skautingu żadne ? Lepiej jak pomoże otworzyć umysły pomocnikom na odważniejszą grę zwiekszyć różnorodność podań na boisku
0
@czar007 Valdes był jaki był ale będzie zawsze moim ulubionym bramkarzem nigdy sie nie bałem jak stał w bramce jak wchodził Jorquera albo Pinto to był zawał serca.
0
@czar007 Każdy bramkarz robi babole u madrydziarzy wyliczałem im babole Casillasa miał tyle co Valdes :P
2
Czesiu na ratunek :D ?
0
@czar007 06 I 09 były w dużej mierze zasługą Valdesa
1
@Rarenzio To sobie poczeka i może ogłosić koniec kariery odrazu
2
Dajcie kurwa spokój z tym Diazem brać Rashforda i Zaragoze . Niech odkładają kase na Doue albo Barcole w miedzy czasie moze ktos sie jeszcze pokaże
4
@Rarenzio Ryzykować sezon dla gry z plackami zajebiste podejscie zobacz rolke ze Święcickim jak opowiada o Robercie że przez ostatnie kilka lat miał najwiecej rozegranych minut dla klubów i kadry podaje dokladne liczby
1
@1kondziu1 Ja bym chciał Mourinho dlaczego bo z ciotami zawsze osiąga dobre wyniki XD
0
Jeszcze jeden manekin i śluz
0
Coś czuje że Garcia bedzie jedynym gotowkowym transferem
0
@Mroziu Telenowela musi trwać xd