0

@AbelKabel Akurat na odwrót Robben grał na lewym skrzydle dość długo w PSV prawą zajmował Romedhal w Chelsea na prawej grał Duff dopiero w sezonie 06/07 Robben zaczął grać na stałe na prawym skrzydle. W Realu początkowo też zajmował lewe skrzydło przeszedł potem na prawe i w Bayernie już stale grał na prawym skrzydle. Bale grał na LO,LS , ŚPO i PS w Realu stale

0

Grają z leszczami niech przetestuje Yamala na fałszywej 9 a Roony z Rashfordem niech robią młyn na skrzydłach

1

@Blugrn Nie rozśmieszaj nas za darmo bym go nie chciał

0

@Uven U nas francuzi na obronie to zdechlaki Christnavala jeszcze zapomniałem

0

@Cule1797 Barcelona miała go dostępnego wczesniej za 35 mln Olmo chyba wtedy wybrali zamiast niego

0

@Cataloniec94 Ja trochę więcej pamiętam 2012 , 2016 , 2017 , 2018 , 2019 nawet to 2014 można naciągnąć w każdym z tych sezonów powinni mieć Ligę Mistrzów najwiekszy rywal z kraju był bity , Premier League zaliczała regres a z Włoch i Niemiec zagrożeniem były tylko Juventus z Bayernem z wiekszym naciskiem na Bayern . Odpadali tylko dlatego bo myśleli że nie trzeba biegać są tak zajebiści że Messi sam im wygra wszystko wystarczy mu podać piłkę tylko mózgu drużyny Xaviego już nie było a serce Iniesta sam już nie wyrabiał w pomocy cieszmy się że Andres obdarował nas Pedrim trzeba mu tylko znaleźć drugiego gościa do duetu

1

@turhiay Obrońców francuskich broń boże przecież to same zdechlaki są Thuram,Abidal,Umtiti daj spokój co do brazylijczyków nie ma się z czego śmiać Pele,Zico,Romario,Ronaldinho,Robinho,Neymar,Coutinho,Gabriel Jesus , Rodrygo i płaczek Vini wszyscy tam zaczynali

5

Lepiej niech tam bambusów w Ligue 1 obserwują bo im znowu drugi Doue za grosze przejdzie koło nosa i jakieś brazylijskie futsalowe młode talenty tam rodzą się brazylijscy bogowie . Skauting skauting skauting a nie wydawanie 100-200 mln na pompowane gwiazdeczki. Jedyny warty +100 mln jak na razie jest Alvarez robiący liczby w defensywnym Atletico

1

@Peniu Brak utrzymania mentalu na głodzie zwycięstw najgorszy wirus każdej generacji w tym klubie i samouwielbienie po jednym dobrym sezonie brak instynktu zabójcy

1

No i dobrze za darmo nie ucieknie teraz dobrze go wcisnąć gdzieś

0

@ShawnC Laporta ma w to wyjebane wyciągnie klub drugi raz z gówna stanie się nietykalny odejdzie dopiero jak umrze

2

Skoncz pierdolić i daj rozwiązania a nie czekaj przy korycie samemu trzeba być co nie ?

2

Wiezadlo poszlo

0

Ćwiczył ćwiczył 2007-2010

1

@Pablozeusz Mnie dziwi że za Rafe zostało 42 mln co oni im przestali płacić ?

0

@BISHBASHBOSH On po ligowym meczu byl juz nadgryziony i lysy go skonczyl xd

1

Niech dzwonią do Gladiatora czy mu się tam u tych arabów czasem nie podoba może będzie chciał wrócić

0

@xavi890 *od lat

2

W następnym spotkaniu widze Pedriego na pozycji Olmo a za nim Casado z De Jongiem. Olmo niech sobie odpocznie z 2 spotkania

1

To już jest Flicka prime u nas LM nie wygra. Nie przyznał że jego pionki biegają jak melepety na 40 % że zostali zabiegani przez graczy PSG którzy nie biegali nawet na 100%. Już został chłop stłamszony przez środowisko Barcelońskie

1

Pierdolisz o tych różnych brakach już od 5 spotkań a lebiegi biegają jak biegały na 50%

0

Komentarz usunięty

0

No zobaczymy Flicku czy to twoje wkurwienie było na pokaz...
Więcej pobłażania i dawania luzu to będą na pewno grać lepiej . Komu nie chce się zapierdalać to na listę transferowa idzie kontra a ci truchtem wracają i znowu podanie wzdłuż pola karnego ich miażdży

0

@Pin0chet Ciemniaki tym samym podaniem od 3 lat na pizde dostają

1

Tylko Pedri i Rashford są biegowo przygotowani reszta kompletnie nie przygotowana fizycznie rezerwy ich obiegały jprdl dobrze że Kvara i Dembele zdecydowali się im odpuścić robiąc sobie wolne...

0

@ali3gator Skąd wiesz może go Tek nauczył ?

9

Idźcie w chuj z tym balonem . Raphinha zjadał Dembele statystykami i stylem. Pedriego miejsca nawet nie bede komentował to głosowanie wygląda jakby tą złotą piłkę wybierały królowe inteligencji Żukowska, Zielińska i Staśko

0

A ktoś wczoraj mówił ,, Stegen 2 " trochę racji miał xd szybkiego powrotu do zdrowia

1

Za stary jak na te pieniądze . Niech ciułają na Alvareza jedyna dobra opcja jak narazie

0

@Kismeth Kolego nikt nie stopował i przyśpieszał gry w odpowiednim momencie tak jak Xavi jednocześnie ściągając na siebie kilku przeciwników przez co skrzydełka otwierały się jak bramy nieba dla skrzydłowych. Pedri może dołączyć za parę lat do stołu trzech króli Iniesty , Xaviego i Busquetsa .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?