Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kismeth Kolego nikt nie stopował i przyśpieszał gry w odpowiednim momencie tak jak Xavi jednocześnie ściągając na siebie kilku przeciwników przez co skrzydełka otwierały się jak bramy nieba dla skrzydłowych. Pedri może dołączyć za parę lat do stołu trzech króli Iniesty , Xaviego i Busquetsa .
0
Cześć szukam do kolekcji koszulki Valdesa z lat 2002-2007 miałby ktoś na sprzedaż ?
0
Kurwa samo naprawiająca się łąkotka ? Cuda ludzie cuda się dzieją .
0
Za darmo z niską pensją i malusim bonusem za podpis brać najwyżej się sprzeda za 20-30 mln
0
Flicku pocwiczyłby bronienie tych piłek posyłanych ze skrzydła po ziemi wzdłuż pola karnego bo są robieni tym zagraniem jak małe dziewczynki
1
Najbardziej dumny jestem z tych patałachów z Nike że zdążyli wyprodukować jasne spodenki w kolorze koszulki na to spotkanie :D
0
Nie popłacz się i scrolluj dalej .
4
Tych łachów się oglądać nie da graja piach i każdy wie że skończy się przyznawaniem karnych dla nich. Już myślałem że United grają obecnie największą padakę... Nasi jak wyjdą na nich skupieni to nie może być innego wyniku jak minimum 3:0
24
Wszystko oprócz LM
2
@busel004 Kontuzje obniżyły jego loty
0
A Real miał anulowane mecze jak grał na Di Stefano ? Jakoś nie więc po co to pierdolenie
0
@voronkoZZZ To jest ta sama sytuacja co z Messim chłop się nadrybluje namęczy i jest dopiero koło pola karnego zamiast w środku
4
Yamal na fałszywą 9 a Roony/Rafa na prawe skrzydło z jakimiś leszczami bym to popróbował
1
Szamana niech sobie kurwa wezwą może podleczy...
1
Jeszcze jakby nauczyła się wypożyczać talenty które nie mieszczą się w pierwszej drużynie do odpowiednich drużyn to by było miodzio
0
Zapłacić za transfer z własnych pieniędzy xd
0
@Guillegavira Eric powinien wziąć 2 a Bernal 24
1
Weź sobie na spokojnie Barce B wróć z nią na zaplecze LaLigi a potem szukaj poważnego klubu
0
W rezerwach powinni być rejestrowani tylko gracze do U21 reszta aspektów nie powinna być ważna w tej kwestii . Roony bierz numer 30 Messi z takim zaczynał :D
3
Wybór jest jeden i prosty Joan Garcia którego świetna gra rzuca się na pierwszy rzut oka. Pedriego wysiłki niwelują dwa placki z uciętymi jajami które biegają koło niego i potrafia tylko podać w poprzek boiska do Kounde i Balde max po skosie do Yamala żeby zrobił całą robotę za nich jak Messi kiedyś robił za całą pomoc po odejściu Xaviego i Iniesty.
0
@Mroziu Mogliście tak potem bronić w tym meczu wszyscy :D
0
Czekam aż ktoś zagra siatkarskim zagraniem w polu karnym chroniąc twarz przed piłka a sędzia czy var powie że nie ma ręki bo nie zwiększył się obrys ciała xd
17
Wjebanie sie w noge to nie karny , pchanie rywala w polu karnym rękami to nie karny tylko gra ciałem patologia sędziowska
2
Za 50 mln możemy go wypożyczyć na sezon co najwyżej xd
0
I wszystkie stroje ciemne niech zrobia xd
1
Żeby cię chłopie Alba nawiedził z tym numerem
0
@eMBeeR Jak są obaj na boisku to odwalały się największe babole w LM . Dejong zamiast rysować przeciwnika to pozwala mu przebiec bez problemowo miedzy 40 a 16 metrem asekurant rywala a potem rywale rozklepują nasza obrone wzdłuż pola karnego z 80% skutecznością...
1
@Maker0 Xavi i Iniesta też nie byli przez pewien czas i co ? tylko wytrwali czekali aż ich talenty eksplodują. Doskonale pamiętam jak Xaviego chcieli wypchać do Manchesteru i Milanu a o Inieście mówili że przeciętniak i jak w zarządzie mogli nie walczyć o Fabregasa gdy go nam Wenger podprowadzał bo niby 3x lepszy był od Andresa. De Jonga niech sprzedadzą choćby za 50 mln nie widze tego jego uspokajania gry a tylko zbyt częste stopowanie kontr i gry szybką piłką na jeden kontakt
0
Wypożyczenie za 65 mln na sezon go mogą wziąć
0
Cudowne losowanie trójka która chciałem wylosowana