Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Iniesta19820815 A może wskoczy na wyższy level w tym sezonie bo ma na to potencjał
0
@cociebieto0bchofzi 5 nosi Gladiator kolego . Bernal weźmie 14
10
I co myślą że mu na psyche siądą i nie będzie wstanie w lidze Realu gnębić przez to xd?
3
@Kapitan hawk Już tak nie gadaj Carreras ma potencjał fajnie się przeciwko nam prezentował ale równie dobrze może wyjść z niego drugi Coentrao
0
@Litman Ja tęsknie za czasami gdzie wkurwiałem się że nie robią takich transferów jak Real a potem dokonywali przemyślanych i trafionych transferów Ronaldinho , Eto"o , Henry , Dani Alves , David Villa , Neymar , Suarez na każdego oprócz Neymara czekałem 2-3 lata zanim mi ich kupili do klubu i warto było te lata pełne nerwów czekać...
0
@Emerald Pedro,Busquets,Thiago,Gavi,Fermin. Pedro debiutował nagle za Rijkaarda jeszcze w tej koszulce z nr 33 i nazwiskiem Pedrito zamiast Pedro. Busquets jedno info Guardiola zabiera na tourne pomocnika który ma usadzić Toure na ławce. Bernal zaistniał dzięki zachwytowi Flicka nad jego osobą i Bernal potwierdził to swoją grą w meczach towarzyskich miał grać w pierwszym składzie no ale zerwał więzadła . Gaviego poznałem dopiero jak debiutował z kimś tam jeszcze za Koemana. Fermin pokazał się za Xaviego dobrą grą w meczach towarzyskich i znany był najbardziej z tego że nie odszedł do ekstraklasy bo go Xavi zostawił w drużynie na testy przed sezonowe...
Dani Rodriguez nic specjalnego nie pokazał jak zadebiutował , bracia Fernandez nawet nie wiem czy powąchali murawę w CPD , Cuenca ten ŚO co z wiatrem walczył żeby go nie przewrócił w którymś tam meczu a dalej jest o nich mówione jakby byli nadzieją Barcelony.
0
Dajcie spokój z tymi przereklamowanymi talentami prawda jest taka że jak ktoś ma być kozakiem nawet przez rok czy dwa to wskakuje do pierwszej drużyny nagle i robi od razu mocne wrażenie jak
Iniesta,Valdes,Messi,Giovani,Bojan,Pedro,Busquets,Thiago,Fati,Gavi,Yamal,Bernal nie było tyle pierdolenia wokół nich pierwszy raz o niektórych słyszało się dopiero jak stali przy linii bocznej boiska do zmiany i komentator mówił kim są a nie wałkowanie drugi trzeci presezon jadą Ci sami a potem nawet 90 minut w sezonie nie łapią a w rezerwach dostają w każdym spotkaniu w dupe.
15
A jak miał działać mini bar bez karzełków ? :D
0
@DonCarletto w Hiszpanii czy Lalidze?
1
Nie wygrywasz nie generujesz zwiekszonych przychodów nie dostajesz podwyżki nie podoba się to wyjazd proste na twoje miesce znajdzie sie kto inny
14
Dać sobie po buzi człowiek miał ochotę was za**bać za te oddane puchary Realowi...
1
@Murazor Był w podobnej przecież po Lorenzo Sanzie długi spłacał
0
@LinekMichal Myślisz że Grimaldo będzie na ławce siedział . Wole żeby poszedł do Arsenalu
0
@adamek20151 Wystaw go na skrzydle
0
Jedynym transferem będzie wypozyczony Rashford
0
@LeoMessiiBarcaPepa Myślę że Flicku jakby chciał Messiego to by mu powiedział że jak chce grać to ma biegać tak było za Enrique aż Messi zrzucił parę kilogramów końcówka 12/13 i sezon 13/14 okrąglutki był trochę. Nam brakuje pomocnika z jajami który nie boi się zagrać między trzech gości narazie tylko Pedri jest od takich podań i Olmo coś próbował ale wypadał z gry zaraz
3
Wszystkich za darmo puszczajcie jeszcze dopłaćcie każdemu za zabranie gracza
8
Najtaniej będzie wziąć Messiego na 10 który będzie rozsyłał prostopadle piłeczki Raphinhi na lewe skrzydło jak kiedyś Albie i do Yamala na prawe klepiąc w środku pola z Pedrim i De Jongiem. Rashford za Lewego na 9. Po 8-10 mln pensji dla każdego z Panów i mamy spokój a na następne okienka niech zbierają siano na Doue, Barcole albo kogoś nowego jak się pokaże w przyszłym sezonie.
2
Zostań w Liverpoolu macie okazję opanować premier league na 5 sezonów z kolei. City osłabło mocno reszta to średniaki +
3
Yhym z tego co wiem to mamy dwóch Wojtasa i Garcie hehe
6
82 miliony za typa przy 30stce którego będą mieli problem się pozbyć po dwóch sezonach
0
@Pedryrodryges W kwietniu wyceniali transfer na 70 mln teraz oczekują nie co ponad 100 mln przy zainteresowaniu Bayernu . Wypadli z europejskich pucharów bedą potrzebować kasy
0
@pep71 Włącz skillsy Leao z tam tego sezonu potrafi dryblować też myślałem ze tylko sprinty potrafi robic i nic po za tym
2
Leao 75 mln na 3 raty dziękuje do widzenia
1
@Rupert_Haubica Telemark :P
0
@Guillegavira Na razie mało ofert było za niego bo był raczej nietykalnym filarem Inzaghiego ten odszedł a Dumfries zmienił jeszcze agenta może chcieć odejść z Interu do Premier League , Bayernu , Barcy czy Realu.
0
Idioci zima za 50 mln mogliby go sprzedac łatwy zysk
1
@torondirn Tanio a stabilnie tro jest to za
+-50 mln mamy dwóch szybkich graczy na dwie strony boiska
2
@Krystiansigma2734 Ale kolego my szukamy LS/N a nie PS a zmiennika dla Yamala właśnie kupiliśmy z Kopenhagi
0
@R_da_Souza_Faria dobre :D