0

Maskotka obwoźna bankrut łapie się byle czego żeby tylko zarobić

2

Virgili na testy przedsezonowe

0

A teraz pytanie do tych 80% będących za sprzedażą kim ich zastąpicie ???

0

@krol211 Ferram jest klasowym rezerwowym ale jeszcze nie killerem zobaczymy czy będzie w tym sezonie więcej grał kosztem Lewandowskiego

5

@krol211 Potrzebny nam szybki napastnik za Robercika

0

Stegena im oddać za free hahaha :D

1

@Midast Wiesz że tam grają tylko baskowie i w dupie by mieli nawet jakbyś im Ronaldinho w prime oferował :)

0

Olać typa mam nadzieje ze Liverpool nigdzie go nie puści

1

@Ronad10 Z tego co wiem każdy większy transfer jest robiony na raty zależy tylko na ile rat się kluby umawiają przeważnie są to 2-3 raty chyba. Tylko wpłatę klauzuli trzeba zapłacić jednorazowo

0

@adi7adi8 Zawsze to dodatkowe 5 mln na pensje

0

A kupili kogoś za niego bo Tah z tego co wiem jest już w Bayernie

0

Racje troche chlopak ma może akurat by pomogl rezerwom

0

Komentarz usunięty

0

Athletic takie chujki że nie chcą się zgodzić na 65 mln na raty zamiast tych 60 mln z klauzuli?

0

Co za przegryw Peni miejsce skradnie

0

@Pussy Patrol Tak za karte Socios

3

@Hasszz Płace 195 euro na nich możemy mówić że kupiliśmy XD

0

@gohan77 To samo pomyślałem

3

@HavertzKai Jakie on ma doswiadczenie w skautingu żadne ? Lepiej jak pomoże otworzyć umysły pomocnikom na odważniejszą grę zwiekszyć różnorodność podań na boisku

0

@czar007 Valdes był jaki był ale będzie zawsze moim ulubionym bramkarzem nigdy sie nie bałem jak stał w bramce jak wchodził Jorquera albo Pinto to był zawał serca.

0

@czar007 Każdy bramkarz robi babole u madrydziarzy wyliczałem im babole Casillasa miał tyle co Valdes :P

2

Czesiu na ratunek :D ?

0

@czar007 06 I 09 były w dużej mierze zasługą Valdesa

1

@Rarenzio To sobie poczeka i może ogłosić koniec kariery odrazu

2

Dajcie kurwa spokój z tym Diazem brać Rashforda i Zaragoze . Niech odkładają kase na Doue albo Barcole w miedzy czasie moze ktos sie jeszcze pokaże

4

@Rarenzio Ryzykować sezon dla gry z plackami zajebiste podejscie zobacz rolke ze Święcickim jak opowiada o Robercie że przez ostatnie kilka lat miał najwiecej rozegranych minut dla klubów i kadry podaje dokladne liczby

1

@1kondziu1 Ja bym chciał Mourinho dlaczego bo z ciotami zawsze osiąga dobre wyniki XD

0

Jeszcze jeden manekin i śluz

0

Coś czuje że Garcia bedzie jedynym gotowkowym transferem

0

@Mroziu Telenowela musi trwać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?