Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Zawsze można nawiązać współpracę z Pique tą jego Androrrą i im wysyłać zawodników do ogrania
0
ma ktoś transmisje jak się teraz strimsy nazywaja ?
2
Słabe mogli już zrobić kanarkowe z fioletowymi napisami ala Lakers
0
@malypuzon Za kłamstwa przy odejściu gdy mówił że się wypalił a tak naprawdę od kilku miesiecy negocjował przejście do Bayernu jeszcze z jego inicjatywy a nie działaczy Bayernu jest dla mnie petem takim samym jak jego przyjaciel figo. Uciekł jak tchórz bo został rozpracowany nie miał pomysłu na nową odsłonę Barcy . Rosell go krócił z debilnymi transferowymi pomysłami sprzedaż Pique,Busquetsa i kogoś tam jeszcze chłop się spiął do Rosella że ten sprzedaje spowrotem do Shakhtaru jego wyśmienitego zawodnika Dmytro Chygrynskiego za którego Barca dała 25 mln a ten na niego w ogóle nie stawiał Rosell mu krótko powiedział nie dajesz mu grać muszę go sprzedać żeby mieć na twoją pensje Pep. Wiedział że jego durne zachcianki nie beda już spełniane nie ma pomysłu na odświeżenie gry Xavi łapie spadek formy Iniesta z depresją i zaraz mu wszystko je**nie nadejdzie kryzys przez który jego legenda trochę przygaśnie a tak odszedł na ściemie z wiedzą że prowadził niepokonaną drużynę i wszyscy go będą chcieli i spełniali jego zachcianki żeby z ich klubów zrobił drugą Barcelone. Hyeckens nie dawno w wywiadzie potwierdził te negocjacje miedzy Guardiola a Bayernem chcieli zwolnić Hyeckensa żeby zrobić miejsce Guardioli tylko ten na złość nagle wszedł do finału LM z Chelsea przegrywając tylko w karnych kibice chcieli żeby został Rumenige musiał z Guardiolą poczekać a co zrobił Jupp znowu na złość swoim pracodawcom . Bayern stał się walcem przejeżdżającym się po wszystkich w LM który zafundował kończącej się filozofii Guardioli kontynuowanej przez Vilanove 7upa w półfinale LM. Guardiola mógł powiedzieć prosto wypaliłem się chcę odpocząć i spróbować poprowadzić inny topowy klub może kiedyś wrócę a zrobił jak zrobił a potem już w City doje*ał do pieca że City to jego rodzina czuje się jak w domu i prowadzi ich już dekadę a zmęczenie i wypalenie regeneruje petrodolarami szejków biedactwo. Teraz pewnie czeka aż nowa generacja z Yamalem na czele ustabilizuje gre w kadrze i zdominuje reprezentacyjne rozgrywki jak kadra Aragonesa kiedyś a ten stanie na czele reprezentacji Hiszpanii jako nowy selekcjoner po kolejnym słabym sezonie w City XD .
0
@malypuzon A po co Ci ten krętacz na ławce na pewno do tego nie dojdzie nie miał zbyt dobrych relacji z Pique chciał go sprzedać przecież
0
@natanvip Mi już skasowały komentarz miernoty administracyjne za nazwanie go zdrajcą cenzura jak za komuny panuje nie można na niego złego słowa powiedzieć nawet jak są to fakty
0
Niech go wcisną Benfice
0
Piękne te koszulki bramkarskie remake 2002-2003 aż się przypomniał okres jak Valdes debiutował
1
Oglądaliście mecz z japońskim komentatorem na Raphinhie wołał Ronaldinhia xd
0
@slayer Nie ma o czym gadać nigdy nie zaczynaliśmy dobrze presezonu chłopaki są jeszcze świeżo po wakacjach
0
@626 Jak ma zostać usadzony z miejsca na ławce w obcym słabym klubiku to lepiej żeby został grał w rezerwach dalej i łapał epizody w pierwszej drużynie. Nie chodzi o to żeby był w pierwszym składzie Mallorci nawet jak gra słabo ale pierwsze powiedzmy 6 kolejek powinien grać pierwszy skład żeby zobaczyć czy jest z niego grajek czy przereklamowany talent jak będzie od początku wchodził na kilka minut z ławki straci rytm meczowy pewnosc siebie i zniknie
2
Rękawice z Espanyolu a ci afery na sile szukaja xd
1
Niech idzie ale gwarancja pierwszego składu i odpowiednia ilość minut wpisana w kontrakt
0
@gohan77 Czekam na remake tych koszulek 20 lat
0
@Bernard777 od murzyna z nad plazy z worka pewnie starczy pewnie nawet jak mu powiesz 30 juro to opchnie :D
0
@gohan77 Wiesz że wtedy wyjazdowka byla czarno granatowa :D
0
Szkoda że mu nie pomogli wylądować w Porto albo Sportingu
0
@Joopiter Bernal będzie pierwszym wyborem Flicka jak ten będzie miał pewność że Bernal może grać na pełnych obrotach Hansi nie spuści go spod swojego nadzoru on szykuje bestie
0
A za jednostronne rozwiązanie kontraktu ile mu trzeba zapłacić ?
0
Czy ja śnie ? Za Pau 12 mln za Christensena chcą 30 mln co to się stanęło się że nie oddają ich po 3-5 mln ??
0
@Borneo Co ty gadasz ja Ci mówię że prędzej Gavi lub Casado wyleci z klubu niż Bernal nieużyta bestia Flicka chociaż z naszych pomocników żaden nie powinien opuszczać klubu wy myślicie że Pedri to terminator i sam będzie pomoc obrabiał widać na boisku co się dzieje jak go nie ma zawodnicy z ławki mają być tak samo groźni a nie nauczyliście się że jak z ławki ktoś wchodzi to jest pizdą. Liczcie się z tym że Olmo będzie dostępny 60% czasu i za Pedriego ,DeJonga , Raphinhie musi ktoś wchodzić równie jakościowy
0
Nie ma szans Flick za długo na niego czeka skąd wy te odklejone newsy bierzecie
2
@Marek1973 Wilki ? Jak wiekszość to paralitycy ten Cuenca ŚO był zajebisty od wiatru sie wywracał i sprinty miał jak ja po powrocie z zerwaneych wiezadeł jak się bałem biegać XD
0
@RC28 Vanderson , Dumfries
0
@RC28 Laliga to liga ciotmenów cene dziel przez 2 xd
0
Kounde 120 mln i mają czas na kupno do piątku
0
Gdyby miał kontrakt do 2027 a info by wyplynelo za rok to bym może uwierzył XD
2
Co to się dzieje się angol w Barcelonie
1
@LinekMichal No też przecież wiadomo że ściągają go jako zmiennika
2
To niech ściągają Rashforda obrobi LS i N zależnie od potrzeby